İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Organizasyonu hizmetimiz Türkiye genelinde devam ediyor. Ünlü ilahi sanatçıları Abdurrahman Önül, Sedat Uçan, Hasan Dursun, Dursun Ali Erzincalı gibi sanatçıların Menajerlik hizmetlerini sağlayan Nisa Organizasyon Sizlere hizmete devam ediyor.

İslami Organizasyonlar için İlahi Sanatçısı Kiralama
İslami Organizasyonlar için İlahi Sanatçısı Kiralama

Dinlerin ve inançların önemli bir parçası olan ilahiler, Ey Allah, Allah’a ait anlamlarına gelir. Allah’ı ve kutsal olarak kabul edilen kişileri övmek, olayları içten sözlerle dile getirmek amacıyla yazılırlar. Yunus Emre başta olmak üzere Allah’ın birliğini, kudretini, ihtişamını konu alan ilahilere İslami organizasyonlarda sıklıkla yer verilir.

Nisa Organizasyon Tasavvuf Grubu İstanbul
Nisa Organizasyon İlahi Sanatçısı Organizasyon

İlahi sanatçısı organizasyonu ile tasavvuf musikisi eşliğinde çok eski zamanlardan beri İslami düğün, İslami sünnet, Mevlid-i Nebi, İslami kına organizasyonları düzenlenmektedir. Nisa Organizasyon firmamız İstanbul’da ilahi sanatçısı organizasyonu ile birbirinden eşsiz, herkes tarafından çok sevilen ilahiler tanınmış sanatçılar tarafından seslendirilmektedir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İslami Organizasyonlar için İlahi Sanatçısı Kiralama

Dini toplantılarda yer verilen ilahiler, Türk din musikisinin usullerine göre bestelenir. Profesyonel ilahi sanatçılarımız, tasavvufi temaları barındıran sözlü sanat eserleri İslami organizasyonlarda müzisyen grubu ile birlikte okumaktadır. İlahi sanatçısı kiralama hizmetimiz mevlitlerde, Ramazan etkinliklerinde, düğün ve sünnet törenlerinde tercih edilmektedir. Her bir etkinliğe özel program hazırlanır ve süresi yine organizasyona göre değişecek şekilde belirlenir.

İlahi Grubu İstanbul
İlahi Grubu İstanbul

Ramazan Etkinlikleri İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Nisa Organizasyon firmamız, Ramazan etkinlikleri kapsamında belediye şenlikleri veya bir topluluğa verilen iftar yemeği organizasyonlarında sahne almak üzere ilahi sanatçısı kiralama hizmeti vermektedir. Oruç açılıp dualar edildikten sonra ilahi sanatçılarımız kendileri için özel olarak kurulan sahnede müzisyenlerimizle birlikte ilahi söylemektedir.

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

Ramazan süresince belediye şenliklerinde yer almak üzere ilahi sanatçısı organizasyonu hizmeti veriyoruz. Sanatçılarımız günlük veya Ramazan boyunca belirlenen yerlerde profesyonel grubuyla sahneye çıkar. Dini-tasavvufi duygunu en iyi şekilde yansıtan ilahi sanatçılarımız, ağır denebilecek bir makamla güfteleri dile getirir. Ramazan etkinlik organizasyonu için firmamız gösteri ekipleri (Hacivat ve Karagöz, tahta bacak, Nasrettin Hoca, kukla, palyaço gibi), müzisyen sanatçı grupları, sokak satıcıları, sahne ve ses sistemi kurulumu hizmetlerini de ilahi sanatçısı organizasyonuyla birlikte paket halinde sunmaktadır.

Müzik Ekibi Orkestra Kiralama
Müzik Ekibi Orkestra Kiralama

İslami Düğün için İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Hayatlarını birleştiren iki insan, bu kararlarını bir organizasyon düzenleyerek sevdiklerine duyurmak isterler. Bu bazen eğlence etkinlikleri bazense İslami usullere göre planlanan programları içermektedir. İslami düğün için ilahi sanatçısı organizasyonu hizmetlerimiz standart paketlerden her şeyin içerisinde bulunduğu paketlere kadar değişebilmektedir.

İlahi sanatçısı organizasyonunda sunucu, Kur’an-ı Kerim tilaveti için hoca, ilahi grubu kiralama, resim video çekimi, ses sistemi kurulumu, nikah masası kiralama ve süsleme hizmetlerini paket halinde sunuyoruz. İhtiyacınız olmadığını düşündüğünüz hizmetler konusunda firmamızla görüşebilir, ekstra gösteri ve eleman seçeneklerimizi düğün organizasyonunuza ekleyebilirsiniz.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Sünnet Düğünü için İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonu çocukların eğlenceli anlar yaşaması adına çeşitli gösterileri içermektedir. Törenin İslami şartları yerine getirecek şekilde yürütülmesi adına Nisa Organizasyon firmamız ilahi sanatçısı organizasyonu hizmeti vermektedir. Program içeriğinde balon süsleme, sünnet tahtı kiralama, Mehter takımı kiralama, sokak satıcıları kiralama, palyaço kiralama, tasavvuf grubu kiralama, semazen kiralama, ses sistemi kurulumu, fotoğraf ve video çekimi, ilahi grubu kiralama, hafız, Kur’an-ı Kerim tilaveti dahil edilebilmektedir.

İlahi Sanatçısı Organizasyonu
İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Ünlü İlahi Sanatçıları Menajerlik

Dini ve ilahi fikirleri ihtiva eden bu şiirsel musikilere organizasyonlarınızda yer vermek isterseniz, Nisa Organizasyon iletişim numaralarımız aracılığıyla bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Firmamız sizlere ilahi sanatçısı menajerlik hizmeti sağlamaktadır. Tanınmış ilahi tasavvuf sanatçıları firmamız tarafından kiralanmaktadır. İlahi Sanatçıları Menajerlik İletişim : 0553 241 40 67