açılış organizasyonu

İstanbul Dükkan ve Mağaza Açılış Organizasyonu

İstanbul Dükkan ve Mağaza Açılış Organizasyonu

İstanbul Dükkan ve Mağaza Açılış Organizasyonu firması Nisa Organizasyon Sizlere Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmetler Sunmaktadır. İstanbul’da mağaza açılış organizasyonu için size yardımcı olabiliriz. Nisa Organizasyon sizlere dekorasyon, catering, ses ve ışık sistemi gibi hizmetleri vermekte

İstanbul’da mağaza açılış organizasyonu ile ilgili bazı ipuçları:

Yaratıcı olun ve mağazanızın konseptine uygun bir tema seçin.
Sosyal medyayı kullanarak açılışınızı önceden tanıtın.
Açılış günü mağazanızda özel bir atmosfer yaratın.

Başarılı bir mağaza açılış organizasyonu ile mağazanızın tanınırlığını artırabilir, müşteri çekebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

İstanbul açılış organizasyonu
İstanbul açılış organizasyonu

Nisa Organizasyon, sektörün köklü firmalarından olup bünyesinde bulunan sayısız ekipman ve elemanıyla ihtiyacınız olan organizasyonu tam olarak yansıtacak çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul dükkan ve mağaza açılış organizasyonu konusunda müşteri memnuniyetini konusunda bol referansımızla sizlere gözünüz arkada kalmayacak bir program hazırlıyoruz..

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu

İstanbul’da Dükkan ve Mağaza Açılışına Özel Hizmetler

Firmamız organizasyon günü kadar öncesinde de programlı bir çalışma yürüterek firmanız için en iyi imkanları sunacaktır. Açılışa özel sunduğumuz hizmetler şöyledir:

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Tanıtım Hizmetleri: Ziyaretçilere firmanızı anımsatacak hediyelerden oluşan hizmetleri kapsar. Bu anlamda logo baskılı balon, logo baskılı kalem, logo baskılı magnet gibi hediyeler hazırlayabilir üstelik, açılış günü ziyaretçilere dağıtabiliriz.

Açılış Organizasyonu Firması İstanbul
Açılış Organizasyonu Firması İstanbul

İkram Arabaları: Dükkan ve mağaza açılışlarında firma sahiplerince en çok tercih edilen hizmetimizdir. Patlamış mısır (popcorn), Osmanlı macunu, pamuk şekeri, Osmanlı şerbeti veya lokma gibi ikramlar kostümlü elemanlarımız tarafından ziyaretçilerinize dağıtılmaktadır.

Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Animasyon Gösterileri: Açılışa renk katan ve ses getiren etkinlikler şüphesiz animasyon gösterileridir. Palyaço, jonglör, tahta bacak gösterileri eşliğinde ziyaretçilerinizin eğlenceli anlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama
Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama

Balon Süsleme: Dükkan ve mağaza açılışında mekan balon süslemelerle görsel olarak zenginleştirilmektedir. Mekana göre jumbo balon, kapı takı, nazar boncuğu balon, kemer balon, zincir balon, papatya balon ve  balon ağacı gibi çeşitlerden yararlanılmaktadır.

Balon Süsleme Fiyatları
Balon Süsleme Fiyatları

Catering Hizmeti: Ziyaretçilere ikramda bulunmak isterseniz tazecik pasta ve kuruyemiş hazırlayabilir hatta, kokteyl masasında sunum yapabiliriz. Kokteyl masası kiralama hizmetimize süsleme, nakliye ve kurulum dahil edilmektedir.

Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Siyah Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Ses Sistemi Kurulumu: Gerektiğinde anons yapmak veya beğenilen müzik eşliğinde dikkatleri mağazaya çekmek adına ses sistemi kurulumu yapıyoruz. Mağazanız hakkında bilgi ve indirim duyuruları yapıyoruz.

Pendik Balon Süsleme Firması
Pendik Balon Süsleme Firması

İstanbul Dükkan ve Mağaza Açılış Organizasyonu Fiyatları

Nisa Organizasyon olarak sunduğumuz organizasyon hizmetleri her açılış için tercih edilmeye uygundur. Bir fikir sahibi olmanız adına paketler hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Bütçenize göre paketleri zenginleştirebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme
Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

İstanbul dükkan ve mağaza açılış organizasyonu fiyatları genel olarak standart paket ve ekstralara göre belirlenmektedir. Ayrıca bulunduğunuz bölgeye göre fiyat farklılıkları görülebilir. Bu nedenle kesin bilgi edinmek için Nisa Organizasyon iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

dükkan balon süslemesi
dükkan balon süslemesi

Açılış Organizasyon Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak Açılış Organizasyon Paketlerimizi incelemek için mutlaka Açılış Organizasyon Fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.