İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Organizasyonu

 İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Organizasyonu hizmetimiz Türkiye genelinde devam ediyor. Ünlü ilahi sanatçıları Abdurrahman Önül, Sedat Uçan, Hasan Dursun, Dursun Ali Erzincalı gibi sanatçıların Menajerliklerini yapmaktayız.

İslami Organizasyonlar için İlahi Sanatçısı Kiralama

 

İlahi sanatçıları, dini düğünler, mevlid kandilleri, sünnet törenleri ve diğer dini ve manevi etkinlikler için sıkça tercih edilen sanatçılardır. İlahi sanatçıları, seslendirdikleri ilahilerle etkinliklere huzur ve manevi bir atmosfer katarlar.

Organizasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar şunlardır:

Etkinlik Türü: İlahi sanatçısı seçerken öncelikle etkinlik türünü belirlemek önemlidir. Örneğin, bir düğün için daha neşeli ve coşkulu ilahiler seslendiren bir sanatçı tercih edilebilirken, bir mevlid kandili için daha hüzünlü ve manevi ilahiler seslendiren bir sanatçı tercih edilebilir.

Sanatçının Tecrübesi: İlahi sanatçısı seçerken sanatçının tecrübesini de göz önünde bulundurmak önemlidir. Tecrübeli bir sanatçı, etkinliğin akışını daha iyi yönetebilir hatta misafirleri daha iyi etkileyebilir.

Repertuvarı: İlahi sanatçısı seçerken sanatçının repertuvarını da incelemek önemlidir. Sanatçının repertuvarında, etkinliğe uygun ilahilerin olması önemlidir.

Fiyatı: İlahi sanatçısı seçerken sanatçının fiyatını da göz önünde bulundurmak önemlidir. İlahi sanatçılarının fiyatları, tecrübelerine, repertuvarlarına  etkinliğin süresine göre değişiklik gösterebilir.

İlahi sanatçısı için profesyonel firmamız ile çalışabilirsiniz. Nisa Organizasyon sanatçı seçimi aynı zamanda, ses ve ışık sistemi gibi tüm detayları sizin için halletmekte.

Nisa Organizasyon Tasavvuf Grubu İstanbul
Nisa Organizasyon İlahi Sanatçısı Organizasyon

 

Tasavvuf musikisi eşliğinde çok eski zamanlardan beri İslami düğün, İslami sünnet, Mevlid-i Nebi bununla birlikte, İslami kına organizasyonları düzenlenmektedir.

İstanbul’da ilahi sanatlarımız herkes tarafından çok sevilen ilahileri size ve misafirlerinize müzisyen ve semazenlerle icra etmekte.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İslami Organizasyonlar için İlahi Sanatçısı Kiralama

İlahi sanatçısı kiralama hizmetimiz mevlitlerde, Ramazan etkinliklerinde, düğün ve sünnet törenlerinde kesinlikle tercih edilmektedir.

Her bir etkinliğe özel program hazırlıyoruz ve süresi yine organizasyona göre değişecek şekilde özellikle birlikte planlama yapmaktayız.

İlahi Grubu İstanbul
İlahi Grubu İstanbul

Ramazan Etkinlikleri

Ramazan etkinlikleri kapsamında belediye şenlikleri veya bir topluluğa verilen iftar yemeği organizasyonlarında sahne almak üzere ilahi sanatçısı kiralama hizmeti vermektedir.

Oruç açılıp dualar edildikten sonra ilahi sanatçılarımız kendileri için özel olarak kurulan sahnede müzisyenlerimizle birlikte ilahi söylemektedir.

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

Ramazan süresince belediye şenliklerinde yer almak üzere ilahi sanatçısı organizasyonu hizmeti veriyoruz. Sanatçılarımız günlük veya Ramazan boyunca belirlenen yerlerde profesyonel grubuyla sahneye çıkar.

Dini-tasavvufi duygunu en iyi şekilde yansıtan ilahi sanatçılarımız, ağır denebilecek bir makamla güfteleri dile getirir.

Ramazan etkinlik organizasyonu için firmamız gösteri ekipleri (Hacivat ve Karagöz, tahta bacak, Nasrettin Hoca, kukla, palyaço gibi) hizmetleri sunmakta.

Profesyonel İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İslami Düğün için İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Hayatlarını birleştiren iki insan, bu kararlarını bir organizasyon düzenleyerek sevdiklerine duyurmak isterler. Bu bazen eğlence etkinlikleri bazense İslami usullere göre planlanan programları içermektedir.

İslami düğün için hizmetlerimiz standart paketlerden her şeyin içerisinde bulunduğu paketlere kadar değişebilmektedir.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Sünnet Düğünü için İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonu çocukların eğlenceli anlar yaşaması adına çeşitli gösterileri içermektedir. Törenin İslami şartları yerine getirecek şekilde yürütülmesi adına Nisa Organizasyon firmamız ilahi sanatçısı hizmeti vermektedir.

Program içeriğinde balon süsleme, sünnet tahtı, Mehter takımı, sokak satıcıları, palyaço kiralama vardır.

Ayrıca tasavvuf grubu kiralama, semazen kiralama, ses sistemi kurulumu, fotoğraf ve video çekimi, ilahi grubu kiralama, hafız, Kur’an-ı Kerim tilaveti dahil edilebilmektedir.

Semazenli İlahi grubu

Ünlü İlahi Sanatçıları Menajerlik

Firmamız sizlere ilahi sanatçısı menajerlik hizmeti sağlamaktadır. Tanınmış ilahi tasavvuf sanatçıları firmamız tarafından kiralanmaktadır.

Nisa Organizasyon iletişim

İlahi Sanatçıları Menajerlik İletişim : 0553 241 40 67