Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Kiralık Kokteyl Masası Hizmeti

Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Kiralık Kokteyl Masası Hizmeti için bize ulaşınız. Eğlence ve davet organizasyonlarında tüm ihtiyaç duyulan ekipman ve eleman ihtiyaçlarına yönelik hizmeti organizasyon firmalarından almak mümkün oluyor.

Kiralık Kokteyl Masası
Kiralık Kokteyl Masası

Kokteyl masası kiralama hizmeti, masa-sandalye süsleme hizmeti, hostes kiralama hizmeti, catering hizmetleri gibi davetlilerin ağırlanacağı ekipmanların temini ve sunulacak diğer tüm hizmetleri Nisa Organizasyon olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz.

İstanbul’un her bölgesine ulaşım sağlıyor, organizasyonun en iyi şekilde yürütülmesi için çalışmalar yapıyoruz.

"

Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti İstanbul

Kokteyl organizasyonları başta olmak üzere düğün, nişan, nikah, açılış etkinlikleri, kurumsal davet, gala, fuar, sergi gibi etkinlik ve davetlerde kullanılacak kokteyl masası, davetlilerin rahat bir şekilde ağırlanması için temiz ve sağlam olmalıdır.

Firmamız kokteyl masası kiralama hizmeti olarak nakliye ve masaları süsleme imkanı vermektedir. Malzemelerin davetin olduğu mekana nakliyesini sağlayarak, davetten en az 1 saat önce kurulumun tamamlanmasını sağlıyoruz.

Mekanın kapasitesine uygun şekilde yerleşim yaptıktan sonra hoş görüntü için hem mekanı hem de kokteyl masasını süslüyoruz.

Bistro Kokteyl Masa Kiralama
Bistro Kokteyl Masa Kiralama

Kokteyl masası süsleme sırasında çiçek, tül ve kumaşlar kullanarak sade ancak şık bir görüntü ortaya çıkarıyoruz. Düğün ve nikah organizasyonlarında belirlenen konsepte uygun kumaşlardan yararlanıyoruz.

Geleneksel Osmanlı motifleri veya saflığın simgesi beyaz rengin yoğunlukta olduğu tasarımlarla her türden mekanı göz kamaştırıcı güzelliğe dönüştürüyoruz. Kına organizasyonlarında genellikle kullanılan konsept renkleri kırmızı, pembe ve mordur.

Dilerseniz kokteyl organizasyonu tarzında planladığınız kına gecesini özel renklerle süslüyor, gecenin anlamını taşıyan motifler kullanıyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti
Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

En Uygun Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Açılış ve lansmanlara özel kokteyl masası kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Organizasyonun yönetilmesi için hostes kiralama konusunda da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Davetlilerin karşılanması, ürün tanıtımı, herhangi bir ihtiyaç karşısında eksiklerin giderilmesi gibi çeşitli konularda etkinliğin yürütülmesini sağlayacaklardır.

Açılış organizasyonlarında firmalar genellikle davetlilerine veya ziyaretçilerine ikramda bulunmak ister. Firmamız özenle hazırladığı şık kokteyl masası üzerinde taze yiyeceklerin sunumunu hazırlamaktadır.

Kokteyl Organizasyon Şirketi
Kokteyl Organizasyon Şirketi

En uygun kokteyl masası kiralama hizmeti veren Nisa Organizasyon, İstanbul’da güvenle tercih edebileceğiniz referanslara sahiptir.

Bu güne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerin arkasında durduk. Müşterilerimizin memnuniyet anketleri en uygun fiyatı kaliteden ödün vermeden aldıklarının birer göstergesidir.

Kokteyl masası kiralama hizmeti fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ihtiyacına göre farklı tarzda ve süslemelerle en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu

 

Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları ve detayları için Kokteyl masası kiralama fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.