Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyon hizmetlerimizde sizlere düğün ve nikah kadar ağır bir organizasyon gerektirmeyen, sadeliğin ve aynı zamanda ihtişamın göstergesi olan bir etkinliktir. Genellikle aile ortamında ve ev içerisinde düzenlenmesi tercih edilen nişan töreni, gelin ve ailesi tarafından göze hitap eden unsurları içerisinde barındırsın istenir.

nişan organizasyonu
nişan organizasyonu

Nişan masası, süslemeler, gelin ve damadın nişan tepsisi gibi her ayrıntının birbiriyle uyumlu olması beklenir. Nisa Organizasyon firmamız bu özel gününüzü ister evde ister bahçede veya salonda yapmak isteyin, birbirinden farklı konseptlerle renkli görüntüler oluşturmaktadır.

Nişan Masası Kiralama
Nişan Masası Kiralama

Nişan Organizasyon Hizmetlerimiz

Firmamız geniş kapsamlı organizasyon hizmetleri vermektedir. Bu nedenle tercih ettiğiniz mekan neresi olursa olsun her yere uygun ekipman desteği sunmaktayız. Evde nişan organizasyonu, bahçede nişan organizasyonu, sahilde nişan organizasyonu gibi çeşitli konseptlerde tercihlerinize özel olarak profesyonel ekibimizle unutulmaz tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Nişan organizasyonu fiyatları ise organizasyon konseptine ve duyulan ihtiyaca göre belirlenmektedir. Her konsept için paket seçeneklerimiz mevcuttur.

Nişan Organizasyonu Şirketi
Nişan Organizasyonu Şirketi

Evde Nişan Organizasyonu

Evde düzenlenmesi düşünülen nişan organizasyonlarında her planlama gelin tarafından yapılmakta ve bu durum zahmetli bir hale dönüşebilmektedir. Firmamız her düzenleme için farklı dükkanlar gezmenize gerek bırakmadan nişan için gerekli süsleme, ekipman ve ikram hazırlıklarını üstlenmektedir.

Nişan Organizasyonu Masa Süsleme
Nişan Organizasyonu Masa Süsleme

Nisa Organizasyon firmamızı arayarak veya ofisimize gelerek düşündüğünüz nişan organizasyonunu bizimle paylaşın ve arkanıza yaslanıp yalnızca bu güne hazırlanmanın keyfini çıkarın. Firmamızın evde nişan organizasyonu hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Resimlerin çekileceği farklı tonlarda arka fon konseptleri
 • Nişan masası ve aksesuarları temini (çicekler, şamdan, vazo, mumluk ve dekoratif fanus gibi)
 • Runner ve çeşitli desenlerde masa örtüsü (saten şifon, pul ve organze gibi)
 • Davetlilere sunum için nişan şekerleme ve kurabiyeleri
 • Nişan ve video çekimi kiralama
Nişan Organizasyon Firması Pendik
Nişan Organizasyon Firması Pendik
Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede nişan organizasyonu söz konusu olduğunda davetlileri ağırlayacak ekipmanlara ihtiyaç duyulacaktır. Firmamız evde nişan organizasyonu hizmetlerine ek olarak masa ve sandalye kiralama imkanı da vermektedir. Standart masalara ek olarak dilerseniz ikramların sunumunun yapılacağı kokteyl masası kiralama seçeneğini de tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz ışıklandırma ve ses sistemi kurulumuyla nişan töreninize coşkulu bir hava kazandırabilirsiniz.

nişan organizasyon şirketi
nişan organizasyon şirketi
Mekanda Nişan Organizasyonu

Kırda nişan merasimi ilkbahar ve yaz aylarında çokça tercih edilmektedir. Seçtiğiniz kır alanı özel bir firma değilse ve size özel bir tasarım olmasını istediğinizde gerekli olan tüm desteği sunuyoruz. Mekanda nişan organizasyonu hizmetlerimiz arasında:

 • Masa ve sandalye temini
 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Sahne, ses ve ışık sistemi kurulumu
 • Video ve kamera çekimi
 • DJ performansı
 • Catering hizmetleri
 • Gösteri ve sokak satıcıları yer almaktadır.
nişan organizasyon mekanı
nişan organizasyon mekanı

Kapalı bir salon tercih edilmesi halinde organizasyon firmalarına duyulan ihtiyaç minimuma düşerken, firmanın dahil etmediği etkinlik, eğlence ve ekipman desteği için firmamızdan uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Nişan organizasyonu fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

nişan organizasyon etkinlikleri
nişan organizasyon etkinlikleri