Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Masası Kiralama

2024 Yılında %25 İndirimli Nişan Masası Kiralama

Nişan masası kiralama fiyatları 10.000 TL’den Başlamaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında Nakliye Kurulum Dahildir. İstanbul genelinde kampanya dahilinde erken rezervasyonlarda %25 indirim yapılmaktadır. Birbirini seven çiftler için evlilik yolunda gerçekleştirilecek özel organizasyonlar bambaşka bir öneme sahiptir.

Çiftlerin aileleri ve yakınlarıyla ömür boyu unutmak istemeyecekleri güzel anılar biriktirmesi için; etkinliklere ev sahipliği yapacak olan ortamların da konsepte uygun olması gerekir. Fakat organizasyon planlama iş o kadar da kolay değildir.

Söz Masası Kiralama
Söz Masası Kiralama
Nişan Masası Kiralama Fiyatları
Nişan Masası Kiralama Fiyatları
Nişan ve Söz Masası Modelleri
Nişan ve Söz Masası Modelleri

Pendik Nişan Söz Masası Kiralama

Unutulmaz Bir Nişan Töreni İçin Nişan Masası Önerileri

Organizasyon planlama deneyimi, zengin süsleme çeşitliliği, birbirinden eşsiz ürün gamı ve modaya uygun konseptlerin hazırlanması önemlidir. Nişan organizasyonu için birbirinden eşsiz paketler sunan Nisa Organizasyon, rüya gibi bir etkinlik için çiftlerin yanında olmaktan mutluluk duyar.

20 yılı aşkın organizasyon deneyimi,, %100 müşteri memnuniyeti, güncel trendlere uygun konsept alternatifleri ve ekonomik fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nişan Organizasyonu Şirketi
Nişan Organizasyonu Şirketi

İstanbul’da En Ekonomik Nişan Masası Kiralama Hizmeti

Organizasyon sektöründe İstanbul’un lider firmalarından birisi olan Nisa Organizasyon, deneyimli ekibi, birbirinden zengin ürün çeşitliliği, modaya uygun görsel çalışmalar ve geleceğe dönük adımlar için tercih edebileceğiniz bir firma.

Nişan Masası Kiralama Paketlerimiz:

Ekonomik Paket:

 • Nişan Masası ve Süslemesi
 • Nişan tepsisi ve süslemeleri
 • Mumluklar
 • 2 Adet Özel Sandalye

Fiyat: 8.000 TL

Standart Paket:

 • Ekonomik paket içeriği
 • Çiçek aranjmanı
 • Yapay Nişan pastası
 • Ses sistemi

Fiyat: 12.000 TL

Lüks Paket:

 • Standart paket içeriği
 • Işıklandırma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Ses Sistemi ve Dj

Fiyat: 20.000 TL

İstanbul’un tüm bölge ve semtlerinde sağladığı organizasyon hizmeti ile adından bahsettiren; uyguladığı fiyat politikaları ile müşterilerinin ilk tercihi olan Nisa Organizasyon, nişan organizasyonu fiyatları konusunda bütçe dostu alternatifler sunuyor.

En Trend nişan konseptlerini takip eden nisa organizasyon sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

NİŞAN TEPSİSİ

Yapılacak olan organizasyon çalışmalarında müşterilerine kiralama seçeneği de sunuyor. Organizasyonlarını evinde gerçekleştirmek isteyenler veya herhangi bir özel işletmede, salonda, kırda veya kapalı başka bir ortamda düzenlemek isteyenler için de hizmet sağlıyor.

Nişan organizasyonlarınızın emin ellerde en iyi şekilde planlanması ve uygulanması için Nisa Organizasyon farkını yaşayabilirsiniz. Nişan konseptlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Söz Masası Kiralama Fiyatları
Söz Masası Kiralama Fiyatları

Nişan Süsleme Organizasyon Paketleri

Nişan organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerimiz için eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Evde veya dışarıda nişan organizasyonu gerçekleştirmek isteyenler için unutmak istemeyecekleri bir an yaşatıyoruz.

Kiralık Nişan masası firmamız tarafından en güzel şekilde titizlikle hazırlanır. İsteyeceğiniz tüm nişan organizasyon malzemeleri firmamızda mevcuttur. Dilediğiniz konseptte, dilediğiniz renk çeşitliliğinde, dilediğiniz ortama uygun ürünleri firmamız tarafından temin edebilirsiniz.

Birbirinden zengin nişan organizasyon paketleri için İstanbul çevresinde faaliyet gösteren Nisa Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Davet tarihiniz, davetten beklentileriniz, zevkleriniz ve diğer detayları bizimle paylaşarak ne gibi çalışmalar yürütebileceğimiz ve fiyatlar hakkında etraflıca görüşme sağlayabiliriz.

blank

Nişan Masası Konseptleri

Nisa Organizasyon ekibi olarak söz ve nişan organizasyonlarınızda, ihtiyaç duyacağınız her şey için yanınızdayız. Alanında profesyonel ekibimiz, unutulmaz bir nişan organizasyonu için gerekli olan planlamayı titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bu özel günde en çok dikkat çeken şey şüphesiz nişan masasıdır. Bu nedenle nişan masası konseptleri üzerinde durulmalı ve özenli bir şekilde süslemeleri yapılmalıdır.

blank

Nişan masası kiralama gerek evde gerçekleştirilecek olan nişan organizasyonlarında, gerekse dış ortamlarda gerçekleştirilecek olan nişan etkinliklerinde olmazsa olmaz kriterlerdendir.

Çiftlerin bu masa etrafında davetlilerini ağırlayacağı, fotoğrafların burada çekileceği ve en çok burada zaman geçirileceği göz önünde bulundurulduğunda; nişan masasının önemi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor.

2024 yılının en popüler nişan masası konseptleri nisa organizasyon firması tarafından sizlere ulaşıyor.

blank
Kiralık Nişan Masası

Evde Nişan Organizasyonu

Evde nişan organizasyonu konusunda aklınızda soru işaretleri varsa, izlemek isteyeceğiniz bu yöntemin oldukça ekonomik olduğunu söylemek isteriz. Masrafları bir nebze olsun azaltmak, gereksiz ödemeler ve maliyetlerden kaçınmak için nişan organizasyonlarını evinizde gerçekleştirmeniz yararınıza olabilir.

Çünkü nişan organizasyonunu takiben kına ve düğün gibi maliyetli diğer etkinliklerle karşı karşıya kalacaksınız. Evlere nişan konseptlerimiz uyumlu olup uygun fiyatlara nişan konseptlerimizden alabilirisiniz.

Kiralık Nişan Masası

Evde Nişan Organizasyonu Fiyatları

Bütçenizi sarsmadan evde nişan organizasyonu gerçekleştirmek çok daha mantıklı bir karar olabilir. Günümüzde çoğu çift, aileleri ve yakın akrabaları ile birlikte samimi bir ortamda nişan organizasyonlarını gerçekleştirmek istiyor.

Nişan etkinliğini evde gerçekleştiriyor olmanız, bazı konuların üzerinde hassas çalışmayı da gerektirir. Örneğin kiralık nişan masası süsleme ve konsepte uygunluk çok önemlidir. Bu noktada ihtiyaç duyacağınız organizasyon deneyimini, Nisa Organizasyon olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

En ekonomik ve 2024 yılında en trend olan nişan konseptleri için instagram sayfamızı yakından takip ediniz.

Kiralık Nişan Masası

Evde Nişan için Masa Kiralama

Evinizde davetlilerinizle birlikte, sıcak ve samimi bir atmosferde nişan organizasyonlarınızı gerçekleştirmek; maliyetlerin azaltılmasını ve tasarruf sağlamanıza yönelik mantıklı bir karardır. Fakat düğün salonu gibi ortamlara nazaran kendi fikirlerinizi daha çok ön plana çıkarmanız gerekir.

Nasıl bir masa süslemeniz gerektiği, nasıl bir konsept seçimi yapacağınız önemli birer konudur. Bu noktada sizlere evde nişan için masa kiralama hizmeti sağlayan Nisa Organizasyon, ekonomik fiyatlar, zengin ürün seçenekleri, modaya uygun ürün alternatifleri ve deneyimli organizasyon tecrübesi ile ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktadır.

Tercih edeceğiniz konseptler, masa süslemeleri, renk seçenekleri ve ürün alternatifleri ile hayallerinizdeki gibi bir nişan organizasyonu deneyimi yaşayabilirsiniz.

blank

En Uygun Nişan Masası Organizasyonu Fiyatları

İstanbul’da en uygun nişan organizasyonu fiyatları ile hizmet veren firmamız, davetlilerinize özel bir gün yaşatmanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Yılların verdiği organizasyon deneyimi, güncel trendleri takip eden ekibimiz ve ekonomik fiyatlarla adından bahsettiren Nisa Organizasyon; çiftlerin ilk tercihi oluyor.

Gerek evde nişan organizasyonu, gerekse farklı bir ortamda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz nişan organizasyonları için onlarca farklı hizmet alternatifi sunuyor. Evinizde yakınlarınızla birlikte bir nişan organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, mutlaka nişan masası kiralama hizmetimize göz atabilirsiniz.

Uygun fiyatlar, bol konsept çeşitliliği ve özel süsleme hizmetimiz ile rüya gibi bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyon Firması
Mezuniyet Organizasyon Firması

İstanbul Nişan Organizasyon Firması

Ekonomik fiyatlarla evinizde bir nişan organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Şayet tercihiniz düğün salonlarında bir nişan organizasyonu deneyimi ise; sizi bekleyen ekstra maliyetlerle karşı karşıya kalacak ve daha fazla davetliyi ağırlayacaksınız.

Fakat evinizde, yalnızca yakın akrabalarınızla daha uygun maliyetli, daha samimi bir ortamda nişan organizasyonu için unutmak istemeyeceğiniz anılar biriktirebilirsiniz. İstanbul’da konsept bir nişan organizasyonu yapacaksanız bize ulaşınız.

NİŞAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ

İstanbul nişan organizasyon firması olarak sektörün öncülerinden biriside Asır Organizasyon; cazip fiyatlarla hizmet vermektedir. Evinizde nişan organizasyonu için gerek duyduğunuz nişan masası, süsleme ve benzeri hizmetler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerindeki müşterilerimiz için hizmet sağlamaktayız.

Ürünlerin adreslerinize istediğiniz tarih ve saatte transfer edilmesi, bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup; uzman ekibimizin planlaması dahilindedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve nişan organizasyonu için düşündüğünüz tarihi bizimle paylaşmak olacaktır.

blank
Nişan Organizasyonu Şirketi

Evde Nişan Organizasyonu Hizmeti Veren Firma

Evde nişan organizasyonu düzenlerken minimum bütçeyle göz alıcı bir tasarım hazırlamak istediğinizde Nisa Organizasyon olarak sizlerin yanındayız. Evinizin bir köşesini göze hitap eden arka fon tasarımıyla ve zevkinize göre hazırlanmış masa süslemeleriyle farklı bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Sevdiklerinizle samimi ve şık bir ortamda kulağa hoş gelen bir fon müzik eşliğinde sevdiklerinize ikramların takdim edildiği, unutulmaz anıların resim ve kamera çekimiyle kayıt altına alındığı bir nişan organizasyonu için Nisa Organizasyon’un hayallerin ötesine geçen hizmetinden yararlanabilirsiniz.

SÖZ TEPSİSİ

Gösterişten uzak ancak bir o kadar da göz alıcı ve samimi bir evde nişan organizasyonu hayal ediyor ve evde nişan organizasyonu hizmeti veren firma arıyorsanız, bizler en kaliteli ekipman desteğini ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

İstekleriniz doğrultusunda hazırladığımız konsept, renk ve dokulara kendi hünerlerini de katan ekibimiz sayesinde bu özel merasimi unutulmayacak bir güne dönüştürüyoruz. 

Nişan Organizasyon Firması Pendik
Nişan Organizasyon Firması Pendik

Nişan Organizasyonu Malzemeleri

Evde nişan organizasyonu yapılmak istenildiğinde pek çok malzemeyi temin etmek zaman alan ve yorucu bir sürece dönüşüyor. Bu süreçte sizlere profesyonel ekibi ve ekipmanıyla hizmet veren firmamız ekonomik fiyatlara nişan organizasyonu düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Nişan organizasyonu malzemeleri içerisinde nişan masası, masa örtüsü, runner, canlı veya yapay çiçek, isimlik, ayna, supla, şamdan, peçetelik, pasta yükseltici ve masa arka fonu süslemeleri yer alıyor. Bunların yanı sıra organizasyona gelin yolu süsleme, ikramlıklar ve davetli hediyeleri gibi hizmetler de dahil edilebiliyor.

Nişan Organizasyonu Malzemeleri Firması

Nişan organizasyonu malzemeleri ve konsept konusunda geniş yelpazeye sahip olan firmamızda her bütçeye ve zevke uygun tasarım seçenekleri yer almaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek talepleriniz doğrultusunda daha detaylı bilgi alabilir ve evde nişan organizasyonu konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

blank

BU AYA ÖZEL KURULUM VE HER ŞEY DAHİL 8.000 TL

Evde Söz Nişan Masası Kiralama Hizmetlerimiz Devam Ediyor. Söz Nişan Konseptlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. 0 553 241 40 67 – 0 506 101 11 11

Perdeli Model Söz Nişan Masası
Perdeli Model Söz Nişan Masası

Nişan Söz Masası İçeriği

Pleksi Masa Seti – Prizma Masa Seti- Kum Saati Masa Seti
Özel Çember Tag ve çiçekleri
Nişan Tepsisi- Makas – Yüzüklük
Damat Tepsisi- Kahve Fincanı – Lokumluk – Bardak
5 Kollu Çubuk Mumlu Şamdan
Sunum Tepsileri
Jardinyer Takımı
Pasta Altlığı
Yapay Pasta
Led
Led Baş Harfler
Çiçek Süslemeleri Konseptinize Göre Ayarlanabilir..
Söz Nişan Hediyelik Çeşitlerimiz Bulunmaktadır.

Kiralık Söz Nişan Masası

Satılık Nişan Söz Masası Malzemeleri

Kiralık Nişan Masası

Kiralık Söz Masası Fiyatları 

Söz organizasyonu sürecine girmişseniz Nisa Organizasyon Şirketi’nin ürün ve hizmetlerini öğrenmeden kara vermeyin. Tek yapmanız gereken şirketin resmi internet sitesini ziyaret etmek.

Nişan Söz Tepsisi Modelleri
Yeni Trend Nişan Tepsisi Modeli 3.000 TL

Unutulmaz Bir Söz Organizasyonuna Hazır Olun

Evlenmek isteyen bireylerin yakın gelecekteki hedefleri arasında söz organizasyonu yer almaktadır. Söz organizasyonu her ne kadar ufak çağlı düşünülse de oldukça önemlidir. Dolayısı ile söz organizasyonuna gereken ilgi gösterilmediği zaman istenilen sonucun alınması pek mümkün değildir.

Söz organizasyonunuzda herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, Nisa Organizasyon Şirketi’nin resmi internet sitesini ziyaret etmek olmalıdır. Burada Nisa Organizasyon Şirketi’nin hizmetleri detaylı bir şekilde ve görsellerle yer almaktadır. Nişan Masası kiralama fiyatlarımız oldukça uygundur.

Nişan Organizasyonu
Nişan Organizasyonu

İstanbul Söz Masası Kiralama Organizasyon Firması

Söz organizasyonları evliliğe giden yolda atılan ilk adımdır. Burada atacağınız ilk adım, sonraki adımların da güçlü olmasına vesile olacaktır. Öte yandan yıllar sonra çocuklarınıza ve sevdiğiniz insanlara güzel hatırlayacağınız ve anlatacağınız anılar biriktirebilmek için profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan söz organizasyonu gerçekleştirmelisiniz.

Profesyonel bir söz organizasyonu için alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmak gerekmektedir. Bu doğrultuda hizmet vermek için oluşturulmuş olan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bahsi geçen firmaların hizmet verme noktasında eksiklerinin ve yanlışlarının olduğu görülmektedir. Olası bir eksiklik ya da yanlışlık ise çoğu zaman söz organizasyonuna gölge düşürmektedir.

blank
Nişan Organizasyonu Paketleri

Nisa Organizasyon İstanbul Genelinde Söz Organizasyonu

Nisa Organizasyon Şirketi, bireyler bu süreçte mağdur olmasın diye ve bu alanda oluşan boşluğu doldurmak adına kurulmuştur ve kusursuz hizmeti ile ön plana çıkmıştır.

Bugüne kadar pek çok önemli işin altına imza atmış olan Nisa Organizasyon, özel günleri eşsiz kılmak adına çalışmalar yürütmekte ve her zaman daha iyiyi hedeflemektedir.

Gelinen son aşamada organizasyon planlaması denildiği anda akla Nisa Organizasyon gelmektedir. Nisa Organizasyon alanında uzman, tecrübeli ve iyi eğitim almış olan bir ekipten oluşmaktadır.

Şirketin ekibi her organizasyonu benimser ve kendi organizasyonuymuş gibi verdiği hizmet ile değerli kılar. Aynı zamanda farklı organizasyonlar da yapabilen şirket, bugüne kadar yüzlerce kişiyi mutlu etmiştir.

blank
Söz Organizasyon Paketleri

Uygun Fiyatlara Kiralık Söz Masası

Nisa organizasyonda farklı hizmetler yer almaktadır. Herkese hitap eden bir yaklaşım sergileyen şirketimiz, önemli alternatifler oluşturmaktadır.

Söz ya da nişan yapmak istiyorsanız zaman ya da mekan fark etmeksizin siz de Nisa Organizasyonu tercih ederek unutulmaz bir deneyim yaşayabilir ve konuklarınıza eşsiz bir anı bırakabilirsiniz.

Nisa Organizasyon Şirketi söz paketleri oldukça çeşitli ve alternatifli olması ile bilinmektedir. Şirkete ait paketler arasında klasik paketlerin yanında kişiye özel olarak oluşturulan paketler de bulunmaktadır.

Ayrıca, Nisa Organizasyon ile çalıştığınız zaman, şirketin kendi paketlerinden bir tanesini seçebilir ve seçmiş olduğunuz pakete eklemeler yapabilirsiniz.

blank
Söz Masası Kiralama Hizmeti

Uygun Fiyata Bol Seçenek

Nisa Organizasyon’da tüm detaylar düşünülmüş ve gerek hizmet gerekse ürün bazında değerlendirmeye alınmıştır. Şirketten daha önce hizmet almış olan herkes, almış olduğu hizmetten memnun kalmıştır ve sonraki hizmette de yine Nisa Organizasyon Şirketi’ni tercih etmiştir.

Nisa Organizasyon Şirketi’nin hazırladığı söz masasında, bir söz masasında olması beklenen tüm detaylar bulunmaktadır. Mumlar, şamdan, vazo, çiçekler, baş harfler, jardinyer, ayna seti, masa örtüsü ve runner, nişan tepsisi, damat fincan seti ve fotoğraf çekiminde kullanılacak olan arka fon şirketin hazırladığı söz masasında bulunan parçalar arasında yer almaktadır.

Siz de profesyonel bir hizmet almak için doğrudan Nisa Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede tüm bunlara sahip olabilir ve sözünüzün keyfini çıkartabilirsiniz. Nişan masası kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için siz de Nisa Organizasyon Şirketi’ne ulaşın. 

blank

Comments are closed.