Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul

Nisa Organizasyon, İstanbul’da kına gecesi organizasyonu hizmeti veren önde gelen firmalardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte, geleneksel ve modern kına gecesi konseptlerini harmanlayarak unutulmaz bir gece yaşamanız için her türlü detayı titizlikle planlıyor üstelik uyguluyoruz.

Nisa Organizasyon’un sunduğu kına gecesi organizasyonu hizmetleri:

Kına gecesi konsept danışmanlığı
Mekan seçimi ve rezervasyonu
Dekorasyon ve süsleme
Kına tahtı ve kına aksesuarları
Catering hizmeti
Ses ve ışık sistemi
Müzik ve eğlence
Fotoğraf ve video çekimi
Henna sanatçısı
Gelinlik ve nedime kıyafetleri
Davetiye ve nikah şekeri
Transfer ve konaklama

Nisa Organizasyon’u tercih etmeniz için nedenler:

Deneyimli ve profesyonel ekip
Yüksek kaliteli hizmet anlayışı
Geniş bir yelpazede hizmet seçenekleri
Nisa Event Her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır
Müşteri memnuniyetine önem verme

Nisa Organizasyon, her bütçeye ve zevke uygun kına gecesi organizasyonu hizmeti sunmaktadır. Ekip, isteklerinizi ve hayallerinizi dinleyerek size özel bir organizasyon planı hazırlıyor. Ancak, bu esnada sizi mutlaka firmamıza davet ediyoruz.

Kına Organizasyon Şirketi

 

Hem geleneksel hem de modern tarzda konsept seçenekleri sunarak, kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren gecenin büyüsüne kapılmanız için mekanı göz kamaştırıcı hale getirecek profesyonellerle çalışıyoruz.

Kına gecesi organizasyon İstanbul ilinde düzenleyen ayrıca memnuniyeti en yüksek firmalardan biri olarak sizlere tüm imkanları sunmaktan mutluluk duyarız.

"

Kına Gecesi Organizasyon Hizmetlerimiz

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan firmamız şehrin ilçelerinde hizmetleri vermektedir. Çeşitli paketler sunarak size en uygun seçenekleri tercih etmenizin ardından hazırlıklara başlıyoruz.

Organizasyon paketlerimizin haricinde taleplerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bu kapsamda firmamızın bünyesinde her tarzı yansıtan eğlence ve ekipman desteği bulunmaktadır. Kına gecesi organizasyonu İstanbul ilinde sunduğumuz hizmet detayları şöyledir:

"

Kına Tahtı ve Aksesuarları

Birbirinden farklı kına tahtı ve aksesuarlarıyla gecenizi geçireceğiniz alanı kesinlikle en güzel şekilde aksesuarlarla süslüyoruz. Bu bazen tüllerle kaplı bazense çiçeklerle bezenmiş bir kına tahtı olabiliyor. Hayal gücünüzün erişebildiği her imkanı firma olarak sizlere sunuyoruz.

kına organizasyon firması istanbul

Kına tahtı kiralama hizmetimiz organizasyon paketlerimize dahildir. Yalnızca ne tarz bir tercihiniz olmasına göre seçenekler arasından beğendiğinizi belirtmeniz organizasyonu düzenlememiz için yeterli olacaktır.

"

Kına Gecesi Özel Aksesuarları

Kına gecesinde eğlenirken hem gelinin hem de arkadaşlarının geceyi özel aksesuarlarla sürdürmeleri için kına kıyafeti, arkadaş kaftanları, tef, zil, davul, kına tacı başta olmak üzere çeşitli aksesuarları organizasyonun içerisine alıyoruz.

istanbul kına organizasyon firması
istanbul kına organizasyon firması

Kına Gecesi Nedimeleri ile Her Şeyi Daha da Kolaylaştırıyoruz

Gece boyunca 2 veya 4 nedimemiz yanınızda tüm ihtiyaçlarınız için seferber olmaktadır. Kına nedimelerimiz gösterilere dahil olarak sizleri yönlendirerek her adımda yardımcınız olacaktır.

Davetlileri karşılama, kına yakma, siz hazırlanırken misafirlerinize özel gösteriler sunma konusunda gerekli tüm eğitimleri almış olan nedimelerimiz kına gecesi öncesinde gelin hanımla özel provalar da yapmaktadır.

kına organizasyon fiyatları
kına organizasyon fiyatları

Fotoğraf ve Video Çekimi

Profesyonel kameralarla kına gecesinin her anını kayıt altına alıyoruz bununla birlikte, doğal kareler yakalayarak en güzel pozları sunmaktayız. Kesintisiz video ve sınırsız fotoğraf çekimi hizmetlerimiz paket programlarımızla oldukça uygun fiyatlara sunulmaktadır.

Nisa Kına Organizasyon Pendik
Nisa Kına Organizasyon Pendik

Kına Gecesi için Bayan DJ

Kına gecesini bayanlar arasında yapmak isteyen çiftler tarafından özellikle talep edilen bayan DJ hizmetimiz bulunmaktadır. Dilerseniz özel istek parçaları düğün öncesinde listeleyerek bizimle paylaşabilir, gece boyunca sizin istediğiniz şekilde programı yürütebiliriz.

Kına Organizasyon İstanbul
Kına Organizasyon İstanbul

Yöresel Dans  Ekibi

Gecede sahne alabilecek çeşitli konseptlerde yöresel dans ekibimiz bulunmaktadır. Kafkas ekibi, horon ekibi aynı zamanda, zeybek dans ekibimizi kına gecesi etkinliklerimize dahil edebilme imkanı sunuyoruz.  

"pendikpendik kına organizasyon şirketi

Kına Gecesi Ekstra Organizasyon Hizmetleri

 • Misafir karşılama standı
 • Volkan ve konfeti gösterisi
 • Gelin yolu süsleme
 • Kına sepeti ve tepsisi
 • Kına gecesinde yakılmak üzere yaş kına hazırlığı
 • Davetliler için hediyelik kuru kına
 • Bereket testisi
 • Konuşma balonları
 • Kar spreyi
 • Halay mendili dağıtımı
 • Geline özel hazırlanmış taç ve kolye seti
"

 

Fiyatlarımız veya Kampanyalar Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin bize ulaşınız. Telefonla ulaşabilirsiniz: +90 553 241 40 67