Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış organizasyonu Fiyatları seçilecek olan pakete ve organizasyon yapılacak yerin uzaklığına göre değişmektedir. Açılış Organizasyon paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.Accounts

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 1

850 TL

2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

30 Metre Zincir Balon Süslemesi

21 Adet Papatya Balon Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti

Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 2

1100 TL

2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

50 Metre Zincir Balon Süslemesi

25 Adet Papatya Balon Süslemesi

100 Mt. Flama Bayrak Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

4 Adet Süslü Kokteyl Masası

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti

Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 3

1500 TL

2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

Patlamış Mısır Arabası (Sınırsız )

50 Metre Zincir Balon Süslemesi

25 Adet Papatya Balon Süslemesi

100 Mt. Flama Bayrak Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

4 Adet Süslü Kokteyl Masası

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti

Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

Açılış Organizasyonu

İşletmeleriniz, mağazalarınız, dükkanlarınız ve diğer kurum ve kuruluşlarınız için açılış organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Organizasyona dair aradığınız tüm işlemler, tek bir firma ile artık sizlerle. Alanında tecrübeli ekiplere sahip organizasyon firmamız, sizlere her şey dahil paketlerle hizmet veriyor. Dilediğiniz herhangi bir açılış etkinliğinde süslemelerden tutun da servis hizmetlerine ve sahne hizmetlerine kadar organizasyona dair tüm  işlemleri gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlar, İstanbul’un tüm noktalarında sizlerin yanında olan ekibimiz ve bünyemizde yer alan organizasyon malzemeleri ile sektörün lider ismi olmaya devam ediyoruz.

Karşılama Hostesi Kiralama
Karşılama Hostesi Kiralama

Açılış Organizasyonu Hizmetleri

Açılış organizasyonlarında en önemli hususlardan birisi dış ve iç mekan süslemeleridir. Daha çok zincir balon süslemeleri ile mağaza önü ve talebinize göre cadde ve sokak süslemeleri ile misafirlerinize adeta görsel bir şölen sunulur. Tüm süsleme hizmetlerimiz, deneyimli ekibimiz tarafından A’dan Z’ye gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra misafirlerinize sunmak istediğiniz ikramlıklar, taze olarak yine talepleriniz doğrultusunda zengin alternatiflerle temin edilir. Ayrıca ses sistemi, bistro masalar, sunucu, alternatif seçeneklerimizle kültürümüzü yansıtan sokak satıcıları (pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti, vb.), servis elemanları gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel açılış organizasyon firması olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Açılış organizasyonu hizmetlerimizin detayları hakkında bizimle iletişim kanallarımızı kullanarak  irtibata geçebilirsiniz.

Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu

Açılış Organizasyon Ücretleri

Gerek küçük ölçekli, gerekse büyük ölçekli işletmeler için açılış organizasyonu hizmeti sunan firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde çalışmalarına devam etmektedir. Açılışlarınız için misafirlerin karşılanmasından, servis hizmetlerine, taze ve lezzetli ikramlıkların sunumuna, iç mekan ve dış mekan süslemelerine kadar tüm organizasyon hizmetleri ile karşınızdayız. Açılış organizasyon fiyatları için İstanbul’da en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

2021 Açılış Organizasyon Paket Fiyatları

Açılış organizasyonlarında İstanbul’un en köklü firması olarak sizlere daima ekonomik alternatiflerle çözüm sunuyoruz. 2020 açılış organizasyon paket fiyatlarımız 850 TL’den başlamaktadır. Bu paket dahilinde: broşür dağıtımı ve anons yapan 2 adet palyaçomuz, 30 metre uzunluğunda zincir balon süslemeleri, 21 adet papatya balon süslemeleri, kapı kemeri balon süslemeleri, kaliteli ses sistemi, volkan ve konfeti gösterileri, kurdele, makas ve tepsi gibi açılış için gerekli olan malzemelerin temini de yapılmaktadır. Standart paketlerimize ek olarak sizin istek ve önerilerinizi de göz önünde bulundurarak özel çalışmalar ortaya koyabiliriz. Özellikle daha geniş bir alan için süsleme talep edebilir, servis elemanları isteyebilir, kültürel etkinliklerden olan sokak satıcılarımız ve çocuklar için sınırsız seçenek olan oyunlar ve gösteriler talep edebilirsiniz. Dahası ve merak ettikleriniz için hemen bizimle iletişime geçin, İstanbul’un en profesyonel açılış organizasyonlarından birisine birlikte imza atalım.

İş Yeri Açılışları için Profesyonel Organizasyon Firması

Yeni bir iş yeri açılışı, yeni bir mağaza şubesi açılışı ve işletmeleriniz için tanıtım niyetiyle düzenlemek istediğiniz organizasyonlarınızda sizlerin yanındayız. İyi bir tanıtımın, ileriki süreçler için faydalı bir etkinlik olduğunu yılların verdiği organizasyon deneyimi ile gözlemledik. Sizler de misafirlerinizi ve davetlilerinizi bu özel günde profesyonel organizasyon firması eşliğinde ağırlamak istiyorsanız, hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Taleplerinizi, istek ve önerilerinizi deneyimli ve özverili ekibimizle birlikte hayata geçirerek; unutulmaz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz. Açılış organizasyonlarında belirtilen ücretler piyasa fiyatlarının altında olup; geçtiğimiz yılın fiyatlarını sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, ekonomik seçeneklerle bütçenize destek olmaya çalışıyoruz.

Açılış Organizasyonlarında Tercih Edebileceğiniz Ekstralar

Yankı uyandıran bir iş yeri açılışı için sizlere etkinlik süresince davetlilerinizi neşelendirebilecek birçok ekstra hizmet sunuyoruz. Mehter takımı kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, pamuk şeker arabası kiralama, maraş dondurması standı kiralama, bardakta mısır arabası kiralama, zeybek ekibi  kiralama gibi kültürel etkinliklerine yanı sıra damak zevkinize uygun sınırsız hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Daha ekonomik bir açılış organizasyonu için hazır paketlerimizden birisini de tercih edebilirsiniz. Taleplerinize göre hazırlayacağımız ekstra hizmetler için farklı ücretlendirmeler uygulanmaktadır. Davetli sayısına, etkinlik gün ve saatine, süsleme hizmetine ve daha birçok parametreye göre ücretlerde değişkenlik olabilmektedir. Açılış organizasyonu fiyatları hakkında net bilgi alabilmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 7 gün 24 saat telefonlarınıza cevap veriyoruz ve aklınıza takılan tüm soruları hızlıca yanıtlıyoruz.

Açılış organizasyonlarında müşterilerimiz hedef kitlenize uygun şekilde süslemeler yapıyor, çeşitli ekipman destekleriyle firmanızı bölgeden geçenlerin dikkatini çekecek şekilde düzenlemeler yapıyoruz. Bunların başında ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ kiralama, broşür dağıtımı için eleman kiralama, kostümlü eleman kiralama ve sokak satıcıları kiralama gelmektedir.

işyeri açılış organizasyonları
işyeri açılış organizasyonları

Firmanızın kurumsal kimliğine en uygun seçenekleri bir araya getirerek göz alıcı bir açılış organizasyonu düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Nisa Organizasyon firması olarak müşterilerimize külfet olmayacak şekilde açılış organizasyon fiyatları hazırlıyoruz. Balon süslemeler, bayrak ve flama süslemeler, palyaço gösterileri gibi hizmetlerimizden indirimli fiyatlarda yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu

İstanbul’da En Uygun Açılış Organizasyon Fiyatları

Firmamız standart açılış organizasyonu hizmetleri arasında balon süsleme, palyaço kiralama, kurdele kesimi,  profesyonel ses sistemi ve DJ kiralama hizmeti yer almaktadır.  İndirimli açılış organizasyon fiyatlarımız 850 TL’den başlamaktadır. Palyaço kostümlü elemanlarımız açılışa özel fiyatları anons ederken bir yandan broşür dağıtımı yapmaktadır.

Açılış Organizasyonu İstanbul
Açılış Organizasyonu İstanbul

Balon süsleme hizmetlerimiz papatya balon ve zincir balon süslemesi şeklinde olup farklı konseptlere uygun süsleme seçeneklerimiz de mevcuttur. Ziyaretçilerinize ikramda bulunmak isterseniz kokteyl masası kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Paketlere kokteyl masası, volkan ve konfeti gösterisi, flama bayrak süsleme ekleyerek, süsleme ekipmanlarını genişlettiğinizde 1000 TL’den başlayan İstanbul’da en uygun açılış organizasyon fiyatlarıyla destek sunuyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Açılış organizasyonlarında tercih edilen bir diğer hizmet seçeneği ise sokak satıcılarıdır. Patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu, pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti gibi alanlarda sınırsız dağıtım imkanıyla ziyaretçilerinize ikramda bulunuyoruz.

dükkan balon süslemesi
dükkan balon süslemesi

Renkli gösteriler yer alsın isterseniz Mehteran Takımı gösterilerimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Baskılı balon, lokma arabası, uçan balon, tahta bacak ve semazen gösterileri gibi sayısız hizmet yelpazesiyle açılış organizasyonlarına renk katacak gösteriler için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Açılış Balon Süsleme Organizasyonu
Açılış Balon Süsleme Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Planlama ve Yürütme

Firmamız yalnızca ekipman desteği sunmakla kalmıyor, organizasyonun düzenleneceği tarihten önce mekanda incelemelerde bulunarak detaylı bir planlama yapıyor. Gerek görürseniz broşür basımını yapıyoruz. Açılış günü geldiğinde açılış konuşması için ses sistemi ve kürsü hazırlıyoruz. Kurdele kesiminden sonra ziyaretçilere açılan firmanın iç görsel çalışmalarını üstleniyoruz.

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu
Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Mekanın gerek iç gerekse dış süslemeleri firmanızı yansıtan renklerle süsleniyor. Ziyaretçilere sokak satıcılarımız içecek ve yiyecek dağıtımı yaparken, firmanızın ambleminin basılı olduğu balonları çocuk ziyaretçilere dağıtıyoruz.

Açılış organizasyon şirketi
Açılış organizasyon şirketi

Nisa Organizasyon firmamız her bütçeye uygun çalışma yürütecek ekipman ve servis elemanı desteğine sahiptir. Süslemeler profesyonel tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Anons yapan elemanlarımız işinin ehli kişilerdir. Herhangi bir amatörlükle karşılaşmadan her şeyin seyrinde ilerlemesini sağlıyoruz.

Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları ekonomik standart paketlerden lüks paketlere kadar değişen ücret tarifesine sahiptir. Detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.