Hostes Kiralama

Hostes Kiralama Hizmeti

Hostes Kiralama Hizmeti

Hostes Kiralama Hizmeti Nisa Organizasyon Farkıyla Sizlere Ulaşıyor. Kurumsal organizasyonlar başta olmak üzere mağaza açılışı, iş yeri açılışı, dükkan açılışı, düğün ve sünnet gibi tüm organizasyonlarda hostes kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Host ve hostesler firma tanıtım, fuar, gala ve lansmanlarda sunum ve tanıtım yapmaktadır. Bireysel organizasyonlarda ise davetli karşılama ve davetlilere ikramda bulunmak amacıyla Nisa Organizasyon firmamızın hostes kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hostes Kiralama
Hostes Kiralama

Hostes Kiralama Fiyatları

Organizasyon, davet ve etkinlik kapsamında hostes kiralamaya ihtiyaç duyan firma ve bireysel kişiler için firmamız şık giyimli host ve hostesleriyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Sunumun önemli olduğu açılış, firma tanıtım ve kokteyl organizasyonlarında davetlileri karşılayarak, davetlilerin isteklerini ön planda tutarak çalışmaktadırlar. Herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak adına programı yönetirler.

Kusursuz bir organizasyon için Nisa Organizasyon firmamız en kaliteli hizmetten uygun fiyata yararlanmanızı sağlıyor. Hostes kiralama fiyatları etkinlik sürecine ve ihtiyaç duyulan host ve hostes sayısına göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle firmamızı arayarak daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Hostes Kiralama Şirketi
İstanbul Hostes Kiralama Şirketi

Hostes Kiralama Hizmetlerimizin Kapsamı Nedir?

Hostes kiralama hizmetimiz tüm organizasyon türleri için tercih edilebiliyor. Organizasyon türüne göre farklı konseptlerde sunum ve ikramlarda bulunan hostesler, etkinlik süresince pratik çözümler üreterek sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçerler. Şık ve hoş görünümlü kıyafetler giyerek organizasyonu yönetirler. Bireysel organizasyonlarda kostümlü olarak hizmet veren ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Nisa Organizasyon firmamızın hostes kiralama hizmeti kapsamı şu şekildedir:

  • Açılış, fuar ve sergi gibi organizasyonlarda gelen misafirleri karşılamak
  • Misafirlere masalarına kadar eşlik etmek
  • Gelen misafirleri not almak
  • Düğün ve kına organizasyonlarında davetli karşılamak
  • Yiyecek-içecek servisi yapmak
  • Organizasyon sürecini yürütmek
  • Herhangi bir problem karşısında çözümler üretmek
Karşılama Hostesi Kiralama
Karşılama Hostesi Kiralama
İstanbul Hostes Kiralama

İstanbul’da bulunan Nisa Organizasyon firmamız, etkinlik ve davetler için profesyonel hostes kiralama ekibiyle hizmet vermektedir. Tecrübeli ve eğitimli olan hosteslerimiz organizasyon konseptine göre en iyi çalışmayı sergiler. Dükkan ve mağaza açılışlarında ziyaretçilere ikramlarda bulunur, mikrofonla anons yaparlar. İş yeri açılışında davetlileri karşılarlar.

Kokteyl organizasyonlarında masalara yiyecek servisi yaparlar. Kurumsal organizasyonlarda davetlilere bilgi vererek organizasyonu birlikte yöneterek yükünüzü hafifletirler. Firma veya ürün tanıtımlarında ise stand açarak ürün tattırma hizmetleri verirler. İstanbul hostes kiralama konusunda firmamızı arayarak deneyimli ekibimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Nisa Organizasyon Kokteyl Organizasyonu için de Komple Hizmet Sağlamaktadır.

Fuar hostesi Fiyatları
Fuar hostesi Fiyatları