İlahi Grubu Kiralama

Kiralık İlahi Grubu

Sayfa İçerikleri

İlahi Grubu Kiralama

Kiralık ilahi grubu sanatçılarımız, Ramazan etkinlikleri, iftar programları, dini kına organizasyonu, dini sünnet düğünü, dini düğün organizasyonu ve Mevlid-i Nebi kutlamaları gibi davet ve etkinliklere özel hizmet vermektedir. Tanınmış ilahi sanatçılarımız def ve ney sanatçılarımız eşliğinde gönüllere hitap eden bir program yürütmektedir.

Dini Organizasyon
Dini Organizasyon

Semazen İlahi Grubu Kiralama

İlahi gurubu sanatçılarımız etkinliğin manevi ambiyansını yansıtacak ve dinleyenlerin gönüllerini yumuşatacak bir dinleti sunmaktadır. Sanatçılarımız festival, radyo, televizyon ve konser gibi çeşitli etkinliklerde yer alan ve aşina olduğunuz isimlerdir. Organizasyonu en iyi şekilde yürütecek profesyonellerle çalışmak isterseniz Nisa Organizasyon kiralık ilahi grubu hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semazen Ekibi İlahi Sanatçısı Kiralama
Semazen Ekibi İlahi Sanatçısı Kiralama

İlahi Grubu Sanatçıları

Dini davet ve organizasyonlarda yer verilen ilahi grubu sanatçılarımız, duruşlarıyla, sesleriyle ve dile getirdiği ilahileriyle etkinliklerinize manevi bir huzur katacaktır. İstanbul’da çeşitli etkinliklerde yer alarak isimlerini duyuran ilahi grubumuz görkemli bir program için üst düzey bir gösteri sunacaktır.

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

Ramazan etkinlikleri kapsamında belediye ve özel firmalar için sahne alan ilahi grubu sanatçılarımız, en yeni ve güzel ilahi eserleri seslendirmektedir. Deneyimli ve tecrübeli olmaları programın akışının sorunsuz ve kaliteli ilerlemesini sağlayacaktır. Ramazan etkinlikleri için kiralık ilahi grubu hizmetinden günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Fiyatları

Dini düğün organizasyonu firmamızca yürütülen hassas çalışma neticesinde içinize sinecek bir programa dönüşecektir. Nisa Organizasyon olarak ilahi grubu kiralama, tasavvuf grubu kiralama, semazen grubu kiralama ve sunucu kiralama hizmetlerinin tamamını yürütecek profesyonel ekibe sahibiz. Dilerseniz organizasyonun baştan sonra sürdürülmesi için bir paket program tercih edebilir veya yalnızca ilahi grubu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonları
Dini Düğün Organizasyonları

En Ucuz Kiralık İlahi Grubu 1000 TL den Başlamaktadır.

İlahi grubumuzun kusursuz ve içleri ısıtan programı eşliğinde İslami sünnet düğünü organizasyonu düzenlemek isterseniz, Nisa Organizasyon olarak en uygun fiyatlarda hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. İlahi grubu kiralamanın yanı sıra ek olarak sünnet düğünü için balon süsleme, palyaço kiralama, müzik ve ses sistemi kurulumu, masa sandalye kiralama gibi hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Böylece tek başına ödeyeceğiniz fiyatlara oranla daha ekonomik ücretlerle organizasyon düzenleme fırsatından yararlanabileceksiniz.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Firmamız ilahi grubu kiralama hizmeti için organizasyonu 4 kişilik ekip tarafından yürütmektedir. İslami kına organizasyonlarına özel profesyonel bayan ilahi grubu kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Program yaklaşık olarak 2-3 saat sürmektedir. Nisa Organizasyon kiralık ilahi grubu fiyatları 1.000 TL’dir.  İlahi grubu sanatçılarımızın sahne alacağı bölgenin uzaklığına göre ücret farklılıkları gözlenebilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Mevlitli Sünnet Organizasyonu
Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Kiralık İlahi Grubu Fiyatları Hakkında Daha Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Bize Ulaşınız. 0553 241 40 67 arayınız.