Düğün Organizasyonu

Sayfa İçerikleri

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu çiftler adına tüm hizmetlerin yürütüldüğü geniş kapsamlı hizmetleri içermektedir. Yemekli düğün davetlerde catering hizmetleri, kır düğününe özel masa sandalye kiralama hizmeti, masa sandalye süsleme hizmeti, mekan süslemeleri, davetli karşılama, ikram sunumları için eleman kiralama, gösteriler için palyaço kiralama veya dans ekibi kiralama, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu, performans sanatçısı kiralama, resim ve video çekimi gibi tüm düğün davet organizasyon hizmetlerini planlayan ve kusursuzca yürüten Nisa Organizasyon, İstanbul’un en kaliteli hizmetini almanızı sağlayacaktır.

Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonu

Düğün Davet Organizasyon Hizmetlerimiz

Nisa Organizasyon firması olarak eğlenceli veya dini düğün organizasyonu ile birbirinden farklı konseptlerde düğün davet organizasyon hizmetleri veriyoruz. Paket servis şeklinde hazırladığımız hizmetlerimiz yanında pek çok organizasyon hizmetimiz arasından seçim yaparak etkinliğe ekleyebilirsiniz.

düğün organizasyon

Firmamız talebiniz ne olursa olsun her ihtiyaca yönelik geniş kapsamlı hizmet ağına sahiptir. Bu nedenle farklı yerleri gezmenize gerek kalmadan her şeyi firma olarak üstleniyor ve sizlere en iyi düğün organizasyonu hizmetleri sağlıyoruz. Nisa Organizasyon düğü davet organizasyon hizmetlerimiz şöyledir:

Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri
Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri

Yemekli Düğün Organizasyon Şirketi

Catering Hizmetleri: Yemekli düğün organizasyonu ve kokteyl düğün organizasyonlarına özel firmamız anlaşmalı olduğu kaliteli ve güvenilir yemek firması aracılığıyla çeşitli menü seçenekleri belirlemiştir. Ana yemek (tavuklu, etli, sebzeli ve vejetaryen), salata, içecek ve tatlıdan oluşan menülerin yanı sıra taze kuru pasta, çerez ve atıştırmalıkların ağırlıkta olduğu birçok kokteyl menü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Her bütçeye uygun seçenekleri bir arada bulunduruyor böylece en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz.

Nişan Organizasyon Firması Pendik
Nişan Organizasyon Firması Pendik

En Özel Düğün Organizasyonu Nisa Organizasyon

Eğlence ve Gösteri Hizmetleri: Düğün organizasyonlarında yer almak üzere palyaço kiralama ve dans ekibi kiralama hizmetimiz bulunuyor. Firmamızın bünyesinde bulunup çeşitli organizasyonlarda yer alan gösteri ekiplerimiz, davetlilerinize gösterileriyle bir şölen hazırlamaktadır. Kafkas ekibi kiralama, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, ilahi, semazen gösteri ekibi kiralama gibi organizasyon türüne özel eğlence ve gösteri hizmetlerimiz mevcuttur.

23 Nisan organizasyonu
Düğün Eğlenceleri

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme

Masa ve Sandalye Kiralama: Yemekli ve kokteyl organizasyonlarına göre değişen ebat ve seçeneklerde masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyoruz. Misafirlerin rahat edebileceği, sağlam ve temiz kumaşlarla süslenmiş masalarda davetlilerinize ikramda bulunabileceksiniz. Standart masalarda şamdan ve sufle gibi ekipmanlarla beraber masa sandalye süsleme hizmeti sunuyoruz. Modern görüntüsü nedeniyle kokteyl menülü düğün organizasyonu için kokteyl masası kiralama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Unutulmaz Düğün Davet Kına Organizasyonları

Sünnet Düğünü Masa Sandalye Süsleme
Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme

Performans Sanatçısı Kiralama: Firmamız hem eğlenceli hem de dini düğün davet organizasyonlarına yönelik performans sanatçısı kiralamaya uygun ekipleriyle hizmet veriyor. Tasavvuf grubu kiralama, ilahi grubu kiralama, müzik grubu kiralama ve DJ kiralama hizmetlerimiz arasından bir veya birden fazla seçim yapabilirsiniz.

nişan organizasyon etkinlikleri
düğün organizasyon etkinlikleri

Ses Sahne ve Işık Sistemi Kiralama

Ses, Sahne ve Işık Sistemi Kurulumu: Düğün ve davet organizasyonlarının kır mekanında düzenlemek istenilmesi halinde firmamız konsepte uygun sahne düzeni hazırlamaktadır. Çeşitli türden müzik repertuarlarıyla sahne alan sanatçılarımız organizasyonun en önemli kısmını oluşturmaktadır. Firmamız mekanı ses ve konsepte uygun ışık sistemiyle donatmaktadır.

Ses, Işık ve Sahne Düzeni
Ses, Işık ve Sahne Düzeni

Resim ve Video Çekimi: Sınırsız video çekimi ve belirlediğiniz poz kadar resim çekimi yapıyor, düğün davetin geleceğe birer anı olarak saklanmasını sağlıyoruz. Profesyonel kameramanlarımız son teknolojik aletleriyle doğal tonlarda resim ve video çekimi yapmaktadır

Düğün Organizasyonu

Nisa Organizasyon firmamız tüm hizmetleri içeren paketleriyle ekonomik fiyatlarda düğün organizasyonu düzenlemenize yardımcı olacaktır. Firmamızı arayarak veya ofislerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz.