Kına Tahtı Fiyatları

Kiralık Kına Tahtı Fiyatları

Sayfa İçerikleri

Kiralık Kına Tahtı Fiyatları

Kiralık Kına Tahtı Fiyatları Hizmetleri Sağlayan Nisa Organizasyon İstanbul Genelinde Nakliye Dahil Hizmet vermektedir. Kına gecesi düzenlemek amacıyla çiftler standart konseptlerin dışına çıkarak, kendileri için özel anlam ifade eden mekanlarda organizasyon düzenlemeyi tercih edebiliyor. Hal böyle olunca kına gecesi için organizasyon hizmetlerine duyulan ihtiyaç da artıyor.

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları
Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Kına gecelerinin göz alıcı ekipmanlarından kına tahtı birbirinden farklı model ve renklerle firmamız tarafından temin edilmektedir. Nisa Organizasyon iletişim numaralarımızdan detaylı kına tahtı kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kiralık Kına Tahtı Fiyatları
Kiralık Kına Tahtı Fiyatları

En Uygun Kına Tahtı Fiyatları

Kına organizasyonlarının olmazsa olmaz ekipmanları vardır. Gelinler bu güne özel olarak bindallı veya kaftan giymeyi tercih ederler. Bu kıyafetleri tamamlayıcı unsur olarak konsepte uygun kına tahtı ve diğer kına aksesuarları kiralık kullanılır. Beyaz, kırmızı, mor, yeşil, toz pembe, beyaz ve altın sarısı olmak üzere çeşitli renklerde ve ahşap, gümüş, salıncak, arka fonlu, cibinlikli kafes ve taç mahal gibi pek çok modelde kına tahtı kiralama seçenekleri bulunmaktadır.

Kına Tahtı
Kına Tahtı

Nisa Organizasyon firmamız hazırlamak istediğiniz her konsepte uygun kiralık kına tahtı modellerini sunmaktadır. İstanbul’da en uygun kına tahtı kiralama fiyatları ile hizmet veren firmamız tahtın nakliyesi ve kurulumunu üstlenmektedir. Çiçekler, tüller, perde minder, puf, sehpa, cibinlik direği gibi kına tahtını tamamlayan aksesuarlarla kına gecesinde gelin ve damadın zaman geçireceği alanı özel olarak nakliye dahil tasarlıyoruz.

Kına Organizasyon Şirketi
Kına Organizasyon Şirketi

Göz Alıcı Kına Tahtı Modelleri

Kına gecesi organizasyonlarında konsept olarak genellikle Osmanlı veya Hint konsepti ilk akla gelenlerdir. Bu konseptleri tamamlayan kına tahtı modelleri ise kubbeli, ferforje, tüllü, yaprak görünümlü ve elips modeller takip ediyor. Ayrıca taglı kına tahtı setleri de gözlerinizi alamayacağını parlaklıkta oluyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Nisa Organizasyon firmamız sayısız model arasından seçim yapmanız halinde mekanı görsel olarak zenginleştirmek için diğer organizasyon hizmetlerini de gece için tahsis etmektedir. Göz alıcı modelleri 500 TL’den başlayan kına tahtı fiyatlarıyla kiralayabilirsiniz.

İstanbul Kına Tahtı Kiralama
İstanbul Kına Tahtı Kiralama
Kına Gecesi Organizasyonları

Kına gecenizi herhangi bir salonda düzenlemek yerine evinizde, bahçenizde veya kırsal bir alanı tercih ediyorsanız firmamızın en uygun fiyatlara sunduğu kına gecesi organizasyonu hizmetlerine göz atmanızda fayda var. Paket halinde sunduğumuz hizmetler arasında;

  • Gelin ve arkadaşları için kaftan
  • Çeşitli aksesuarlar ve ekipmanlar (mendil, zil, taç, davul, tef)
  • Kına ekipmanları (kına tepsisi, kına sepeti, yaş kına, kuru kına)
  • Çeşitli gösteriler ve dans ekipleri
  • Koreografi
  • Organizatör ekibi yer alıyor.
Kiralık Kına Tahtı
Kiralık Kına Tahtı

Standart hizmetlerin yanı sıra çeşitli ekstra programlarımız da bulunmaktadır. Paket içeriği hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için Nisa Organizasyon firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.