İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu

İslami düğün organizasyonu için sizlere İstanbul genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 19 yıllık tecrübemizle sizlere islami düğün için semazen ekibi ilahi grubu mehter takımı sunucu vb tüm hizmetlerimizi sağlıyoruz. Nisa organizasyonla İslami düğün organizasyonları bir başka güzel..

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
Masa Sandalye Süsleme

Dini Organizasyon Firması
İslami Düğün Organizasyon Firması

 

Bu mutlu gününüzde hem İslami esasları göz önünde bulundurarak hem de davetlilerin sıkılmadan dinleyeceği, hoşnut kalacağı bir program hazırlıyoruz. Sevincinizi eş, dost ve akrabalarınızla paylaşırken ailenizi en iyi şekilde yansıtacak bir organizasyon düzenliyoruz.

<yoastmark class=

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami düğün organizasyonları çiftin talep ettiği hizmetlere göre farklı farklı akışa bağlı olarak düzenlenebiliyor. Örneğin; yalnızca ilahi sanatçısı, müzisyen grubu, sunucu hizmeti alınarak merasim yapılabileceği gibi organizasyona semazen gösterisi ve karnaval yiyecekleri eklenebilir.

Bu nedenle kesin olarak İslami düğün organizasyonu fiyatları hakkında bilgi vermek zordur.

Fakat Minimum program paketlerimiz ortalama 10.000 TL’den başlamaktadır. Organizasyonun genişliğine, süresine ve hazırladığımız paket içeriklere göre daha detaylı bilgi almak için Nisa Organizasyon firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

İslami Düğün Program Akışı

Kelamların en güzeli olan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile İslami düğün organizasyonuna başlıyor, herkesin yakından tanığı seslerle ilahi dinletisiyle programa devam ediyoruz. Tasavvuf grubu ekibi en güzel tasavvuf ezgilerini kulaktan kalbe doğru iletiyor. Gösteriler, şiirler, yarışmalar ve ikramlar eşliğinde dolu dolu bir program sunuyoruz.

Dini Organizasyon
İslami Düğün Organizasyonu

Semazen Gösterisi:

Semazenler özel kıyafetleriyle evrenin  bir uyum içinde dönerek hareket ettiğini, varlığını sürdürdüğünü temsil eden bir dönüşle hareket ederler.

Bu dönüş adeta tüm kainatı kalbiyle kucaklayan semazenlerin kalpleri ısıtan gösterisidir. İzlemekten de semazen gösterisi sırasında tasavvuf musikisini dinlemekten de büyük haz duyacağınız profesyonel semazen gösterisi için Nisa Organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz.

Minimum 2 kişilik semazen gösteri ekibi kiralayabilirsiniz.

Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon
Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon

İlahi Grubu Kiralama:

Eski yeni demeden ruha işleyen ilahi eserlerini dillendiren ilahi grubumuz böylelikle, programla bütünleşen bir dinleti hazırlamaktadır.

İlahi grubu ezgi sanatçısı ve müzisyenlerden oluşmaktadır. Nisa Organizasyon firmamızın ilahi grubu organizasyon ve etkinliklerde sürekli birlikte çalışan müzisyenlerdir.

Böylece birbirine adapte olan sanatçılarımız profesyonel ilahi dinletisi sunmayı başarmaktadır.

En Uygun Fiyata İlahi Grubu İstanbul
En Uygun Fiyata İlahi Grubu İstanbul

Sunucu Kiralama:

İslami organizasyonlarda programın yürütülmesi amacıyla verilen sunucu kiralama hizmeti, organizasyonun her aşamasında yer alır.

Programın detaylarını planlar, içerik sırasını belirler ve programın bir akış çerçevesinde ilerlemesini sağlar. Profesyonel sunucularımız İslami organizasyonu paketlerimizin tümünde bulunmaktadır.

Mehter Takımı Kiralama:

Geleneklerimize bağlı bir millet olarak organizasyonlarımızda Mehter Takımı gösterileri büyük önem taşıyor.

Mehter takımı kiralama hizmetimizi programa dahil ederek organizasyonu zenginleştirebilir aynı zaman da dinletiyi eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

Catering Hizmeti:

Yemekli İslami düğün organizasyonu talep eden müşterilerimize önceden hazırladığımız menü içeriğini paylaşıyoruz.

İçlerinden beğendiğiniz menüyü belirtilen sayı kadar düğün günü taze taze hazırlıyor üstelik, alttan ısıtmalı fırınlarımızda muhafaza ederek sıcak bir şekilde servisini yapıyoruz.

Dilerseniz kokteyl organizasyonu konseptinde menü seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Masa sandalye kiralama ve süsleme
  • Kamera ve fotoğraf çekimi
  • Tasavvuf grubu kiralama
  • Nikah masası temini
  • Mekan süsleme
  • Animasyon ekibi
  • Fasıl ekibi kiralama
  • Sokak satıcıları kiralama
Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama