Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu firması Nisa Organizasyon sizlere İstanbul’da kaliteli hizmetler sunmaktadır. Çocuklarımız için en önemli günlerden birisi şüphesiz sünnet düğünleridir. Manevi bir atmosferde, değerli misafirlerle, unutulmaz bir sünnet organizasyonu için sizlerin yanındayız. Bu yüzden bu özel günü doyasıya eğlenceli hale getirmek, kültürel öğelere yer vermek ve misafirlere güzel birer anı sağlayabilmek için profesyonel sünnet organizasyon firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sünnet organizasyonlarında standart sünnet paketlerinin yanı sıra, özelleştirilebilir ve sizin isteklerinize uygun paketler de sunabilmekteyiz. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yemekli Sünnet Organizasyonu İstanbul
Yemekli Sünnet Organizasyonu İstanbul

Sayfa İçerikleri

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

Dillere destan, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz, davetlilerinizle eğleneceğiniz gibi; çocuğunuzla bu özel günün maneviyatına erebileceğiniz sünnet düğününde profesyonel ekibimiz organizasyon hizmeti sunuyor. Her şeyden önce, Sünnet düğünü organizasyonu çok kapsamlı, etkinliği bol, leziz ikramları ile dikkat çeken; bir o kadar da deneyimli bir ekip tarafından yönetilmesi gereken bir organizasyon çeşididir.

Sünnet Organizasyonu

Örneğin, Semazen gösterileri, ilahi grubu, mevlithan, mehter takımı, yeniçeri askeri, süsleme etkinlikleri gibi onlarca farklı etkinlikten oluşan sünnet organizasyonlarında, İstanbul’un tüm noktalarına ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Ve davetlilerin ve çocukların gönüllerince eğlenebilecekleri bir organizasyon için ekibimiz A’dan Z’ye tüm detayları düşünüyor ve davet sahibinin isteklerine uygun çalışmalar yürütüyor. Organizasyon paketlerimiz ve ücret detayları için bizimle telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Hazırlıkları
Sünnet Organizasyon Hazırlıkları

2021 En Trend Sünnet Organizasyonları

Sünnet düğünü organizasyonu paketlerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Nisa Organizasyon olarak yılların verdiği deneyimle böylesine önemli gününüzde en leziz tatları, en güzel kültürel aktiviteleri, en tecrübeli ekibimizi, göze en çok çarpan süslemeleri deneyimlemeniz için sizlerleyiz. Her şeyden önce, çok ekonomik sünnet organizasyon paketlerimiz her bütçeye uygun seçeneklerle sunuluyor. Sünnet düğünlerinde en çok talep gören etkinliklerden olan mehter takımı etkiliği ile sünnet çocuğunun moralini yükseltiyor, davetlilerinize göz kamaştıran anlar yaşatıyoruz. İlahi grubumuz özel sanatçılarımızla unutulmaz anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Palyaço gösterileri, yöresel lezzetler, sokak sanatçıları, yeniçeri askerleri ve daha birçok etkinlikle çocuğunuzun bu anlamlı gününde arkadaşları ile güzel vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Sünnet Düğünü Organizasyon İçerikleri

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde yürüttüğümüz sünnet düğünü organizasyonu çalışmalarında çeşitli paketler ve içerikler sunuyoruz. Ekonomik paketlerimizde özel paketlere, gösterilerin yoğun olduğu seçeneklerden sade seçeneklere kadar birçok alternatif ile sizlerleyiz. Bu paketlerde dekor süslemeleri, konuşma balonları, kameraman, fotoğrafçı, dekor süslemeleri gibi özellikler standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca yarışma ve oyun aktiviteleri, sünnet tahtı, semazen gösterileri, sokak sanatçıları gibi ekstra hizmetlerimiz de bulunuyor. Paketlerimiz ve sünnet düğünü organizasyon içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

palyaço kiralama
palyaço kiralama

Sünnet Düğünü Süsleme Firması

Sünnet organizasyonunu yapılacağı mekandaki süslemeler tüm paketlerimizde mevcuttur. En önemlisi, Balon süslemeleri, sünnet tahtı süslemeleri, mevlithan (sunum), kapı kemer süsleme, serpme balon süsleme, nazar boncuğu dekor süsleme, girişte çocuklara dağıtılan altın paralar, Osmanlı kostümlü yeniçeri askerleri, papatya balon süsleme, lokum ve gülsuyu ile misafir karşılama, sosis balon ve içi dolu pinyata gibi aktiviteler de paketlerimizin parçalarındandır. Dolu dolu bir sünnet düğünü organizasyonu için detaylı planlamalarımızı davetli sayısına göre önceden yapıyor, organizasyon gününde kusursuz olarak sizlere hizmet veriyoruz. Dilerseniz sünnet düğünü organizasyon paketlerinde ve içeriklerinde değişiklik yapılması talebinde bulunabilirsiniz. Nisa Organizasyon, sizlerin mutluluğu için tüm taleplerinizi eksiksiz karşılamaktadır.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

İstanbul’un en ekonomik, en deneyimli sünnet düğünü organizasyon ekibi olarak uygun fiyat garantisi sunuyoruz. 2.500 TL’den başlayan sünnet düğünü organizasyonu fiyatları ile bütçenizi sarsmayacak ve davetlilerinize muhteşem anlar yaşatacak paketlerimizle karşınızdayız. Her şeyden önce Yeni sezon sünnet düğününde çocukların eğlenmesi için eğlenceli oyunlar, gösteriler, sokak sanatçıları ve süslemelerle ortamı neşelendiriyoruz. Sünnet çocuğunun moralini yüksek tutacak etkinliklerle, misafirlerinizle güzel anılar biriktireceğiniz faaliyetlerle bu güne anlam katıyoruz. Sünnet düğünü organizasyon fiyatları ve içerikleri hakkında bilgi almak için Nisa Organizasyon iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sizler için en ekonomik fiyatları, en zengin içerikli paketlerle sunuyoruz.

İlahi Sanatçısı Organizasyonu
İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu Etkinlikleri

Sünnet düğünlerinde en çok talep gören etkinliklerin başında mehter takımı, semazen gösterileri ve ilahi grubu gibi aktiviteler gelmektedir. İşte bu yüzden Nisa Organizasyon olarak davetlilerinize unutulmaz dakikalar yaşatmanız, çocuğunuzla bu özel günde anlamlı anlar yaşamanız için kaliteli organizasyonlara imza atıyoruz. Sünnet düğünü organizasyon paketlerinden herhangi birisini tercih eden müşterilerimiz için mehter takımı, folklor ekibi, Hacivat – Karagöz gösterisi, pop corn, pamuk şeker, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve daha birçok etkinlikten herhangi birisini ücretsiz olarak sunuyoruz. Kapsamlı paketlerimiz, ekonomik fiyat seçenekleri ile yıllardır Nisa Organizasyon güvencesiyle hizmetinizde. Bize telefon numaralarımızdan ve Whatsapp’tan dilediğini zaman ulaşabilirsiniz. Bu arada, en az 3-4 hafta öncesinden bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, planlamamızı detaylıca yapabilir, kusursuz bir hizmet için ekibimizi sizlere hizmet vermesi açısından hazırlayabiliriz.

Sünnet Organizasyon İndirim

Kır Sünnet Organizasyonlarında Zengin İçerikler

Gerek açık alanda, gerekse kapalı alanlarda sünnet düğünü organizasyonlarınızı profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Geniş paket seçenekleri, ekonomik fiyatlar ve eğlenceli aktiviteler ile sektörün lider organizasyon firması olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerinde, tüm ilçelerinde ve semtlerinde sizlere hizmet veriyoruz. Sünnet düğününüzde misafirlerinizle güzel anlar yaşamanız için kusursuz bir çalışma yürütüyoruz. Bu nedenle Alternatifi bol, zengin organizasyon içerikleri, manevi atmosferde gerçekleştirilir. Sünnet düğünü için çocuğunuzun unutulmaz anlar yaşaması amaçlanır. Davete katılan misafirleriniz için ise lezzetli ikramlar, özel sunumlar, ilahi grubu, sokak sanatçıları ve özel mekan süslemelerini eksiksiz yapıyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul
Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul

İslami Sünnet Organizasyon Firması

İlahi grubumuz, mehteran takımımız, servis elamanlarımız, gösteri ekibimiz ve sokak satıcısı hizmeti veren ekiplerimiz yılların verdiği deneyimle organizasyonlarda sizlere güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle gönlünüzce eğlenebileceğiniz, fotoğraflar ve videolarla bu anları geleceğe taşıyacağınız bir organizasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.500 TL’den başlayan paket fiyatlarında dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sokak satıcıları arasından herhangi birisini ücretsiz olarak seçme şansınız bulunuyor. Paket dahilinde olan etkinlik ve gösteriler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca mekan içi süslemeler ve mekan dışı süslemelerde istediğiniz renk ve şablonları kullanmaktayız. Yeme içme seçeneklerimiz de son derece geniştir. Dilerseniz davetli sayınıza uygun olarak leziz yemekleri, taze içecekleri, kuruyemişleri ve istediğiniz herhangi bir lezzeti sizlere sunabiliriz. Bunun için taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu
İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

Her Şey Dahil Sünnet Organizasyonu

Sünnet düğünü paketlerimize mekan dahil değildir, nakliye dahildir. Paketlerimizde yer alan tüm içerikler sizlere ücret dahilinde sunulmaktadır. Ancak öte yandan 2.500 TL’den başlayan her şey dahil sünnet organizasyonu paketlerimiz İstanbul için geçerlidir. Çevre bölgeler için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sünnet tahtına çıkan sünnet çocuğunun gözünden, organizasyonu en ince ayrıntısına kadar masalsı bir hale getiriyor; fotoğraf ve videolarla gelecekte de güzel anılar yaşayacağınızı düşünerek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Özetlemek gerekirse yılların verdiği organizasyon deneyimi ile sizlere kusursuz hizmet sunabilmek adına her geçen gün hizmetlerimizi geliştiriyor; taleplerinize etkili şekilde cevap veriyoruz.

istanbul sünnet organizasyon
istanbul sünnet organizasyon

Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet düğünlerinde ortamı renklendiren en önemli hususlardan birisi de mekan süslemeleridir. Zincir balonlardan uçan balonlara, nazar boncuğundan, kapı süslemelerine, masa süslemelerinden sahne hizmetlerine ve taht tasarımlarına kadar organizasyonun tüm aşamalarında profesyonel çalışmalara imza atmaktayız. Çünkü biz İstanbul sünnet düğünü organizasyon firması olarak sektörde örnek bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul sünnet organizasyonu Firması Olarak Oğlunuz ve Arkadaşları İçin Muhteşem Etkinlik ve Hizmetler Sağlamaktayız. Sünnet Düğünü için A dan Z ye Her şey Nisa Organizasyon Farkıyla Sizlere Ulaşıyor.

Sünnet törenleri arkadaşları ve yakın çevresinin katılımıyla çocukların kendilerini günün merkez noktası olarak hissettikleri önemli günlerdendir. Evet belki de bu tür birlik ve beraberlik her yıl düzenlenen doğum günlerinde karşılaşılan bir durum olabilir ancak unutulmamalıdır ki sünnet düğünü yalnızca bir kez yapılacak ve çocuğunuz bu günü hayatı boyunca hatırlayacaktır. Bu nedenle aileler çocuklarına hoş hatıraların yer aldığı bir sünnet düğünü organize etmek isterler.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Nisa Organizasyon firması olarak Sünnet Organizasyon hizmetlerinde renkli etkinliklerin ve müzikal gösterilerin yer aldığı özel bir organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Özetlemek gerekirse her aşamayı özenli bir şekilde yürütüyor, resim ve video çekimleriyle tekrar tekrar izleyebileceğiniz birbirinden özel kareler bırakıyoruz. Firmamız paket programları sayesinde her bütçeye uygun sünnet düğünü organizasyonu fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyon Paketleri
Sünnet Düğünü Organizasyon Paketleri

Organizasyon Paketlerimiz

Standart paketler ve ekstra paketler olmak üzere birbirinden farklı seçeneklerle hazırlanmıştır. Paketlerin içeriğini belirleyen etkenlerin başında organizasyonu nerede yapmayı düşündüğünüz gelir. Örneğin, evinizde veya bahçenizde yapacağınız organizasyonlar ile şehrin en güzel noktasında özel bir organizasyon düzenlemek istemenize bağlı olarak paketlere sayısız hizmet eklenebilir veya daha sade bir sünnet organizasyonu yapmayı tercih edebilirsiniz. Organizasyon hizmetlerimiz tamamen sizin istek ve bütçenize bağlı olarak hazırlanacaktır.

Kiralık Sünnet Tahtı
Kiralık Sünnet Tahtı

Standart Sünnet Düğünü Paketi

Sünnet Organizasyon Paketlerimiz Ekonomik ve aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz organizasyon hizmetlerini içerisinde barındıran paketimizdir. Sünnet tahtı, balon süsleme, mehter takımı, volkan-konfeti gösterisi ve palyaço gösterisi eşliğinde çocuğunuzun eğlenerek geçireceği bir etkinlik hazırlıyoruz. Rengarenk balonlarla mekanı renklendiriyor, palyaço gösterileriyle çocuğunuz ve arkadaşlarını eğlenceli gösterileriyle hoş vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Kesinlikle Nisa Organizasyon firması olarak uzman ekibimizle gülümsemeler eşliğinde düzenleyeceğimiz etkinliği beğeniyle seyredeceksiniz.

Sünnet Organizasyon Şirketi
Sünnet Organizasyon Şirketi
Full Paket Sünnet Düğünü

Her şey dahil olan full sünnet düğünü paketimizde standart hizmetlere ek olarak çok çeşitli etkinlik ve ikramlar yer almaktadır. Çocuğunuz coşkulu Mehter Takımı marşları eşliğinde salona alınırken, eğlenceli gösterilerle törene devam edilmektedir. Full paket sünnet düğünü hizmetleri arasında: Aşağıda ki Hizmetler vardır..

sünnet organizasyon fiyatları
sünnet organizasyon fiyatları

Sünnet Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Mehter takımı kiralama
  • Yeniçeri kostümlü asker kiralama
  • Sünnet tahtı kiralama
  • Palyaço animatör kiralama
  • Yüz boyama aktivitesi
  • Konfeti ve volkan gösterisi
  • İsim baskılı balon süsleme
  • Nazar boncuğu balon süsleme
  • Sokak satıcıları kiralama (patlamış mısır-pamuk şeker arabası)
  • Yiyecek ve içecek ikramı
sünnet organizasyonu
sünnet organizasyonu

Nisa Organizasyon olarak sünnet düğünü organizasyonu fiyatlarımız 1.200 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Sünnet töreninin dış mekanda yapılması halinde masa-sandalye kiralama, ses-ışık ve sahne kurulumu, masa ve sandalye süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak firmamızı arayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmet seçeneklerine göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sünnet Düğün Organizasyon Şirketi
Sünnet Düğün Organizasyon Şirketi

İstanbul Sünnet Organizasyon Paket Fiyatlarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilir Size Özel Kampanyalarımızdan Yararlanabilirsiniz.

sünnet kampanyası
sünnet kampanyasıSub-domains

Standart

Sünnet Kampanyası 

900 TL

Sünnet Tahtı

4 Tane Yeniçeri Askeri

2 Konfeti – 2 Volkan

Mekan Balon Süslemesi

Kapı Kemer Süsleme

Taht Arkası Balon Süsleme

Balon Ağaçı

Papatya Balon Süsleme

Serpme Balon Süsleme

Palyaço Animatör

100 Tane Şekilli Sosis Balon

Sınırsız Yüz Boyama

Palyaço Oyun Aktiviteleri

Altın Çikolata Para

100 Tane Türk Bayrağı

Hoşgeldiniz Yazısı

Avantajlı 

Sünnet Kampanyası

1200 TL

Popcorn - Macun Yada Pamuk Şeker Seçenekli

Sünnet Tahtı

4 Tane Yeniçeri Askeri

2 Konfeti – 2 Volkan

Mekan Balon Süslemesi

Kapı Kemer Süsleme

Taht Arkası Balon Süsleme

Balon Ağaçı

Papatya Balon Süsleme

Serpme Balon Süsleme

Palyaço Animatör

100 Tane Şekilli Sosis Balon

Sınırsız Yüz Boyama

Palyaço Oyun Aktiviteleri

Altın Çikolata Para

100 Tane Türk Bayrağı


Hoşgeldiniz Yazısı

Mevlitli

Sünnet Kampanyası

1500 TL

Sunum Sohbet Kuran Tilaveti Ve Mevlit

2 Tane Semazen

Genel Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

Sünnet Tahtı

4 Tane Yeniçeri Askeri

2 Konfeti – 2 Volkan

Mekan Balon Süslemesi

Kapı Kemer Süsleme

Taht Arkası Balon Süsleme

Balon Ağaçı

Papatya Balon Süsleme

Serpme Balon Süsleme

Palyaço Animatör

100 Tane Şekilli Sosis Balon

Sınırsız Yüz Boyama

Palyaço Oyun Aktiviteleri

Altın Çikolata Para

100 Tane Türk Bayrağı

Hoşgeldiniz Yazısı