Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına gecesi hem eğlencenin hem de hüznün bir arada olduğu, gelin ve damat kadar ailelerin de heyecanının en üst seviyede olduğu  ve bir insanın yaşayabileceği en özel anlardan biridir. Bu özel anınızı en güzel haliyle geçirmek için organizasyonu yürüten firmanın payı oldukça fazladır. Her şeyin bir düzen içinde olması ve her anın hatıralarda dillere destandı diye anılması için Nisa Organizasyon olarak tüm yükü layıkıyla üstleniyoruz.

Kına Organizasyon Şirketi
Kına Organizasyon Şirketi

Hem geleneksel hem de modern tarzda konsept seçenekleri sunarak, kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren gecenin büyüsüne kapılmanız için mekanı göz kamaştırıcı hale getirecek profesyonellerle çalışıyoruz. Kına gecesi organizasyon İstanbul ilinde düzenleyen ve memnuniyeti en yüksek firmalardan biri olarak sizlere tüm imkanları sunmaktan mutluluk duyarız.

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyon Hizmetlerimiz

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan firmamız şehrin tüm il ve ilçelerinde kına gecesi organizasyon hizmetleri vermektedir. Çeşitli paketler sunarak size en uygun seçenekleri tercih etmenizin ardından hazırlıklara başlıyoruz. Organizasyon paketlerimizin haricinde taleplerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bu kapsamda firmamızın bünyesinde her tarzı yansıtan eğlence ve ekipman desteği bulunmaktadır. Kına gecesi organizasyonu İstanbul ilinde sunduğumuz hizmet detayları şöyledir:

kına organizasyon şirketi
kına organizasyon şirketi

Kına Tahtı ve Aksesuarları

Birbirinden farklı kına tahtı ve aksesuarlarıyla gecenizi geçireceğiniz alanı özel aksesuarlarla süslüyoruz. Bu bazen tüllerle kaplı bazense çiçeklerle bezenmiş bir kına tahtı olabiliyor. Hayal gücünüzün erişebildiği her imkanı firma olarak sizlere sunuyoruz.

kına organizasyon firması istanbul
kına organizasyon firması istanbul

Kına tahtı kiralama hizmetimiz organizasyon paketlerimize dahildir. Yalnızca ne tarz bir tercihiniz olmasına göre seçenekler arasından beğendiğinizi belirtmeniz organizasyonu düzenlememiz için yeterli olacaktır.

kına tahtı kiralama fiyatları
kına tahtı kiralama fiyatları
Kına Gecesi Özel Aksesuarları

Kına gecesinde eğlenirken hem gelinin hem de arkadaşlarının geceyi özel aksesuarlarla sürdürmeleri için kına kıyafeti, arkadaş kaftanları, tef, zil, davul, kına tacı başta olmak üzere çeşitli aksesuarları organizasyonun içerisine alıyoruz.

istanbul kına organizasyon firması
istanbul kına organizasyon firması

Kına Gecesi Nedimeleri ile Her Şeyi Daha da Kolaylaştırıyoruz

Gece boyunca 2 veya 4 nedimemiz yanınızda tüm ihtiyaçlarınız için seferber olmaktadır. Kına nedimelerimiz gösterilere dahil olarak sizleri yönlendirerek her adımda yardımcınız olacaktır. Davetlileri karşılama, kına yakma, siz hazırlanırken misafirlerinize özel gösteriler sunma konusunda gerekli tüm eğitimleri almış olan nedimelerimiz kına gecesi öncesinde gelin hanımla özel provalar da yapmaktadır.

kına organizasyon fiyatları
kına organizasyon fiyatları

Fotoğraf ve Video Çekimi

Profesyonel kameralarla kına gecesinin her anını kayıt altına alan kameramanlarımız doğal kareler yakalayarak en güzel pozları sunmaktadır. Kesintisiz video ve sınırsız fotoğraf çekimi hizmetlerimiz paket programlarımızla oldukça uygun fiyatlara sunulmaktadır.

Nisa Kına Organizasyon Pendik
Nisa Kına Organizasyon Pendik

Kına Gecesi için Bayan DJ

Kına gecesini bayanlar arasında yapmak isteyen çiftler tarafından özellikle talep edilen bayan DJ hizmetimiz bulunmaktadır. Dilerseniz özel istek parçaları düğün öncesinde listeleyerek bizimle paylaşabilir, gece boyunca sizin istediğiniz şekilde programı yürütebiliriz.

Kına Organizasyon İstanbul
Kına Organizasyon İstanbul

Yöresel Dans  Ekibi

Gecede sahne alabilecek çeşitli konseptlerde yöresel dans ekibimiz bulunmaktadır. Kafkas ekibi, horon ekibi, zeybek dans ekibimizi kına gecesi etkinliklerimize dahil edebilme imkanı sunuyoruz.  

pendik kına organizasyon şirketi
pendik kına organizasyon şirketi

Kına Gecesi Ekstra Organizasyon Hizmetleri

 • Misafir karşılama standı
 • Volkan ve konfeti gösterisi
 • Gelin yolu süsleme
 • Kına sepeti ve tepsisi
 • Kına gecesinde yakılmak üzere yaş kına hazırlığı
 • Davetliler için hediyelik kuru kına
 • Bereket testisi
 • Konuşma balonları
 • Kar spreyi
 • Halay mendili dağıtımı
 • Geline özel hazırlanmış taç ve kolye seti
kına gecesi organizasyon şirketi
kına gecesi organizasyon şirketi

Kına Organizasyon Fiyatları ve Kampanyalarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Kına Organizasyon Fiyatları Sayfamızı Ziyaret Ediniz.