Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Nisa Organizasyon firması olarak İstanbul’da düzenlediğimiz kokteyl organizasyon hizmetlerimizi en kaliteli ekipmanlar ve profesyonel ekip desteğiyle sunuyoruz. Konuklarınızın etkinlik süresince en iyi şekilde ağırlanması için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz.

Özel davetler ve açılış etkinliklerinde bistro masa kiralama, süsleme hizmetleri, catering hizmetleri, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu gibi çalışmaları beraberinde getirmektedir.

Mezuniyet Organizasyon Firması
Kokteyl Organizasyonu – Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Organizasyonları Hangi Davetlere Özel Hazırlanır?

Açılış organizasyonları, düğün organizasyonu, toplantılar, sergi, fuar, nikah töreni gibi davet ve etkinliklere özel hazırladığımız menüler mekanın tasarımından yiyecek-içecek servisine kadar geniş kapsamlı hizmetleri içerir.

İş yeri açılışı, mağaza açılışı ve dükkan açılışı için kokteyl organizasyonunda davetli karşılama servisimiz ve ürün tanıtım hizmetimiz bulunmaktadır.

Düğün, nişan ve nikah organizasyonu için kokteyl konsepti hazırlıkları kurulum, süsleme, sahne kurulumu, nikah masası temini ve süslemesi gibi çeşitli hizmetleri içermektedir.

Karşılama Hostesi Kiralama
Karşılama Hostesi Kiralama

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Organizasyonun prestijli bir çalışmanın sonucu eksiksiz olması ve davetlilerin hoş bir ortamda ağırlanması adına kokteyl organizasyonu hizmetlerimiz profesyonel ekiplerce hazırlanmaktadır.

Süsleme, ekipman temini, catering hizmetleri, kamera ve video çekimi alanlarında uzman ekip arkadaşlarımızca yürütülen hassas çalışmalar neticesinde tamamlanmaktadır.

Nisa Organizasyon

Genel olarak Nisa Organizasyon kokteyl organizasyon hizmetlerimiz şöyledir:

Kokteyl Masası-Bistro Masa Kiralama:

Alanı ferah bir görüntüye kavuşturan kokteyl-bistro masası ara sıcak ve lezzetli yiyeceklerin sunumu için uygun ekipmanlardır. Sandalyesiz yani ayakta davetli ağırlamaya müsait olan kokteyl masasının mekana uygun olarak yerleşimini yapıyoruz. Tül ve kumaşlarla farklı renklerde kokteyl masası süsleme hizmeti veriyoruz.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları
Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Süsleme Hizmetleri:

Nisa Organizasyon firması olarak bistro masa, nikah masası, gelin yolu ve sahneyi konsepte uygun şekilde süslüyoruz.

Canlı çiçekler, uçan balonlar, zincir balon, papatya balon ve renkli flamalar kullanarak profesyonel dokunuşlarla kokteyl organizasyonu ortamını göz alıcı bir yere dönüştürüyoruz.

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
Masa Sandalye Süsleme

Ekipman Temini:

Bistro masa kiralama, ses ve ışık sistemi kiralama, servis malzemeleri (tabak, çatal, bardak gibi) temini, nikah masası temini yaparak mekanı ihtiyaç duyulan ekipmanlarla donatıyoruz.

blank

Ekip Desteği:

Profesyonel müzik sanatçılarımız eşliğinde DJ kiralama, canlı müzik grupları, karşılama hostesleri, palyaço gösterisi, müzisyen kiralama, ilahi sanatçıları kiralama, tasavvuf grubu kiralama ve sokak satıcıları gibi çeşitli ekip desteğiyle organizasyonlarınızı şenlendiriyoruz.

İstanbul Hostes Kiralama Şirketi
İstanbul Hostes Kiralama Şirketi

Kokteyl Organizasyonu Catering Hizmeti:

Çeşitli alternatiflerle sunduğumuz kokteyl menüler arasından bütçenize ve damak zevkinize uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Günübirlik hazırlanan atıştırmalıklar davetlilere taze şekilde ikram edilir. Servis elemanlarımız özel kıyafetleriyle veya kostümleriyle menü sunumunu gerçekleştirmektedir

Kokteyl Menüsü

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Nisa Organizasyon firması olarak çeşitli menüler ve hizmetler kapsamında her bütçeye uygun fiyat seçenekleri hazırlıyoruz.

Servis elemanı, süsleme hizmetleri, kokteyl masası kiralama ve süsleme, menü dahil fiyatlarımız davetli sayısına ve etkinliğin düzenleneceği yerin uzaklığına göre belirlenmektedir.

Firmamızı arayarak fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu için sizlerde özel tasarım kiralık kokteyl masası temin etmek isterseniz bize ulaşınız.

İletişim : 0553 241 40 67