Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu şirketi Nisa Organizasyon İstanbul’da sizlere muhteşem kına organizasyonları hazırlamaktadır. Sizlerde kına gecesi organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güzel kına organizasyonu için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizlere İstanbul’da hizmet veriyoruz.

kına organizasyon şirketi
Nedimelerle Misafir Karşılama Hizmeti

Evlenip de yuva kurduktan bir süre sonra geriye dönüp bakınca gözünüzde canlanan kına gecesi organizasyonunun yüzünüzde bir tebessüme dönüşmesi için Nisa Organizasyon firmamızın özel konseptlerde düzenlediği hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul’da kına organizasyon hizmeti veren firmamız kına gecesine renkli gösteriler ve özel tasarımlarla unutulmaz bir etkinliğe dönüştürüyor.

pendik kına organizasyon şirketi
Kına Organizasyon Firması İstanbul

Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

Kına gecesi organizasyonu gelinin gösteri ekibimizle birlikte davul gösterileri eşliğinde salona adım attığı an başlar ve gecenin sonuna kadar çeşitli etkinliklerle devam eder. Hem güldüren hem ağlatan gösteriler kına gecesinin en bilindik halleridir. Ailelerin en hassas olduğu, stresli gelinin ne yapacağını şaşırdığı bu özel gecede sizlere yönlendirmelerde bulunarak belirli bir plan dahilinde programın yürütülebilmesi adına kostümlü hosteslerimizle hizmet veriyoruz.

kına organizasyon fiyatları
Kına Yakımı Öncesi Çeyrek Altın 🙂

Kına Tahtı Kiralama: Farklı renk ve süslemelerle hazırlanan kına tahtı modellerimiz arasından beğendiğinizi organizasyona dahil ediyoruz. Çiçek, tül arka fon, balon süslemeler ve tercih ettiğiniz renk tonlarında süslemelerle göz alıcı kına tahtı modellerimiz uygun fiyatlarda organizasyona dahil edilmektedir.

Kına Tahtı
Kına Tahtı Kiralama İstanbul

Kostümlü Nedime Ekibi: Hostes hizmetleri kapsamında kostümlü nedime ekibimiz, gelinle birlikte hareket ederek organizasyonu yönlendirirler. Kına gecesi öncesinde gelinle koreografi provaları yaparak güne hazırlanırlar. Gece boyunca gelinin ihtiyaç duyduğu her konuda yardımcı olmak adına yakınında bulunurlar.

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu

Bayan DJ Kiralama: Nisa Organizasyon firması olarak hem bay hem de bayan DJ kiralama hizmeti veriyoruz. Yalnızca bayanlar arasında bir kına gecesi düzenlemek isterseniz bayan DJ ve bayan müzisyenlerimiz en güzel ve yöresel müzikleri seslendirmektedir.

Video ve Fotoğraf Çekimi: Bay ve bayan kameramanlarımız kına gecesi süresince programı kayıt altına almaktadır. Nisa Organizasyon firmamız sınırsız video çekimi yaparken fotoğraf çekimini bütçenize göre sınırlandırabiliyorsunuz. Organizasyonun her anı ve takı töreni dikkatli bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

İkram ve Yemek Servisi: Kokteyl konseptinde kına gecesi organizasyonlarında çerez, pasta ve içecek; yemekli kına gecesi organizasyonlarında ise farklı damak tatlarına hitap eden menü seçeneklerimizle servis hizmeti veriyoruz.

pendik kına organizasyon şirketi
Davul Show ve Nedime Kızlar

Masa Sandalye Kiralama: Kır, bahçe ve sahil gibi dış mekanda yapılacak olan kına gecesi organizasyonu için masa sandalye kiralama hizmetimizi süsleme dahil uygun fiyatlarda sunuyoruz. Kokteyl masası veya yuvarlak masa ve nikah masası temini yaparak konsepte uygun süslüyoruz. Minderler kullanılarak hazırlanan bir oturma düzeniyle otantik bir kına gecesi organize etmeniz de mümkün.

Kına Organizasyon Şirketi
Davullarla Kına Çıkışı

Kına Gecesi Ekipman Hizmetlerimiz

  • Kına tepsisi ve kına sepeti temini
  • Gelin duvağı, eldiveni ve el gülü temini
  • Damat şalı ve eldiveni
  • Kuru ve yaş kına
  • Pakete göre değişen sayıda arkadaş kaftanı
  • Gelin bindallısı
  • Halay mendili, tef ve davul
  • Kına tacı
  • Karşılama panosu
Kına Organizasyon İstanbul
Testi Kırma

Muhteşem dillere destan kına organizasyonu için daha fazla bilgi almak isterseniz Kına Organizasyon Kampanya Sitemizi ziyaret ediniz.