Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Ekibi Kiralama

Davet ve toplantılarda son yıllarda İslami organizasyon hizmetlerinin yoğun ilgi görmeye başladığını söyleyebiliriz. Bunların başında semazen ekibi kiralama geliyor. Yaşamı, tekrar doğmayı ve hakikate ulaşmayı temsil eden semazen gösterisi Nisa Organizasyon firmamız tarafından profesyonellerce yapılmaktadır. Kıyafetlerin ve sergiledikleri hareketlerin tümünün bir anlamı vardır. Semazenlerimiz ne yaptıklarının ve neden yaptıklarının bilincinde olan, kalpten gösteri hizmeti verenlerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir ekiptir.

semazen-grubu-kiralama
semazen-grubu-kiralama

Semazen Ekibi Kiralama Hizmetleri

Gösteri sırasında baş ve bedenini doğru açıyla döndüren semazenler, bu açıyla başlarının dönmesinin aksine kendilerini daha iyi ve hatta psikolojik olarak rahatladıklarını ifade etmektedirler. Cezbe denilen trans haliyle semadan büyük bir zevk almakta ve gösteriyi izleyenlere de aynı duyguları hissetmeleri için duygu akışı sağlamaktadırlar. Semazen ekibi ile organizasyon kalpten sıcak duygularla ilerler ve gönlü dinlendiren dönüşleriyle izleyenleri başka alemlere taşırlar.

Semazen Organizasyon İstanbul
Semazen Organizasyon İstanbul

Semazen Organizasyon Şirketi

Dört bölümden oluşan sema gösterisi musikisiz olarak Nat-ı Şerif’in okunmasıyla başlar. Bu bölümde Peygamber efendimiz anılır. İkinci bölümde ise topraktan geldiğimizi ve canımızın Allah’tan bir parça olduğuna dair vurgulama yapılmaktadır.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

İstanbul Kiralık Semazen Ekibi

İlahi nefesi temsil etmektedir. Üçüncü bölümde semazenler birbirini selamlar hareketlerde bulunsalar da bu bölümün asıl amacı Yaradan’a gönderilen bir selam ve Yaradan’ı anmadır. Dördüncü yani son bölümde ise dört farklı selamın verildiği gösterileri içerir. Gösteri sırasında ortada bulunana semazenbaşı denir ve her bir semazenin arasındaki mesafeyi korumaları için bir sınır belirler. Sema gösterisi Kur’an-ı Kerim’den ayet okunup duanın ardından son bulur.

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları
Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

Kiralık semazen ekibi hizmetleri düğün, açılış, Ramazan etkinlikleri, belediye şenlikleri gibi pek çok organizasyona dahil edilerek manevi anlamda huzura kavuşmanın yollarındandır. Gözle seyredilen ve tasavvuf musikisinin kulaklarda bıraktığı etki yaklaşık olarak 800 yıllık bir tarihi geçmişe sahiptir. Bu anlamlı dönüş, semazen ekibimizce usulüne göre yapılmaktadır. Dejenere olmaması adına bu konuda çalışmalar yapan resmi örgüt ve kurumlar da bulunmaktadır.

İlahi Semazen Grubu Fiyatları
İlahi Semazen Grubu Fiyatları

Semazen İlahi Grubu İstanbul

Uzak tarihten günümüze kadar ulaşan semazen gösterisi, firmamız tarafından uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Kiralık semazen ekibi fiyatlarımız semazen sayısına ve  organizasyonun İstanbul’un hangi ilçesinde düzenlendiğine göre belirlenmektedir. Kesin fiyat bilgisi almak için Nisa Organizasyon firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Tek kişilik semazen kiralama fiyatı 200 TL’den başlarken, minimum 2 kişilik semazen grubuyla hizmet veriyoruz. 

Dini Organizasyon
Dini Organizasyon

Kiralık semazen ekibi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. İletişim : 0553 241 40 67