Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

Kiralık Masa Sandalye organizasyonların düzenlendiği mekana göre hizmetine ihtiyaç duyabiliyor. Kır düğünü, sünnet düğünü, açılış organizasyonu, iftar etkinliği, belediye etkinlikleri ve nişan gibi davetler bu organizasyonlar arasında sayılabilir.

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları
İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Nisa Organizasyon firması olarak İstanbul’da masa sandalye kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, çeşitli ürün seçeneklerimizi beğeninize sunuyor organizasyon günü eksiksiz olarak teslimatını yapıyoruz. Birbirinden farklı model ve boyutlarda masa sandalye kiralama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama Hizmetleri

Ekipman kiralama hizmetlerimizden masa sandalye organizasyonların en çok ihtiyaç duyulan malzemeleridir. Organizasyonun konseptine göre kullanılacak ekipman türü farklı olabiliyor. Bu anlamda firmamızın çeşitli ürün seçenekleri sayesinde belirlediğiniz konsepte en uygun olanı bulmanız mümkün olacaktır.

Kiralık Masa Sandalye İstanbul
Kiralık Masa Sandalye İstanbul

Yuvarlak Masa Kiralama: Ahşap ve sert plastikten oluşan yuvarlak masa 8-10 kişinin bir arada ağırlanabildiği masalardır. Banket masa olarak da adlandırılır. Yuvarlak masa kiralama hizmetimiz daha çok yemekli organizasyonlarda tercih edilmektedir.

Nişan Masası Kiralama: Evde veya bahçe gibi mekanlarda düzenlenen nişan merasimlerinde hoş bir sunum yapmak adına nişan masası kiralanmaktadır. Firmamız masa örtüsü, şamdan, runner, mumluk, çiçek, masa arka fonu, isimlik, vazo gibi çeşitli süsleme ekipmanlarıyla birlikte nişan masası kiralama hizmeti vermektedir. Tercih ettiğiniz renk ve kumaşlarla süsleme yapıyor, nişan masasını adrese getirerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Nikah Masası Kiralama: Çiftler şahitler, nikah memuru ve davetliler huzurunda evliliklerini beyan etmek için düğün organizasyonuna nikah masası kiralama hizmetini de dahil etmektedir. Belediye yerine düğün mekanında nikah kıymak isteyen çiftler için arka fonlu nikah masası temin ediyor, mekana nakliyesini yaparak çiçek ve tül detaylarıyla süslemesini gerçekleştiriyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama: Açılış, fuar ve kokteyl organizasyonlarında tercih edilen kokteyl masası kiralama hizmetimize nakliye ve kurulum dahildir. Etkinlikten 1 saat önce gelerek kokteyl masası süslemesi yapıyor, ihtiyaç duymanız halinde organizasyonun geri kalan tüm çalışmalarını üstleniyoruz.

Tiffany Sandalye Kiralama: Süslemeye gerek duymadan da kullanılabilen tiffany sandalyeler estetik bir görünüme sahiptir. Organizasyona özel olarak çeşitli renk seçeneği bulunan tiffany sandalye kiralama hizmetimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lake Sandalye Kiralama: Katlanabilir özelliği bulunan lake sandalyeler görüntü itibariyle de ortama şıklık katıyor. Organizasyonlarda ihtiyaç duyulan sayıca lake sandalye kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama

Masa ve sandalye ekipmanlarının firmamıza ait olması, sorunsuz ve kaliteli kiralık masa sandalye yapabilmenizi sağlar. İstanbul’da bu tarz hizmet veren nadir organizasyon şirketlerinden biriyiz.

Plastik Sandalye Kiralama: Uygun fiyatı ve etkinlik sırasında kolay taşınması gibi nedenlerle tercih edilen plastik sandalyeler, ister düğün ister konser olsun tüm etkinlikler için tercih edilebilir. Özel organizasyonlarda süslemeyle birlikte plastik sandalye kiralama hizmetimizi tercih ettiğinizde mekana hoş bir görüntü kazandırmak mümkün olacaktır.

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
Düğün için Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Nisa Organizasyon firmamız, her davete yakışır, sağlam ve kaliteli masa sandalyeleriyle ihtiyaç duyduğunuz sayı kadar alana nakliye ve kurulum hizmetini vermektedir. Kiralık masa sandalye fiyatları tercih edilen modele göre ve kullanılacak süsleme malzemelerine göre belirlenmektedir. Örneğin; kokteyl masası kiralama fiyatı 25 TL’den başlarken, tiffany sandalye kiralama fiyatı adedi 5 TL olabilmektedir. Ayrıca ekipman temini, süsleme hizmetleriyle birlikte sunulmaktadır.

Nişan Organizasyon Firması Pendik
Tiffany Sandalye Kiralama

Kiralık masa sandalye fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. 0553 241 40 67