İlahi grubu Kiralama

İlahi grubu Kiralama

İlahi Grubu Kiralama

İlahi grubu Kiralama konusunda İstanbul’da hizmet veren Nisa Organizasyon firmamız, İslami düğünler, nişanlar ve kınalar, sünnet düğünü, Ramazan etkinlikleri, Mevlid-i Nebi kutlamaları ve daha nice davet ve etkinlik için profesyonel ilahi sanatçıları ve müzisyenleriyle çalışmaktadır.

İstanbul Tasavvuf Ekibi Ekibi Kiralama
İstanbul İlahi Ekibi Ekibi Kiralama

İlahi Semazen Grubu Fiyatları

Uzun yıllardır birlikte emek verdiğimiz ilahi grubu ve semazen ekibimiz ve diğer gösteri ekiplerimiz profesyonel anlamda organizasyon hizmeti almanızı sağlayacaktır.

İlahi semazen grubu fiyatları kişi sayısına, ekibin niteliğine ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiyor. Ortalama ilahi ekibi ve semazen ekibi ikisi birlikte 10.000 TL’den başlamaktadır.

Manevi duyguların hissedildiği bir davet düzenlemek istediğinizde uzman ilahi grubu ekibimizin önceki çalışmalarına dair videoları izlemeden ilahi grubu kiralamayın.

blank
İlahi grubu Semazen Ekibi

Profesyonel İlahi Grubumuz ile Dini Organizasyon Hizmetleri

Dini organizasyonlarda son yıllarda ilahi grubu ve semazen gösterisi bir arada programa dahil edilmeye başlanmıştır. Sesleri, planladıkları program içeriği ve seslendirdikleri ilahi eserleriyle gönülleri fetheden ilahi sanatçılarımızla tüm dini organizasyonlarda görev alıyoruz.

Programlarımız organizasyonun türüne göre farklı saat uzunluklarında olurken, en az 3-4 kişilik ilahi grubumuz eşliğinde bir organizasyon hizmeti veriyoruz.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Düğün İlahi Grubu

Düğün için ilahi grubu fiyatları İstanbul’da ekonomik olmakla birlikte şehir dışı organizasyonlar da daha pahalı olmaktadır. İlahi sanatçılarımız arasından tercihte bulunabilirsiniz. Ancak bu durumda tercih ettiğiniz sanatçımızın başka bir programın planlamasına dahil edilmemesi için önceden rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

Profesyonel ilahi grubumuz ile dini organizasyon hizmetleri için Nisa Organizasyon firmamızın telefon numaralarını kullanarak irtibat kurmanız yeterlidir.

Tasavvuf Grubu Kiralama İstanbul
İlahi Grubu Kiralama İstanbul

Bayan İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

Bayan ilahi grupları kına gecesi özel etkinliklerinde ve haremlik selamlık olarak düzenlenen Mevlid-i Nebi kutlamaları, mevlitler ve diğer kadınlar arasında düzenlenen organizasyonlarda hizmet vermektedir. Bu hizmetimizde müzisyenlerimiz de bayanlardan oluşmaktadır.

Bayan ilahi sanatçılarımızın pek çoğu konservatuar mezunu olup, birlikte uzun yıllar beraber çalışma yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Böylece programda birbirine adapte olan ekiplerden hizmet almanız ve dolayısıyla tadında bir organizasyon düzenlemeniz mümkün olacaktır. 

Tanınmış Sanatçılar

İlahi Grubu ile Semazen Gösterisi

İlahi grubu kiralama ve semazen gösterisi hizmetlerimiz İslami organizasyonlarda en dikkat çeken program içeriğini oluşturmaktadır. İzleyenleri kendilerine kayran bırakan semazen gösterisini ilahi sanatçıları ve tasavvuf grubu eşliğinde bir arada sunuyor, adeta ilahi konseri havasında bir organizasyon planlaması yapıyoruz.

Tasavvuf Grubu
Tasavvuf Grubu

Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatı

İlahi grubu ile semazen gösterisinin yanı sıra Nisa Organizasyon olarak dini organizasyona dair ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda hizmet veriyoruz.Tasavvuf grubu kiralama fiyatı 3 kişilik ekip olarak 8.000 TL’den başlıyor.

Geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan firmamız, paket program yaparak ekonomik fiyatlarda Tasavvug grubu ile semazen gösterisi düzenlemenizi sağlayacaktır.

Detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenip rezervasyon yaptırmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon
Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon

İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Firmamız ilahi grubu kiralama fiyatları bakımından bütçenizi düşünürken, kaliteli bir organizasyon için de en prestijli bir firma olarak hareket etmektedir.

İstanbul’un en uygun kiralık ilahi grubu fiyatlarını alabileceğiniz Nisa Organizasyon’un ister erkek ister kadın ilahi grubu ile davetinizi renklendirebilirsiniz.

İlahi Grubu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler:

Grup büyüklüğü: Ekipte yer alan ilahicilerin sayısı fiyat üzerinde etkilidir.
Organizasyon süresi: İlahi grubunun organizasyonda ne kadar süre çalacağı fiyat üzerinde etkilidir.
Lokasyon: Uzak lokasyonlara ulaşım için ek masraflar olabilir.
Ekipman: Enstrümanların kalitesi ve çeşitliliği fiyat üzerinde etkilidir.
Özel istekler: Özel ilahiler çalınması veya solistlerin yer alması gibi özel istekler fiyat artışına neden olabilir.

İlahi Grubu Fiyatları:

Küçük Grup (2-3 Kişi): 8.000 TL – 10.000 TL
Orta Grup (4-5 Kişi): 10.000 TL – 15.000 TL
Büyük Grup (6 Kişi ve üzeri): 15.000 TL – 18.000 TL

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları