Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Sayfa İçerikleri

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Özel davet ve organizasyonlarda kullanılan kokteyl masası tek bir tasarımla süslenerek ortama klasik bir görüntü kazandırmaktadır. Davetlilere hoş süslemelerle sunumların yapıldığı kokteyl masası kiralama hizmetimizi iş yeri açılışı, gala, düğün, nikah, iş toplantıları, konferans gibi etkinliklere özel kumaşlarla süsleyerek sunuyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti
Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

Mekanın günün anlam ve önemine uygun şekilde süslenmesi de kokteyl organizasyon hizmetlerimize dahildir. Nisa Organizasyon firması olarak kokteyl masası kiralama fiyatlarımız ihtiyaca yönelik çalışmalar dahilinde belirliyoruz.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları
Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Açılış Organizasyonları için Kokteyl Masası Kiralama

İş yeri açılışı veya mağaza açılışı etkinliklerinde ziyaretçilerin hoş vakit geçirmesi ve memnun kalmaları için çeşitli ikramlar sunulmaktadır. Bu ziyaretçilerin alanda daha uzun kalmasını sağlayan organizasyon hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir. İkramların şık bir görünüm altında sunulması adına kokteyl masası kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimize kokteyl masası süsleme ve catering hizmetleri de dahildir.

Bistro Kokteyl Masa Kiralama
Bistro Kokteyl Masa Kiralama

Düğün ve nikah gibi özel etkinlikler için son zamanlarda çiftlerin tercihi kokteyl organizasyonlarından yana oluyor. Modern görüntü sunması nedeniyle tercih edilen kokteyl masası düzeni firmamız tarafından organizasyonun yapılacağı mekana göre şekilleniyor. Bu anlamda düğün veya nikah organizasyonu için mekan incelemesi yaparak, müşterilerimize davetlilerini ağırlayacağı en güzel ve ferah ortamı oluşturmak önceliklerimiz arasındadır. Kapalı veya açık alanda düzenlenecek etkinliklerde mekanın ambiyansına uygun süslemeler yapıyoruz.

Özel Davetler için Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Organizasyon Şirketi
Kokteyl Organizasyon Şirketi
Kurumsal Davetler için Kokteyl Masası Kiralama

Profesyonel anlamda ikram ve sunumların yapıldığı bir alan oluşturmak istiyorsanız, Nisa Organizasyon firmamız davetin her ayrıntısını gözden geçirerek kurumunuzu en iyi yansıtacak şekilde renklendirme, ışıklandırma, ikramlar ve karşılama hizmetleri gibi tüm hazırlıkları planlı bir şekilde yürütmektedir. Sergi, toplantı, gala veya lansman gibi çeşitli alanlarda kokteyl davet organizasyonu için firmamızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kiralık Kokteyl Masası
Kiralık Kokteyl Masası

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Şık ve zarif görüntüsü sebebiyle tercih edilen kokteyl masası firmamız tarafından her tür etkinliğe uygun şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız ihtiyaç duyulan sayıda kokteyl masasını temin ederek mekana nakliyesini gerçekleştirmektedir. Alana saatler öncesinden gelerek düzenlemeler ve süslemeler yapmaktadır. Fiyatlarımız konseptte tercih edilecek süsleme ekipmanlarına göre farklılık gösterirken, ekonomik fiyatlara hizmet alabileceğiniz standart paketler de sunuyoruz.

Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları adede ve teslimatın yapılacağı yere göre belirlenecektir. Daha detaylı bilgi almak için belirtilen bilgileri bizimle paylaşmanız yeterlidir. Telefon numaralarımızdan firmamızı arayarak hemen bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.