Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Sayfa İçerikleri

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul genelinde devam ediyor.Aileler çocuklarının sünnet törenini özenle hazırlamak ve mutlu bir gün geçirmeleri için sevdikleri gösterilerle töreni renklendirmek ister. Sünnet tahtı, mekan süslemeleri, palyaço gösterileri törenin olmazsa olmazlarıdır.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama

Neşeli bir ortamda eğlenerek geçireceği bu günü özel bir etkinliğe dönüştürmek için Nisa Organizasyon firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama hizmetimizin yanı sıra süslemeler ve canlı gösterilerle etkinliği bir şölen havasına dönüştürebiliriz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri Özel Tasarım Taht ile Şehzademizi Salona Alıyor Mehter Müziği Yada Sizin Seçeceğiniz Müzik Eşliğinde Çoşkulu Bir Giriş Planlıyoruz. İstanbul’da Sünnet Organizasyonu için bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Paket sünnet programı şeklinde size sunmuş olduğumuz hizmetler uygun fiyata size ulaşmaktadır.

istanbul sünnet organizasyon
istanbul sünnet organizasyon

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama İstanbul

Sünnet törenleri geçmişte genellikle evde düzenlenirdi. Sünnet çocuğu giydirilir, şehir turuna çıkarılır ve yeniden evine getirilerek tören başlatılırdı. Şimdilerde aileler evde sünnet düğününün yanı sıra mekanda sünnet düğünü düzenlemeyi tercih ediyor. Mekan neresi olursa olsun Yeniçeri askerleri eşliğinde sünnet tahtında gezdirilmek çocuğunuzun hoşuna gidecek bir etkinliktir. Aynı zamanda tarihsel bir anlamı da vardır. Taht padişaha özel bir sandalyedir ve şehzadelerin sünnet töreninde Yeniçeri askerleriyle taşındığı geleneğinin yaşatılması amaçlanmaktadır.

Mehter Takımı Kiralama
Mehter Takımı Kiralama

Unutulmaz Sünnet Organizasyonları Düzenliyoruz

Sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama firmamız tarafından verilen sünnet organizasyonu hizmetlerindendir. Beyaz, mavi ve kırmızı renklerde sünnet tahtı iki çocuğun oturabileceği ebatlardadır. Çocuğunuz alana 4 Yeniçeri askeri kostümlü ekip elemanlarımız tarafından taşınmaktadır.Özel kıyafetleri otantik bir esintiye neden olur. İstanbul sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama hizmetimizi sağlam ve konforlu ekipmanlarla veriyoruz. Firmamız İstanbul’un en güvenilir organizasyon şirketlerindendir.

Sünnet Düğünü Mehter Takımı
Sünnet Düğünü Mehter Takımı

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askeri Kiralama Fiyatları

Nisa Organizasyon firmamız sünnet düğünü için gerekli tüm çalışmayı sizin adınıza yürütmektedir. Dilerseniz yalnızca sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama dilerseniz de paket halinde hazırlanan sünnet organizasyonu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri
Sünnet Tahtı Yeniçeri Askerleri
Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama fiyatlarımız 600 TL’den başlamaktadır. Tek başına sünnet tahtı kiralama fiyatları ise 300 TL’den başlamaktadır. Paket sünnet organizasyonu tercih ederek uygun fiyatlara daha fazla hizmetten yararlanmanız mümkün oluyor. Nisa Organizasyon olarak sünnet organizasyonu hizmetlerimizden bazıları şöyledir:

  • Renkli balon süsleme
  • Eğlence hizmetleri (Hacivat ve Karagöz gösterisi, sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi, palyaço gösterisi ve Nasrettin Hoca gösterisi gibi)
  • Volkan ve konfeti gösterileri
  • Mehter Takımı kiralama
  • Masa ve sandalye temini
  • İlahi sanatçıları ve tasavvuf müziği
  • Semazen gösterisi
  • Sokak satıcıları
  • Ses sistemi kurulumu
Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Sünnet organizasyonu paket fiyatlarımız 850 TL’den başlamaktadır. Organizasyona dahil edilmesini istediğiniz etkinlikleri belirterek Nisa Organizasyon sünnet tahtı ve Yeniçeri askeri kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

sünnet düğün organizasyon süslemeleri
sünnet düğün organizasyon süslemeleri

Sünnet organizasyonu fiyatları için mutlaka Sünnet Organizasyonu Sayfasını ziyaret ediniz. Uygun Fiyatlara Kampanyalar Bulunmaktadır.