Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu

Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu

Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu

Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu kapsamın da Türkiye genelinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Nisa organizasyon sizlere her ramazan farklı etkinliklerle muhteşem organizasyonlar sunmakta.

Ramazan Organizasyonu
Ramazan Organizasyonu

Mübarek Ramazan ayı bolluk ve bir arada olmanın en güzel yaşandığı dönemdir. İmanla tutulan orucun verdiği huzurun hakim olduğu ülkemizde, insanlar iftardan sonra sokağa çıkar ve birlikte çeşitli etkinliklere katılarak sahurun gelmesini beklerler.

Bu günlerde çeşitli oyun, gösteri ve dinletilerle uygun koşulları hazırlayan Nisa Organizasyon firmamız, iftar yemeği öncesi ve sonrası Ramazan etkinlikleri organizasyonu düzenlemektedir.

Gönlünüzü dinlendiren, güldüren, hüzünlendiren ve neşelendiren pek çok aktiviteyle Ramazan ayında sizlere uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Tasavvuf Müziği Ekibi Kiralama

Ünlü Hocalar ve Sanatçılarla Hizmet Veriyoruz

Ramazan etkinlikleri kapsamında iftar öncesi en ünlü hocalarımızla sohbet yaparken, herkesin merak ettiği sorulara konferans tadında cevaplar verilmektedir.

Orucumuzu açmadan önce gönülleri dinlendiren ilahi grubumuzun seslendirdiği ilahiler ve belki de göz yaşlarınızı tutamayacağınız hikayelerle Ramazan’ın önemini anlatan pek çok etkinlikle sahne alıyoruz.

Ramazan Etkinlikleri Hacivat Karagöz
Ramazan Etkinlikleri Hacivat Karagöz

İftar sonrasında devam eden organizasyona ezgi sanatçıları, tasavvuf grubu, Mehter Takımı, Hacivat ve Karagöz gösterisi, Semazen gösterisi başta olmak üzere geniş kapsamlı bir gösteri ve dinleti seçeneklerini dahil ediyoruz.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız bu güne kadar belediye Ramazan etkinlikleri ve bireysel toplantıların Ramazan etkinlikleri kapsamında bu ayın muazzam geçmesi için çalışmalar yürütmüştür.

Firmamızın deneyimiyle profesyonel anlamda hizmet veren gruplarından yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ramazan etkinlikleri organizasyonu içeriğinde yer verilen programlardan bazıları şunlardır:

"

Ramazan Organizasyon Hizmetlerimiz

Gerek Belediye gerekse özel sektör olarak yapacağınız ramazan iftar organizasyonları için sizlere semazen ekibi, ilahi grubu, mehter takımı, pamuk şeker arabası kiralama, patlamış mısır arabası kiralama, osmanlı macuncusu, osmanlı şerbetçisi kiralama gibi hizmetleri sağlamaktayız.

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme

Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu Paket İçerikler

 • Sunuculuk
 • İlahi grubu
 • Tasavvuf grubu
 • Hafız
 • Mehter takımı
 • Meddah
 • Sokak satıcıları
 • Halk oyunu ekipleri
 • Hacivat ve Karagöz
 • Sihirbaz gösterisi
 • Palyaço gösterisi
 • Tahta bacak
 • Şair ve yazar dinletisi
 • Ses sistemi kurulumu
 • Işık sistemi kurulumu
 • Sahne kurulumu
 • Semazen gösterileri
 • Balon süsleme

Nisa Organizasyon firması olarak Ramazan etkinliklerinde çeşitli organizasyon seçeneklerini birleştirerek hoşunuza gidecek paket içerikler hazırlıyoruz.

Genel olarak insanların izlemekten zevk aldığı, geçmişten günümüze varlığını sürdüren gösterileri ve Ramazan ayına özel sohbet ve ilahileri içeren paketlerdir.

Dilerseniz gösteri grubu, dinleti grubu, çocuk tiyatro grubu ve ekipman temini grubu şeklinde ayrılan hizmetler arasından kendiniz de bir Ramazan etkinlikleri paket programı oluşturabilirsiniz.

Semazenli İlahi Grubu Organizasyonları
Semazenli İlahi Grubu Organizasyonları

Çocuklara Ramazan ayının feyzini anlamalarını sağlamak, geleneklerimizi aşılamak ve sevgiyle sürdürmelerini sağlayabilmek için düzenlenen etkinliklerde onlara da yer vermek önemlidir.

Aşuk ile Maşuk, kukla tiyatrosu, Hacivat ve Karagöz, orta oyunu, meddah ve panayır yiyecekleri gibi etkinlikler ile çocukluklarından itibaren Ramazanın mutluluk ayı olduğunu hissetmeleri sağlamak önemlidir.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız Ramazan etkinlikleri organizasyonu paketlerine hem çocukların hem de yetişkinlerin beğeniyle takip ettiği gösterileri ve etkinlikleri dahil etmektedir.

Sıkıcı bir program olmak yerine sizleri çocukluğunuza götürecek, gönüllere dokunan ilahiler ve ellerini arşa yükselterek dans eden semazenlerimizle tadı damağınızda bir organizasyon hazırlıyoruz.

Nisa Organizasyon Tasavvuf Grubu İstanbul
Nisa Organizasyon Tasavvuf Grubu İstanbul

Ramazan etkinlikleri organizasyonumuzu günlük, haftalık veya aylık olmak üzere belediye şenlikleri ve kurum ve kuruluşların iftar yemeği programlarına özel olarak hazırlıyoruz.

Nisa Organizasyon iletişim numaralarımızı arayarak fiyatlarımızı öğrenebilir, ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.