Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

2024 Yılında %25 İndirimli Masa Sandalye Kiralama

Nisa Organizasyon olarak, 19 yıllık tecrübemizle İstanbul genelinde en uygun fiyatlarla masa sandalye kiralama hizmeti sunuyoruz. 2024 yılı için özel kampanyamız ile hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olmak istiyoruz.

blank

Masa Sandalye Kiralama Nedir?

Özel bir kutlama yapacaksınız. Bu kutlamanın tam da hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsunuz. İlk başlayacağınız şey organizasyonun detayları olacaktır. Her şeyden önce masa sandalye kiralama hizmeti kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Farklı şekil ve ebatlarıyla hazırladığınız organizasyonun büyük bir parçasını oluşturan bu kiralama faaliyeti beraberinden pek çok avantajı da getirecektir.

blank

Masa Sandalye Kiralama Avantajları

Son yıllarda pek çok organizasyon için en çok tercih edilen seçenekler arasında masa sandalye kiralama hizmeti yer alıyor. Keza hayallerinizi süsleyen dekor ve detayları sizi gecenin en mutlu kişisi yapacaktır. Bu amaçla yola çıkan bu hizmetin kişilere sağladığı avantajlara bir göz atacak olursak;

  • Saatlik olarak alınabilen bu hizmet sizlere ilk olarak farklı seçenekleri değerlendirme imkanı sunar.
  • Alanında uzman olan organizasyon şirketleri arasında yer alan Nisa Organizasyon, hayal sınırlarını zorlayan fikirlerle sizi mest edebilir.
  • Her bütçeye uyan uygun fiyatlı masa sandalye kiralama hizmeti almaya olanak sağlar.
  • Etkinlik yerinin dekorları göz edilerek uyum yakalayacak çeşitler size sunulmaktadır.
  • İşinin ehli kişilerle çalışma imkanı sağlar.

blank

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Herhangi büyük ya da küçük organizasyon için işin profesyonellerinden destek almak isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle bu alanda başarılarıyla adını duyuran firmamızla iletişime geçebilirsiz. Hangi tarih ve zaman aralığında bir etkinlik planladığınızı belirterek, işin uzmanlarıyla yüz yüze ya da telefon aracılığıyla iletişim sağlanabilmeniz mümkündür. 

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa sandalye kiralama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken ilk husus organizasyonun kaç kişilik olacağıdır. Kesin kişi sayısına göre hem temin edilmesi gereken malzemeleri hem de fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında mekânın detaylarını belirtmeniz gerekecek.

Tabi bu sırada yapılması planlanan olan etkinliğin türü de çok önemlidir. Örneğin düğün ve kına organizasyonu ya da doğum günüyle iftar yemeği gibi toplanmalar farklı dekorları içerir.

Tiffany Sandalye Kiralama İstanbul
Tiffany Sandalye Kiralama İstanbul

Masa Sandalye Kiralama Çeşitleri

Kişilerin organizasyonlarının daha şık ve daha uygun fiyatlı olmasında büyük rol oynayan hizmetlerden ilki masa sandalye kiralamadır. Bu konuda alınan hizmet hem görsel açıdan şıklık yaratmakta hem de o yoğunlukta üzerinizden bir yükün kalkmasını sağlamaktadır.

Kafanız organizasyon olmadan günün ve gecenin tadını çıkarmak hepinizin hakkı. Hangi alanda bir ekipman temin etmek istediğinize karar verip bu alana yöneldiğinizde hem seçimleriniz hem de bütçeniz bundan olumlu etkilenecektir.

Bu sebeple herhangi bir masa ve sandalye kiralama çeşidini seçmeden önce farklılıklarını bilmelisiniz. Bu çeşitleri size düzen konusunda ve hangi etkinliklerde ön plana çıktıkları hakkında bilgi verecektir.

Masa Sandalye Kiralama 2021 Modelleri
Masa Sandalye Kiralama 2021 Modelleri

1.Yuvarlak Masa Kiralama Hizmeti

Bu tarz yuvarlak masa kiralama hizmeti genellikle düğün, nişan, sünnet ya da kına gecesi gibi büyük organizasyonlarda tercih edilmektedir. Davetli sayınıza göre 8 ya da 10 kişilik olarak hazırlanan ekipmanlar yemekli davetlerin vazgeçilmezidir.

Fiyatları da elbette kişi sayısı ve özel isteklere göre şekillenmektedir. Genellikle büyük alanlarda bu tarz kiralık yuvarlak masa kullanımı ön plana çıkar. Alanın daha verimli ve şık olmasında büyük rol oynar.

Düğün İçin Masa Sandalye Fiyatları
Düğün İçin Masa Sandalye Fiyatları

2.Nişan Masası Kiralama Hizmeti

Nişan organizasyonları kişilerin kendi tercihlerine göre kimi zaman evde, bahçede veya mekanda olacak şekilde değişebilir. Kuşkusuz bu ortamların hepsinde farklı bir nişan masası kiralama hizmeti verilmektedir.

Kısacası gerekirse evlerde tercih edilen nişan masaları genellikle çift için hazırlanan özel bir sunuma dayanmaktadır. Küçük bir alan olduğu için dekorlara daha çok dikkat çekilmektedir. Bu tarz kiralamalar doğum günü ve söz gibi kutlamalarda da kullanılmaktadır.

Bahçede yapılacak bir nişan içinse oldukça geniş bir çerçeve çizilir. Kaç kişinin olacağıyla ilişkili olarak alanı maksimum seviyede kullanmaya yarayan nişan masası konsepti kullanılmaktadır. Mekânda yapılacak nişanlarda ise alanın diğer detayları, çiftlerin istekleri ve kutlananın yemekli – yemeksiz olması dikkate alınacaktır.

Nişan Masası Kiralama Fiyatları
Nişan Masası Kiralama Fiyatları

3.Nikah Masası Kiralama Hizmeti

Bildiğiniz gibi artık nikah törenleri sadece belediye nikah salonlarında kılınmıyor. Bunun yerine daha unutulmaz anlar yaşamak isteyen kişiler, sevdiklerinin gözleri önünde “evet” demeyi tercih edebilir. Bu tarz bir törende tercih edilecek nikah masası kiralama hizmeti genellikle beyaz ağırlıklı olarak yapılır.

Yine davetli sayısı ve nikahın kıyılacağı alan baz alınarak çalışma yapılmaktadır. Ayrıca nikah törenleri için sadece kiralık sandalye hizmeti de tercihler arasında yer alabiliyor. Bu tarz seçimlerin de kır konsepti açık alanlarda olduğunu görebiliriz.

Nikah Masası Kiralama İstanbul
Nikah Masası Kiralama İstanbul

4.Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Kokteyl masası kiralama hizmeti genellikle firmaların ya da kuruluşların sık tercih ettiği hizmetlerdendir. Açılış, kutlama ya da farklı toplantılar için tercih edilen bu hizmet için ayaklı, küçük ve uzun masalar kullanılmaktadır.

Genellikle aperatif servisi olduğu için masaların ebatların küçük olması sorun yaratmaz. Genellikle kiralık sandalye hizmetinin tercih edilmediği bu tarz organizasyonlarda sadece kiralama hizmeti alınabildiği gibi dekor detayları için de ekstra bir hizmet talep etmek mümkündür.

Kokteyl masası kiralama hizmeti organizasyondan önceki saatlerde montajlı olarak gerçekleştirilmektedir.

blank

5.Lake Sandalye Kiralama Hizmeti

Görüntü açısından büyük bir şıklık isteyenlerin tercih ettiği lake sandalye kiralama hizmetinde katlanabilen sandalyeler tercih edilmektedir. Şekil ve tasarım olarak göze hoş görünen bu tarz sandalyeleri dilediğiniz organizasyonda kullanabilirsiniz.

Kiralık Tiffany Sandalye şirketi
Kır düğünü organizasyon şirketi

6.Tiffany Sandalye Kiralama Hizmeti

Lake sandalye kadar kullanışlı olan Tiffany sandalye kiralama büyük bir seçim aralığı sunar. Keza kişilerin isteklerine göre farklı renklerde sunulabilen bu hizmette genellikle ekstra süsleme istenmez. Eğer ekstra süslenme talep edilirse sadece zarif ve küçük detaylara önem verilebilmektedir.

Napolyon Sandalye Kiralama
Napolyon Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Kişilerin istek ve beklentileri göz önünde bulundurularak temin edilen masa sandalye kiralama fiyatları bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Buradaki ilk belirleyici unsur davetli sayısı olurken, bu ekipmanlarda yapılan ekstra süslemeler ya da talep edilen daha fazla hizmet fiyatı artıracaktır.

Bu sebeple kişi sayısını netleştirdikten sonra hangi hizmetler, hangi fiyatlarla sunulan bir listeleme yapabilirsiniz. Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun seçeneği aralarından eleyerek tercih edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz konsepte göre, fiyat skalası kullanılması planlanan ekipmanların değiştirilmesiyle de iyileştirilebilmektedir.

istanbul düğün organizasyon firması
istanbul düğün organizasyon firması

Uygun Fiyatlı Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Her bütçeye uygun fiyatlı masa sandalye kiralama hizmeti almak mümkündür. Bu elbette sizin seçimlerinizle bağlantılı olarak şekillenecektir. Eğer detaylar için size sunulan ekipmanları azaltabilirseniz ya da farklı malzeme tercihine geçerseniz fiyatlarda büyük değişiklikler meydana gelecektir.

Bunun yanı sıra ekipmanlar arasından plastik sandalye kiralama gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan ve ucuz fiyatlara bağlı olarak karşınıza çıkan bu seçenekler tahmin ettiğiniz maliyetleri düşürecektir.

Sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlerle görüşme sağlayarak, hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

açık alanda düğün organizasyonu
açık alanda düğün organizasyonu

Kiralık Masa Sandalye En Uygun Fiyat

Nisa Organizasyon firmamız, her davete yakışır, sağlam ve kaliteli masa sandalyeleriyle ihtiyaç duyduğunuz her yerde. İstenilen sayı kadar alana nakliye ve kurulum hizmetini vermektedir. Kiralık masa sandalye fiyatları tercih edilen modele göre ve kullanılacak süsleme malzemelerine göre belirlenmektedir.

Örneğin kokteyl masası kiralama fiyatı 600 TL’den başlarken, tiffany sandalye kiralama fiyatı adedi 75 TL olabilmektedir. Ayrıca ekipman temini, süsleme hizmetleriyle birlikte sunulmaktadır.

Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama

 

100 KİŞİLİK DÜĞÜN NİŞAN KINA ORGANİZASYON İÇERİK VE FİYATI

13 Tane Yuvarlak Masa – Masa Örtüsü – Dantel Kapak
100 Tane Supla
13 Tane Çiçekli Tek Fanus Şamdan
100 Tane Tifany Sandalye
100 Tane İstenilen Renkte Organize Bağlama
6 Tane Çiçekli Gelin Yolu
1 Tane Çiçekli Giriş Tag
10 Metre Kırmızı Halı
4 Tane Volkan Ve 4 Tane Konfeti Atımı
Nikâh Masası Ve Arkasına Özel Çiçekli Tag
Özel Gelin Damat Sandalyesi
Gelin Damat Masa Süslemesi Çiçeği
10 Tane Kokteyl Masası Ve Örtüleri
Mekân Genel Balon Ve Tül Süslemesi
Ses Sistemi Kurulması
Dj – Sunucu Kiralaması
Kamerama Çekimi ( Full Çekim – Cd Teslim)
Fotoğrafçı ( Sınırsız Çekim – Cd Teslim )

TOPLAM: 80.000 TL

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları
İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Nisa Organizasyon firması olarak İstanbul’da masa sandalye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, çeşitli ürün seçeneklerimizi beğeninize sunuyor organizasyon günü eksiksiz olarak teslimatını yapıyoruz bunun yanında, farklı model ve boyutlarda masa hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Fiyatları

100 kişi: 40.000 TL
200 kişi: 70.000 TL
300 kişi: 100.000 TL
400 kişi: 150.0000 TL
500 kişi: 200.000 TL
1000 kişi: 400.000 TL
2000 kişi: 700.000 TL

Masa Üstü Tabak Supla: 64 TL
Ayna Supla: 85 TL
Saray Supla: 66 TL
Dilim Pasta: 50 TL
Ses Sistemi Kurulumu: 20.000 TL
DJ Performansı: 10.000 TL
Fotoğraf ve Video Çekimi: 20.000 TL
Yemekli Menü – Kişi Başı Fiyatı: 500 TL
Davetli Karşılama Ekibi: 5.000 TL
Fasıl Ekibi: 15.000 TL
İlahi ve Tasavvuf Sanatçıları Temini: 15.000 TL

Masa Sandalye Kiralama Hizmetleri

Ekipman kiralama hizmetlerimizden masa sandalye organizasyonların en çok ihtiyaç duyulan malzemeleridir. Organizasyonun konseptine göre kullanılacak ekipman türü farklı olabiliyor. Bu anlamda firmamızın çeşitli ürün seçenekleri sayesinde belirlediğiniz konsepte en uygun olanı bulmanız mümkün olacaktır.

Kiralık Masa Sandalye İstanbul
Kiralık Masa Sandalye İstanbul

Ekonomik Fiyatlara Masa Sandalye Kiralama

Masa ve sandalye ekipmanlarının firmamıza ait olması, sorunsuz ve kaliteli kiralık masa sandalye yapabilmenizi sağlar. İstanbul’da bu tarz hizmet veren nadir organizasyon şirketlerinden biriyiz.

Plastik Sandalye Kiralama: Uygun fiyatı ve etkinlik sırasında kolay taşınması gibi nedenlerle tercih edilen plastik sandalyeler, ister düğün ister konser olsun tüm etkinlikler için tercih edilebilir. Özel organizasyonlarda süslemeyle birlikte plastik sandalye kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Mekana hoş bir görüntü kazandırmak mümkün olacaktır.

İndirimli Komple Düğün Organizasyon Paketi

200 KİŞİLİK DÜĞÜN NİŞAN KINA ORGANİZASYONU

20 Tane Yuvarlak Masa -Masa Örtüsü -Dantel Kapak
200 Tane Supla
20 Tane Çiçekli Tek Fanus Şamdan
20 Tane Masa Numaratörü
200 Tane Tifany Sandalye
200 Tane İstenilen Renkte Organize Bağlama
6 Tane Çiçekli Gelin Yolu
1 Tane Çiçekli Giriş Tag
10 Metre Kırmızı Halı
4 Tane Volkan Ve 4 Tane Konfeti Atımı
Nikâh Masası Ve Arkasına Özel Çiçekli Tag
Özel Gelin Damat Sandalyesi Ve Nikâh Şahidi Pufları
Gelin Damat Masa Süslemesi Çiçeği
15 Tane Kokteyl Masası Ve Örtüleri
Mekân Genel Balon Ve Tül Süslemesi
Mekan Projektör Yada Renkli Ampul Aydınlatması
Ses Sistemi Kurulması
Dj – Sunucu Kiralaması
Misafir Lokumla Karşılama Ve Yer Gösterimi
Kişiye Özel İsimli Karşılama Panosu Hazırlanması
Kamerama Çekimi ( Full Çekim – Cd Teslim)
Fotoğrafçı ( Sınırsız Çekim – Cd Teslim )

TOPLAM: 170.000 TL

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
Düğün için Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Hizmetlerimiz :

Nikah masası süsleme
Masa süsleme
Sandalye süsleme
Gelin yolu süslemesi
Volkan ve ışık seli
Konfeti show
Lazer show
Havai fişek gösterileri
Müzisyen temini
Fasıl ekipleri
Talebe göre ilahi ve tasavvuf sanatçıları
Profesyonel fotoğraf ve çekimi
Barkovizyon gösterisi
Ses ve ışık sistemi temini, kurulumu
DJ performansı
Anlaşmalı düğün salonları, düğün danışmanı

Kiralık masa sandalye fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. 0553 241 40 67