Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama

En Özel Sünnet Organizasyonları Nisa Organizasyon

Kiralık sünnet tahtı hizmeti veren firmamız İstanbul genelinde sizlere nakliye ulaşım her şey dahil hizmet vermektedir. Uygun fiyatlara sünnet koltuğu kiralamak için bize ulaşınız. Ayrıca firma olarak size özel sünnet organizasyon paketleri düzenledik, isterseniz sünnet paketlerimiz hakkında da daha detaylı bilgi web sitemizde bulabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Mehter Takımı
Sünnet Düğünü Mehter Takımı

Sünnet Tahtı Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız sünnet düğünü organizasyonlarına özel tasarlanmış sünnet tahtı kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul’da en uygun fiyatlara sünnet tahtı kiralama fırsatından yararlanabileceğiniz firmamız, çeşitli renk ve tasarımlarla tek kişilik veya iki kişilik sünnet tahtı modellerini beğeninize sunuyor. Herkesin sünnet düğünü merasimine dahil edebileceği bütçe dostu fiyatlarımızla çocuğunuzu özel bir organizasyonla mutlu edebileceksiniz.

Sünnet Kınası Organizasyon Fiyatları
Sünnet Kınası Organizasyon Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet düğünü merasimine çarpıcı bir girişle başlangıç yapmak isteyenlerin tercih ettiği sünnet tahtı, Yeniçeri Askerleri eşliğinde yürütülen organizasyonun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Çocuğunuzun organizasyona kendine kaptıracağı salona giriş bölümünün ardından İslami usullere göre program devam eder.

Sünnet Organizasyon Hazırlıkları
Sünnet Organizasyon Hazırlıkları

Sünnet tahtı kiralama fiyatlarımız 500 TL’den başlayarak çeşitli model seçenekleriyle 1.000TL’ye kadar değişebiliyor. Organizasyona Mehter Takımı gösterisi ve palyaço gösterisi gibi etkinlikleri eklemeniz de mümkündür. Paket halinde sünnet tahtı kiralama hizmetlerimizden yararlandığınızda fiyatlarımız daha ekonomik boyutlara ulaşmaktadır.

Açılış Organizasyonları için Mehter Takımı Kiralama
Açılış Organizasyonları için Mehter Takımı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama Paketlerimiz

Sünnet düğünü organizasyonlarında kiralık sünnet tahtı hizmetinin yer aldığı kampanyalı paketlerimiz bulunmaktadır. Eğlence, süsleme ve yiyecek servisi dahil paketlerimizin ücretleri 1.200 TL’den başlamaktadır. Sünnet Tahtı kiralama standart paket içeriğimiz şöyledir:

  • Sünnet tahtı kiralama (Yeniçeri kostümlü askerleri ile)
  • Kemer balo ve papatya balon tasarımı
  • Mekan balon süslemesi
  • Pamuk şeker arabası kiralama
  • Popcorn arabası kiralama
  • Yüz boyama etkinliği
  • Çocuk davetlilere sosis balon dağıtımı
palyaço kiralama
palyaço kiralama

Sünnet Tahtı Süsleme

Organizasyon çocuğunuzun sünnet tahtı ile salona getirilerek davetlileri selamlaması ile başlar. Sünnet tahtının konumlandırılacağı yer kemer balon, balon ağacı ve tüllerle süslenmektedir. Cibinlik, puflar ve sünnet koltuğuyla hoş bir konsept hazırlıyoruz. Sünnet Töreni süresince Yeniçeri kostümlü askerler çocuğunuza eşlik edecektir.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız sünnet merasimini yapacağınız mekan için de süsleme hizmetleri vermektedir. Ayrıca masa sandalye kiralama, sunucu kiralama, Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahi grubu kiralama, palyaço kiralama, müzisyen kiralama, ses ve ışık sistemi kurulumu sünnet organizasyonu kapsamında alabileceğiniz hizmetlerdir.

Sünnet Organizasyon Resimleri
Sünnet Organizasyon Resimleri

İstanbul’da Sünnet Tahtı Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul’da sayısız organizasyon firması bulunmaktadır. Tüm bu firmalar arasında hangisinin hem ekonomik hem de kaliteli olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda firmanın ne kadar süredir hizmet verdiği, talep ettiğinizde resim ve video tanıtımı yapabilecek olması gibi durumları göz önünde bulundurabilirsiniz. Nisa Organizasyon firması olarak kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin işini kolaylaştıracak, onların yükünü hafifletecek titiz planlamayla ve uygun fiyat güvencesiyle hizmet vermeyi sürüyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul
Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul

İletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak sünnet tahtı kiralama ve organizasyon içeriğimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizden sünnet tahtı modellerini inceleyebilir, önceki çalışmalarımıza ait videolara göz atabilirsiniz.

Sünnet Kınası Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Kınası Organizasyonu Fiyatları

Daha kapsamlı sünnet organizasyonu hakkında bilgi almak için sünnet düğünü organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilir yada bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.