Kına Organizasyonu

Daha iyi Kına Organizasyonu Şirketi

Kına Organizasyonu şirketi Nisa Organizasyon İstanbul’da sizlere muhteşem kına organizasyonları hazırlamaktadır. Sizlerde kına gecesi organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güzel kına organizasyonu için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizlere İstanbul’da hizmet veriyoruz.

Kına Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyon fiyatları konusunda farklı seçeneklerin söz konusu olduğu durumlar söz konusudur. Çünkü fiyatlar konseptlere göre değişmektedir.

Kına organizasyon fiyatları konusunda çok farklı fiyatlar söz konusudur. Bu yüzden etkinlik planlayan firmamız farklı paketler oluşturmaktadır. Değişik fiyatlar paketlerin içine dahil olan hizmetlerin varlığı ve yokluğuyla ilgilidir. Bu yüzden temel paketler çok ekonomik olmakla birlikte genel olarak tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Bu yüzden kına organizasyonlarına dahil olan birçok uygulama herkesin bütçesine uygun olarak hazırlanabilmektedir. Organizasyonların çok sık tercih edildiği ve ekonomik olarak kullanıldığı temel paketlerde genelde şunlar vardır:

Özel dekorasyon ve karşılama masaları
Gelin tahtı
El mumları ve güller
Kına yakma resitali
Dans müzikleri
Kuruyemiş ve çerez dağıtımları
Volkan ve konfeti gösterileri
Karşılama panoları

Kına Organizasyon Fiyatı
Kına Organizasyon Fiyatı

Kına Organizasyonu Önerileri

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen ve asıl amacı kına yakmak olan kına organizasyonları genelde kına yakma ritüeli ve eğlenceden ibarettir. İnsanlar eskiden boş bir dernek salonu ya da düğün salonları gibi alanları kiralayarak kına organizasyonu yapıyordu. Kendilerinin yaptığı ikramlar ve eğlencelerle bu süreci planlıyorlardı.

Günümüzde ise çok daha kolay bir hal alan bu işlemler organizasyonların başarıyla sonuçlanmasına yardım edecektir. Daha kalabalık davetliler ya da daha özel uygulamalar için bu tür etkinlikler paket şeklinde satılmaya başlandı. Yani her şeyini dahil olduğu paketlerle yapılacak işlemler dikkat çekmeye başladı. Bu da farklı fiyatlarla satışa sunulduğundan kişinin bütçesi dahilinde organizasyonlar oluşturulmaya başladı. Bunlar genelde şu şekilde konseptlerin oluşmasıyla mümkün oldu:

Hint konseptli kına organizasyonları
Arap konseptli kına organizasyonları
Bekarlığa Veda partisi şeklinde organizasyonlar
Osmanlı temalı kına etkinlikleri
Kral ve kraliçe konseptli kına geceleri

Aynı zamanda bu konseptlerin belirlenmesini sağlayan çok sayıda talep üzerine özel konsept ve paketler hazırlanabilir. Dansçı destekleri verilerek eğlencenin daha uzun süre devam etmesi sağlanabilir. Canlı müzik ve performans gösterileri de kına gecelerinde sıkça tercih edilmektedir. Tabi bu eklemeler, fiyat üzerinde de belli olacaktır ve her bir özellik fiyatı arttıracaktır.

Mekan Dahil Kına Organizasyon Fiyatları
Mekan Dahil Kına Organizasyon Fiyatları

Hangi Kına Gecesi Paketini Tercih Etmeliyim?

Doğru bir paket tercih etmek istediğinizde öncelikli olarak bütçenizi planlamanız gerekecektir. Bütçenize en uygun seçimleri yapmanızı sağlayan uygulamalarla en ekonomik kına organizasyon fiyatları ya da daha lüks paketler hazırlanabilmektedir. Kına ve benzer etkinlikler söz konusu olduğunda ön plana çıkan organizasyon süreçleri oldukça başarılıdır. Organizasyon konusunda farklı uygulamaların söz konusu olduğu diğer hususlar da son derece dikkat çekiyor. Memnuniyetle kullanabileceğiniz bu uygulamalarla kına gecenizi bütçeniz ve isteklerinize göre planlayabilirsiniz. Örneğin mekan konusunda bir fikriniz varsa sadece organizasyon hizmeti alabilirsiniz. Tüm gereç ve ekipmanlar belirlediğiniz mekana gelerek kurulur, sonrasında da uygulamalarını yapılabilir.

Organizasyonda tüm süreç profesyonel organizasyon elemanları tarafından yapılır. Bu yüzden kolay bir şekilde uygulanabilir. Organizasyon konusunda çözüm bulmak istediğinizde şık bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu açıdan bilgi almanız gerektiğinde farklı paketler de oluşturabilirsiniz.

Kına Mekanı Kiralama

Kına organizasyonu mekanı planlamanız gerektiğinde çok sayıda seçeneği değerlendirebilirsiniz. Açık ya da kapalı mekanlarda tercih edilen organizasyonlarda en büyük maliyetlerden biri mekan kirasıdır. Günlük kiralar hafta sonu ve akşam saatlerinde yüksek olduğundan farklı zaman dilimleri de tercih edilebilir. Özellikle kına gecelerinde tercih edilen ve farklı bir uygulamanın söz konusu olduğu durumlarda kına mekanları kiralama yapılmaktadır.

Kına geceleri modern bir konsept söz konusu olduğunda genelde bekarlığa veda partisi şeklinde yapılır. Ayrıca kiralama konusunda bir düşünceniz yoksa kendi evinizde de parti düzenleyebilirsiniz. Bunun için kıyafetler de dahil birçok gereksinim organizasyon firmamız tarafından ayarlanır. Bu şekilde adeta kapınıza kına gecesi konsepti gelmiş olur.

2021 Sezonu Kına Organizasyon Fiyat
2021 Sezonu Kına Organizasyon Fiyat

Kına Gecesi Organizasyonları

Kına gecesi etkinlikleri arasında genelde belirli tarzlar öne çıkmaktadır. Osmanlı, Hint ve Arap temalı konseptlerde gelin genelde taht eşliğinde içeri girer. Arkadaşları da onu destekleyerek yelpaze, mum ve benzer aksesuarlar taşıyarak girişi oluştururlar. Sonrasında kına töreni ve eğlenceler başlar. Gelinin ağlatılması pek tercih edilmese de son dönemde öne çıkan organizasyonlarda kına gecelerinin vazgeçilmezi olan dj gösterileri öne çıkmaktadır.

Düğün öncesi yapılan tanışma hikayeleri gibi kına gecesi organizasyonu barkovizyonlarla da desteklenebilir.

 

kına organizasyon şirketi
Nedimelerle Misafir Karşılama Hizmeti

Evlenip de yuva kurduktan bir süre sonra geriye dönüp bakınca gözünüzde canlanan kına gecesi organizasyonunun yüzünüzde bir tebessüme dönüşmesi için Nisa Organizasyon firmamızın özel konseptlerde düzenlediği hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul’da kına organizasyon hizmeti veren firmamız kına gecesine renkli gösteriler ve özel tasarımlarla unutulmaz bir etkinliğe dönüştürüyor.

pendik kına organizasyon şirketi
Kına Organizasyon Firması İstanbul

Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

Kına gecesi organizasyonu gelinin gösteri ekibimizle birlikte davul gösterileri eşliğinde salona adım attığı an başlar ve gecenin sonuna kadar çeşitli etkinliklerle devam eder. Hem güldüren hem ağlatan gösteriler kına gecesinin en bilindik halleridir. Ailelerin en hassas olduğu, stresli gelinin ne yapacağını şaşırdığı bu özel gecede sizlere yönlendirmelerde bulunarak belirli bir plan dahilinde programın yürütülebilmesi adına kostümlü hosteslerimizle hizmet veriyoruz.

kına organizasyon fiyatları
Kına Yakımı Öncesi Çeyrek Altın 🙂

Kına Tahtı Kiralama: Farklı renk ve süslemelerle hazırlanan kına tahtı modellerimiz arasından beğendiğinizi organizasyona dahil ediyoruz. Çiçek, tül arka fon, balon süslemeler ve tercih ettiğiniz renk tonlarında süslemelerle göz alıcı kına tahtı modellerimiz uygun fiyatlarda organizasyona dahil edilmektedir.

Kına Tahtı
Kına Tahtı Kiralama İstanbul

Kostümlü Nedime Ekibi: Hostes hizmetleri kapsamında kostümlü nedime ekibimiz, gelinle birlikte hareket ederek organizasyonu yönlendirirler. Kına gecesi öncesinde gelinle koreografi provaları yaparak güne hazırlanırlar. Gece boyunca gelinin ihtiyaç duyduğu her konuda yardımcı olmak adına yakınında bulunurlar.

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu

Bayan DJ Kiralama: Nisa Organizasyon firması olarak hem bay hem de bayan DJ kiralama hizmeti veriyoruz. Yalnızca bayanlar arasında bir kına gecesi düzenlemek isterseniz bayan DJ ve bayan müzisyenlerimiz en güzel ve yöresel müzikleri seslendirmektedir.

kına organizasyon

Video ve Fotoğraf Çekimi: Bay ve bayan kameramanlarımız kına gecesi süresince programı kayıt altına almaktadır. Nisa Organizasyon firmamız sınırsız video çekimi yaparken fotoğraf çekimini bütçenize göre sınırlandırabiliyorsunuz. Organizasyonun her anı ve takı töreni dikkatli bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

kına organizasyon firması

İkram ve Yemek Servisi: Kokteyl konseptinde kına gecesi organizasyonlarında çerez, pasta ve içecek; yemekli kına gecesi organizasyonlarında ise farklı damak tatlarına hitap eden menü seçeneklerimizle servis hizmeti veriyoruz.

pendik kına organizasyon şirketi
Davul Show ve Nedime Kızlar

Masa Sandalye Kiralama: Kır, bahçe ve sahil gibi dış mekanda yapılacak olan kına gecesi organizasyonu için masa sandalye kiralama hizmetimizi süsleme dahil uygun fiyatlarda sunuyoruz. Kokteyl masası veya yuvarlak masa ve nikah masası temini yaparak konsepte uygun süslüyoruz. Minderler kullanılarak hazırlanan bir oturma düzeniyle otantik bir kına gecesi organize etmeniz de mümkün.

Kına Organizasyon Şirketi
Davullarla Kına Çıkışı

Kına Gecesi Ekipman Hizmetlerimiz

  • Kına tepsisi ve kına sepeti temini
  • Gelin duvağı, eldiveni ve el gülü temini
  • Damat şalı ve eldiveni
  • Kuru ve yaş kına
  • Pakete göre değişen sayıda arkadaş kaftanı
  • Gelin bindallısı
  • Halay mendili, tef ve davul
  • Kına tacı
  • Karşılama panosu

Kına Organizasyon İstanbul
Testi Kırma

Muhteşem dillere destan kına organizasyonu için daha fazla bilgi almak isterseniz Kına Organizasyon Kampanya Sitemizi ziyaret ediniz.