Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Takımı Kiralama

Kiralık mehteran takımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için İstanbul’da bize ulaşabilirsiniz.

Mehteran takımı Osmanlı İmparatorluğu boyunca var olmuştur. Askeri amaçla kurulmasının yanı sıra sabah namazı ve yatsı namazından sonra Mehter takımının nevbet vurduğu bilinir. Özel günler ve halk içinde kutlamalarda ise esnaf mehteri görev almıştır.

Mezuniyet Organizasyon Etkinlikleri
Mehter Organizasyon Etkinlikleri

20.yy Mehteran Takımı ise askeri özelliğini tamamen yitirmiş ancak besteleri, marşları ve ezgileri yaşatılması adına belediyeler ve şahıslar tarafından özel Mehter takımı kurularak özel günlerde sahne almaya başlamıştır. Bu kuruluşlardan Nisa Organizasyon firmamız açılış, misafir karşılama, düğün, sünnet, Milli bayramlar, Ramazan etkinlikleri ve asker uğurlama gibi etkinliklerde profesyonel Mehteran takımı kiralama hizmeti vermektedir.

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama
İstanbul Mehteran Takımı Kiralama

İstanbul Mehteran Ekibi Kiralama

Kültürümüz ve tarihimizden izler taşıyan Mehteran takımı, tarihsel süreçten düşünüldüğünde pek çok savaşı kazanmamızda önemli rol oynamıştır. Bu geleneği yaşatmak adına sahne alan profesyonel Mehteran ekibimiz, organizasyon programlarında yer alarak davetlilere marşlar ve ezgiler dinletmektedir.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

İstanbul Mehteran ekibi kiralama yapmak isteyen organizasyon sahipleri, Nisa Organizasyon firmamızın uygun fiyatlara sunduğu gösteri için randevu oluşturabilirler. İstanbul’un tüm semtlerine müzik aletlerimizle ulaşıyor, belirlediğiniz sayıda mehteran ekibiyle programı unutulmayacak bir etkinliğe dönüştürüyoruz.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul

Mehteran Takımı Nasıl Kiralanır?

İstanbul’da Mehteran takımı kiralama konusunda hizmet veren çok sayıda organizasyon şirketi bulunur. Bunlar arasından “Mehteran takımı nasıl kiralanır?” diye araştırma yaparken Mehter takımının gösteri yaptığı videoları izleyebilir, resimlerine bakabilirsiniz. Nisa Organizasyon firmamızın önceki çalışmalarına dair resim ve videolar internet sitemizde yer almaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde almak istediğiniz hizmete dair detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Uygun fiyata kaliteli kiralık mehteran takımı yapmak için firmamızın fiyat teklifini almadan karar vermeyin. Bilgi almak için internet sitemizden iletişim formu doldurabilir mail atabilir veya telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kiralık Mehter Takımı İstanbul
Kiralık Mehter Takımı İstanbul

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları?

Kurumsal veya bireysel organizasyonlarınız için farklı bir gösteriye yer vermek isterseniz, herkesin dinlemekten ve izlemekten memnun kaldığı Mehteran takımımızı kiralayabilirsiniz. “Mehteran takımı fiyatları pahalı mı?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Nisa Organizasyon firmamız, çeşitli sayıda ekiplerle Mehter takımı oluşturmaktadır. Bu da organizasyon düzenlemek isteyenlerin bütçelerine uygun ekibi kiralamalarını sağlıyor.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

En gösterişli Mehter takımı 3 katlı olarak tabir edilen ve 20-30 kişilik gruptan oluşmaktadır. Organizasyon türüne göre 8-10 kişilik Mehteran takımı kiralayarak da güçlü bir organizasyon hizmeti almanız mümkündür. Bu durumda Kiralık mehteran takımı fiyatları ekip sayısına ve İstanbul’un hangi ilçesinde organizasyon yapmak istediğinize bağlı olarak değişecektir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul
Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul

Kiralık mehteran ekibi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. İletişim : 0 553 241 40 67