Palyaço Kiralama Hizmeti

Kiralık Palyaço Hizmeti

Palyaço Kiralama Hizmeti

Kiralık Palyaço Servisi Hizmeti Veren Nisa organizasyon İstanbul genelinde sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet vermekte. Eğlence ve açılış organizasyonlarında yer alarak çeşitli gösteri ve oyunlarla davetlilerin hoş vakit geçirmesini sağlayan palyaço kostümlü elemanlarımız, nüktedan ve profesyonel tavırlarıyla özellikle çocukların ilgisini çekmektedir.

palyaço kiralama
palyaço kiralama

Doğum günü organizasyonu, piknik, kermes ve sünnet düğünü organizasyonu yoğun ilginin çocuklarda olduğu etkinliklerde sıklıkla tercih edilerek, çocukları eğlenceli gösterileriyle mutlu etmektedirler. Kiralık Palyaço hizmeti eğlence organizasyonlarının yanı sıra ürün tanıtım amacıyla açılış organizasyonlarında da tercih edilmektedir. Nisa Organizasyon firmamız profesyonellerin yer aldığı palyaço kostümlü elemanlarıyla İstanbul’da hizmet vermektedir.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Eğlence Organizasyonlarına Özel Palyaço Kiralama Hizmeti

Doğum günü, sünnet düğünü ve parti gibi eğlence organizasyonlarına özel palyaço kiralama hizmeti, bu konuda yeterli beceri ve birikime sahip elemanlarımız tarafından verilmektedir. Animasyon gösterileri, aynı anda birkaç topla juggling gösterileri, sihirbazlık gösterileri, tekerleme, bilmece ve oyunlarıyla çocukların ve yetişkinlerin dikkatini üzerine toplamayı başarmaktadırlar. Kına gecesi gibi günlere özel bayan palyaço kiralama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Palyaço kiralama hizmeti dahilinde sunduğumuz gösteriler şunlardır:

Yüz boyama etkinlikleri

Yaratıcı drama oyunları

Çocuk şarkıları

Doğum günü özel şarkısı

Sosis balonlarla eğlenceli gösteriler

Çeşitli yarışmalar

Juggling gösterileri

Sihirbazlık gösterileri

Tekerleme ve bilmeceler

Sünnet Organizasyon Etkinlikleri
Sünnet Organizasyon Etkinlikleri

Açılış Organizasyonlarına Özel Palyaço Kiralama Hizmeti

Eğlence organizasyonlarında olduğu gibi çeşitli malzemelerle ve nüktedan tavırlarıyla davetlilere gösteriler sunan animatörlerimiz, açılış organizasyonlarına özel palyaço kiralama hizmetinde ekstra çalışmalar da üstlenmektedir. Dükkan ve mağaza açılışlarında gelen ziyaretçileri yönlendiren animatörler, etkinliğe özel gösteriler sergilemektedir. Özel olarak davetlilere bilgi sunmalarını talep edebilirsiniz. Bu durumda konuyla ilgili davet öncesinde bilgi paylaşımı yaptığınızda, içeriğe hakim olarak organizasyona katılacaklardır. Açılış organizasyonlarına özel palyaço kiralama hizmetlerimiz şöyledir:

Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama
Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama
Palyaço Kiralama Hizmeti Fiyatları

Davetlileri karşılamak

Broşür veya hediye dağıtmak

Yiyecek servisi yapmak

Karnaval yiyecekleri ikram etmek

Yüz boyama etkinlikleri

Nisa Organizasyon firmamızın bünyesinde bulunan animatörler, palyaço kostümleriyle çocukları eğlendirerek onların güzel bir gün geçirmelerini sağlarlar. Kokteyl organizasyonları, AVM eğlence günleri, balo ve tanıtım günleri kapsamında profesyonel palyaço kiralama hizmeti fiyatlarımız etkinlik süresine göre belirlenmektedir. Yılbaşı partilerine özel hediye gönderme servisimiz de bulunmaktadır. Sunulan hizmetlerin birbirinden farklı olması fiyatların da değişken olmasına neden olmaktadır. Palyaço kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve özel isteklerinizi belirtmek için firmamızın iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu