Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Kiralama

Nisa Organizasyon İstanbul’da sizlere Karadeniz horon ekibi kiralama hizmeti getiriyor. Kemençe, zurna, kaval veya davul ritimleriyle oynanan Doğu Karadeniz Bölgesi’nin geleneksel oyunu olan horon; kız, erkek veya karma şekilde gruplarca sunulmakta. Yayla etkinlikleri, düğün, asker uğurlama, nişan ve sünnet düğünü etkinliklerinde yer verilmekte.

Kiralık Horon Ekibi Fiyatları
Kiralık Horon Ekibi Fiyatları

Kiralık Horon Ekibi Fiyatları

Nisa Organizasyon firmamız, folklorik kıyafetlerle hamsinin kıvrak hareketlerinin temsili olarak atik ve çevik horon ekibimiz düğünlerinizde ve etkinliklerinizde hareketli bir gösteri sunacaktır. Horon ekibi kiralama fiyatları ile bütçenizi zorlamadan unutulmaz bir atmosfer yaratabilirsiniz!

Fiyatlarımız ortalama 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. En uygun fiyat garantisi veremiyoruz ama en iyi ekiplerle düğününüzü farklı bir boyuta taşıma garantisi veriyoruz.

"KemençeKemençe Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Gösterileri ile Hareketli Bir Organizasyona Hazır Olun!

Geleneksel Atmosfer: Horon ekibi, etkinliğinize Karadeniz’in özgün atmosferini ve coşkusunu katar.
Görsel Şölen: Renkli kostümler ve enerjik danslar ile unutulmaz bir görsel şölen yaşarsınız.
Misafirlerinizin Eğlencesi: Her yaştan misafirin keyif alacağı, coşkulu bir ortam oluşur.
Unutulmaz Anılar: Horon ekibi ile çekileceğiniz fotoğraflar ve videolar, etkinliğinizin unutulmaz anıları arasında yer alır.

Karadeniz Dans EkibiKaradeniz Dans Ekibi

Kemençe Horon Ekibi

Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Ordu ve Giresun yörelerinde sergilenen horon oyunu birbirinden farklı figürlere sahiptir.

Örneğin; Trabzon yöresinde hareketler çok hızlı ve omuz ile ayak figürleri silkme şeklinde olurken, Artvin yöresinin horonu tüm vücudun hareket etmesi ile ayakların sert şekilde yere basması gibi figürleri içerir. Kullanılan çalgılar bile yöreye göre değişiklik gösterir. Düğün organizasyonu için horon ekibi arıyorsanız doğru adrestesiniz !

İstanbul Horon Ekibi

Karadeniz bölgesi yöresel dansçılarımız profesyonel müzisyenlerimizle etkinliklerde kusursuz bir performans sergilemektedir. Konservatuar öğrencileri ve mezunları topluluğumuz, hem bay hem de bayan dansçılardır. Horon ekibi kiralama hizmetimizi yöresine hakim profesyonellerle sağlıyoruz.

Düğünde Horon Dansı

 

Horon ekibimiz 5-10 kişiden oluşmaktadır. Organizasyon günü etkinlikten 1 saat öncesinde mekana gelirler. Festival, yayla şenlikleri, davetler,düğünler, açılış törenleri gibi tüm organizasyonlarda dans ekibimiz daha çok enstrüman eşliğinde horon gösterisi yaparken, müzik eşliğinde de performans sergileyebiliyor.

Düğünde Horon Ekibi Fiyatları
Düğünde Horon Ekibi Fiyatları

 

Nisa Organizasyon firmamızı arayarak otantik kostümleriyle ve tempolu bir gösteriyle davetlileri heyecanlandıran, gösterinin coşkusuna dahil eden ekibimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Horon Ekibi Kiralama için Bize Ulaşınız. İletişim 0 553 241 40 67