Mehter Takımı Kiralama

Kiralık Mehter Takımı

Sayfa İçerikleri

Mehter Takımı Kiralama

Kiralık Mehter Takımı hizmetimiz İstanbul genelinde devam ediyor. uygun fiyatlara mehter takımı kiralama yapmak isterseniz bize ulaşınız.

En Ekonomik Kiralık Mehter Takımı 1000 TL den Başlamaktadır.

Heybetiyle yeri göğü titreten, marşları ve ezgileriyle gönülleri fetheden Mehter Takımı, Osmanlı Dönemi’nden günümüze yadigardır. Eskilerin bando takımı günümüzde pek çok etkinliğin baş tacıdır. Türklüğün simgesi olan Mehter Takımı ezgileriyle Türk askerlerinin şanını yürütür, nameleriyle insanların gönlünde taht kurar.

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama
İstanbul Mehteran Takımı Kiralama

Tarihi Mehter Takımı Organizasyonu

Bu şanlı bandoyu profesyoneller tarafından en iyi şekilde temsil eden Nisa Organizasyon Mehter Takımı ekibi, sünnet düğünü, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, Ramazan etkinlikleri, okul şenlikleri, belediye şenlikleri, asker uğurlama ve gelin alma gibi sayısız etkinlikte boy göstermektedir.

Açılış Organizasyonları için Mehter Takımı Kiralama
Açılış Organizasyonları için Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Hizmetlerimiz

Osmanlı Ordusu’nda sayısı yüzleri bulan çalgı ve enstrümanlarıyla savaşlarda askere güç veren Mehter Takımı,  Nisa Organizasyon firmamızca minimum 10 kişilik ekiple hayat bulmaktadır. Kös, davul, nakkare, zurna, zil, çevgen, trompet ve zırh gibi müzik aletlerini profesyonel olarak kullanan Mehter Takımı ekibimiz, Mehter Marşları eşliğinde halen aynı ruhla sahne almaktadır. Etkinlik ve organizasyonlar için verdiğimiz Kiralık Mehter Takımı hizmetlerimiz şu şekildedir:

Kiralık Mehter Takımı İstanbul
Kiralık Mehter Takımı İstanbul

Sünnet Düğünü Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama

Geleneksel Osmanlı kostümleriyle sahne alan Mehter Takımımız, sünnet düğünü organizasyonunda çocuğunuzun karşılama töreni sırasında gösteri sunmaktadır. Sünnet tahtı üzerinde Yeniçeri Askerleri’yle alana taşınan çocuğunuz, heybetli marş ve ezgiler eşliğinde davetlileri selamlamaktadır. Ardından Mehter Takımı konserine devam etmekte ve dinleyenlerin gönlüne dokunan nağmeleri seslendirmektedir. Sünnet düğünü organizasyonu için mehter takımı kiralamahizmetimiz dilerseniz hem açılış hem kapanış sırasında veya yalnızca törenin açılış kısmında yer almaktadır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Açılış Organizasyonları için Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı’nın gösterileri herkes tarafından büyük ilgiyle izlenmektedir. Türkün göğsünü kabartan, duygularını en üst seviyede yaşatan Mehter Takımı’nın ezgilerine açılış organizasyonlarında yer vererek, ziyaretçilerinize gönülden bir gösteri sunabilirsiniz. Açılış organizasyonları için Mehter Takımı kiralama firmamızca uygun fiyat ve yüksek memnuniyet güvencesiyle sağlanmaktadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama
Sünnet Düğünü Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama

Ramazan Etkinlikleri için Mehter Takımı Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız bir ay soluksuz sürecek Ramazan etkinliklerinde Mehter Takımı ile gönülleri fethedecek bir organizasyon düzenliyor. İstanbul’un pek çok belediye Ramazan şenliğinde yer alan Mehter Takımımız, programın amacına uygun şekilde yürütülmesi için profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Ramazan Etkinlikleri Hacivat Karagöz
Ramazan Etkinlikleri Hacivat Karagöz

Mehter Takımı Olarak Ramazan Etkinliklerine Katılıyoruz.

Firmamız Ramazan etkinliklerine özel olarak Hacivat ve Karagöz gösterileri, kukla gösterileri, palyaço gösterileri, ilahi sanatçıları kiralama, tasavvuf müziği sanatçısı kiralama, sunucu kiralama ve Mehter Takımı kiralama hizmet seçenekleriyle etkinliği planlama ve yürütme konusunda geniş kapsamlı organizasyon desteği almanızı sağlayacaktır.

Mehter Takımı Kiralama
Mehter Takımı Kiralama

Belediye Şenlikleri için Mehter Takımı Kiralama

Belediyelerin okul, hastane gibi temel atma törenleri, özel gün ve bayramlarda düzenlediği şenliklerde Mehter Takımı’nı sıklıkla yer verilmektedir. Özel enstrümanları ve mehter yürüyüşüyle alana gelen profesyonel ekibimiz, otantik kıyafetleriyle Mehter marşlarını seslendirmektedir. 8-10 kişilik Mehter ekibimiz, organizasyonun her alanında yer alarak keyifli ve coşkulu anların yaşanmasında önemli rol üstlenir. Belediye şenlikleri için Kiralık Mehter Takımı konusunda tecrübeli olan firmamız  bu özel etkinliği bir şölene dönüştürecektir.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter takımı ekibimiz 8-10 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Çeşitli enstrümanlarıyla sahne alan ekibimiz, İstanbul’un her yerine özel kıyafetleri ve müzik aletleriyle gelerek sahne almaktadır. Organizasyon ve etkinliklere coşku katan, insanların milli duygularını hareketlendiren, yeri geldiğinde gözleri dolduran, yeri geldiğindeyse gururlandıran Mehter Takımımız, programları layıkıyla yürütmektedir.

Nisa Organizasyon Kiralık Mehter Takımı fiyatlarımız talep edilen ekip sayısına ve organizasyonun düzenlendiği yere göre değişmektedir. Minimum Mehter Takımı kiralama fiyatları 1.000 TL’dir. Firmamızı arayarak ihtiyacınıza yönelik Mehter Takımı kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul