İlahi Grubu Kiralama

Kiralık İlahi Grubu

Kiralık İlahi Grubu ile Manevi Bir Atmosfer Yaratın

Nisa Organizasyon olarak, Ramazan etkinlikleri, iftar programları, dini kına organizasyonu, dini sünnet düğünü, dini düğün organizasyonu ve Mevlid-i Nebi kutlamaları gibi özel davetlerinize ve etkinliklerinize manevi bir atmosfer katmak için kiralık ilahi grubu hizmeti sunuyoruz.

Deneyimli İlahi Sanatçıları:

Ekibimiz, her biri alanında uzman ve deneyimli ilahi sanatçılarından oluşuyor kısacası def ve ney sanatçılarımız eşliğinde seslendirdikleri ilahilerle, ruhunuzun derinliklerine dokunacak bir program sunmaktadırlar.

Geniş Repertuar:

Geniş bir repertuvara sahip olan ilahi grubu sanatçılarımız, klasik ilahilerden modern ilahilere kadar her zevke hitap eden eserler seslendirmektedir. Etkinlik konseptinize ve isteklerinize göre özel bir program hazırlayabilirler.

Profesyonel Hizmet:

Nisa Organizasyon olarak, ilahi grubu kiralama hizmetimizde profesyonel bir yaklaşım sunmaktayız. Ses sistemi ve sahne kurulumu gibi tüm detayları titizlikle ele alıyoruz üstelik, etkinliğinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Manevi Bir Atmosfer:

Kiralık ilahi grubu hizmetimiz ile, davet ve etkinliklerinize manevi bir atmosfer katabilirsiniz. İlahi sanatçılarımızın seslendirdiği eserler, misafirlerinizin ruhuna dokunacak ve unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.

Dini Organizasyon
Dini Organizasyon

Tanınmış İlahi Grubu Sanatçıları İle Çalışıyoruz.

İlahi gurubu sanatçılarımız etkinliğin manevi ambiyansını yansıtacak ve dinleyenlerin gönüllerini yumuşatacak bir dinleti sunmaktadır. Sanatçılarımız festival, radyo, televizyon ve konser gibi çeşitli etkinliklerde yer alan ve aşina olduğunuz tanınmış isimlerdir.

Organizasyonu en iyi şekilde yürütecek profesyonellerle çalışmak isterseniz Nisa Organizasyon kiralık ilahi grubu hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semazen Ekibi İlahi Sanatçısı Kiralama

Dini Davet Organizasyonları İçin İlahi Grubu Sanatçılarımız

Dini davet ve organizasyonlarda yer verilen ilahi grubu sanatçılarımız, duruşlarıyla, sesleriyle ve dile getirdiği ilahileriyle etkinliklerinize manevi bir huzur katacaktır.

İstanbul’da çeşitli etkinliklerde yer alarak isimlerini duyuran ilahi grubumuz görkemli bir program için üst düzey bir gösteri sunacaktır.
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan Organizasyonu Kiralık İlahi Grubu

 

Ramazan etkinlikleri kapsamında belediye ve özel firmalar için sahne alan ilahi grubu sanatçılarımız, en yeni ve güzel ilahi eserleri seslendirmektedir.

Deneyimli ve tecrübeli olmaları programın akışının sorunsuz ve kaliteli ilerlemesini sağlayacaktır. Ramazan etkinlikleri için kiralık ilahi grubu hizmetinden günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Fiyatları

Dini düğün organizasyonu firmamızca yürütülen hassas çalışma neticesinde içinize sinecek bir programa dönüşüyor başka bir deyişle Nisa Organizasyon olarak ilahi grubu kiralama, tasavvuf grubu kiralama, semazen grubu kiralama ve sunucu kiralama hizmetlerinin tamamını yürütecek profesyonel ekibe sahibiz.

Dilerseniz organizasyonun baştan sonra sürdürülmesi için bir paket program tercih edebilir veya yalnızca ilahi grubu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonları
Dini Organizasyonlarda İlahi Grubu Ekibi

En Ucuz Kiralık İlahi Grubu 10.000 TL den Başlamaktadır.

İlahi grubumuzun kusursuz ve içleri ısıtan programı eşliğinde İslami sünnet düğünü organizasyonu düzenlemek isterseniz, Nisa Organizasyon olarak en uygun fiyatlarda hizmet almanıza yardımcı oluyoruz.

İlahi grubu kiralamanın yanı sıra ek olarak sünnet düğünü için balon süsleme, palyaço kiralama, müzik ve ses sistemi kurulumu, masa sandalye kiralama gibi hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Böylece tek başına ödeyeceğiniz fiyatlara oranla daha ekonomik ücretlerle organizasyon düzenleme fırsatından yararlanabileceksiniz.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
Sünnet Düğünü İçin İlahi Grubu

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Firmamız ilahi grubu kiralama hizmeti için organizasyonu 4 kişilik ekip tarafından yürütmektedir aynı zamanda İslami kına organizasyonlarına özel profesyonel bayan ilahi grubu kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Program yaklaşık olarak 2-3 saat sürmektedir. Nisa Organizasyon kiralık ilahi grubu fiyatları 10.000 TL’dir.  İlahi grubu sanatçılarımızın sahne alacağı bölgenin uzaklığına göre ücret farklılıkları gözlenebilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Mevlitli Sünnet Organizasyonu
Kiralık İlahi Grubu ve Semazenlerimiz

Kiralık İlahi Grubu: Sünnet Töreninizi Manevi Bir Atmosferle Taçlandırın!

Nisa Organizasyon olarak, 19 yıllık tecrübemizle sünnet törenlerinin her detayını titizlikle planlıyor ve kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Sünnet töreninizi manevi bir atmosferle taçlandırmak için kiralık ilahi grubu hizmetimizi de sizlere sunuyoruz.

Daha Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Bize Ulaşınız. 0553 241 40 67 arayınız.