İlizyonist Ve Sihirbaz Kiralama

İlizyonist Sihirbaz Kiralama

İlizyonist ve Sihirbaz Kiralama

Eğlence sektörünün ilgiyle izlenen gösterilerini sergileyen ilizyonist ve sihirbazlar, el çabukluğu ve üstün kabiliyetleri nedeniyle meraklı gözleri kendilerine çekmeyi başarırlar.

Nisa Organizasyon firmamız profesyonel ilizyonist ve sihirbazlar ile çalışır. Böylece gösteri adeta bir şov sahnesine dönüşür.

Doğum günü, sünnet töreni, kreş ve ilkokul açılış günleri gibi çocuklara yönelik etkinliklerin yanı sıra yetişkinler için düzenlenen organizasyonlarda da ilizyonist ve sihirbaz kiralama hizmetlerimizden yararlanmanız mümkün.

Herkesin ilgisini çeken bu gösteriler yetenekli sihirbazlarımızla organizasyonu adeta bir şölene dönüştürecektir.

Sihirbaz Gösterisi Kiralama
Sihirbaz Gösterisi Kiralama

İlizyonist ve Sihirbaz Kiralama İstanbul

Bireysel ve kurumsal etkinliklerde yer verilen ilizyonist ve sihirbaz gösterilerimizde hayvanlar kullanılmamaktadır.

El çabukluğu ile sizleri büyüleyen sihirbazlarımız gözlerinizi alamayacağınız gösteriler sunmaktadır. Şaşkınlık içerisinde izlediğiniz gösteriler izleyicilere şapka çıkarttırıyor. Herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Yalnızca yaptıkları sihirbazlık numaralarıyla değil sahneyi kullanma ve güldürü şovları konusunda yetenekli olmaları da ilizyonist ve sihirbazlara olan ilgiyi arttırmaktadır.

Gösteriler çocuklar için öğretici ve eğlendirici olurken, yetişkinler içi ilgi çekici ve merak uyandırıcı şovları içeriyor.

Sihirbaz Kiralama İstanbul
Sihirbaz Kiralama İstanbul

İlizyonistler ve sihirbazlar fizik kurallarını alt üst ediyor, karma gösterilerle ilgi odağı olmayı başarıyorlar.

Düşünce okuma ve kaşık bükme gibi mentalizm ağırlıklı numaralar, adam kaybetme, demir çemberleri birbirine geçirme, gönüllü birinin çiçeğe dönüştürülmesi gibi standart şovların yanı sıra el çabukluğuyla gözleri yanıltan ancak nasıl olduğunu anlamadığınız gösterileri harmanlayarak izleyenleri şaşırtmayı başarırlar.

İlizyonist ve sihirbaz kiralama konusunda tecrübeli ve hünerli kişilerce hizmet almak isterseniz Nisa Organizasyon firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca palyaço kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

palyaço kiralama
palyaço kiralama

İlizyonist ve Sihirbaz Kiralama Fiyatları

Alanında profesyonellerce sergilediğimiz gösteriler 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmektedir.

İlizyonist ve sihirbazlar gösteri öncesinde izleyicinin yaşına uygun bir planlama yaparak sahne alır. Var olan şeyleri ortadan kaldırır, ortada olmayanları da hünerleriyle sahneye getirerek özel ve bir o kadar da eğlenceli gösteriler sunarlar.

Ortalama 45 dakika veya 1 saati alan şovlar için önceden sahnede düzenlemeler yapılmaktadır. Bu nedenle ilizyonist ve sihirbazların hazırlanmaya yetecek kadar süre öncesinde mekanda olmaları beklenir.

İlizyonist ve sihirbaz kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için Nisa Organizasyon telefon numaralarını arayabilir veya ofisimize uğrayabilirsiniz.

kostum karakterler kiralama
kostum karakterler kiralama

İlizyon ve Sihirbaz Gösterilerinin Tercih Edildiği Etkinlikler

  • AVM etkinlikleri
  • Sünnet düğünü organizasyonu
  • Doğum günü organizasyonu
  • Festivaller
  • Belediye etkinlikleri
  • Ramazan etkinlikleri
  • Konser öncesi etkinliklerde
  • Firma açılış organizasyonu
  • Şenlikler