Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Nisa Organizasyon olarak, 19 yıllık tecrübemiz ve tutkumuzla sizleri unutulmaz bir açılışın heyecanına ortak ediyoruz. 2024 yılı için özel kampanyamız ile bütçenizi zorlamadan hayallerinizdeki açılışı gerçeğe dönüştürmenizi sağlıyoruz.

blank

Nisa Organizasyon ile Açılış organizasyonu Avantajları:

 • 19 Yıllık Tecrübe: Her sektöre ve bütçeye özel çözümler sunan, deneyimli bir ekiple çalışmanın güvencesini yaşayın.
 • Ekonomik Fiyatlar: En uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunarak açılışınızın bütçenizi aşmadan gerçekleşmesini sağlıyoruz.
 • Müşteri Memnun iyeti: Her detayda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kusursuz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz.
 • Kreatif Çözümler: Sıradanlıktan uzak, özgün ve yaratıcı fikirlerle açılışınızı unutulmaz kılıyoruz.

<yoastmark class=

Açılış Organizasyonu ile İlgili Merak Edilenler:

Açılış organizasyonu fiyatları ne kadar?

Fiyatlar, seçilen paket içeriğine, davetli sayısına, açılışın yapılacağı yere ve ek hizmetlere göre değişmektedir. Nisa Organizasyon olarak, her bütçeye uygun paketler ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Açılış organizasyonu yaparken nelere dikkat edilmeli?

 • Hedef kitle
 • Bütçe
 • Mekan seçimi
 • Tarih ve saat seçimi
 • Program akışı
 • Teknik ekipman
 • İkramlar
 • Promosyon ve reklam faaliyetleri
Fuar hostesi Fiyatları
Fuar hostesi Fiyatları

Faydalı Bilgiler:

 • Hedef kitlenizi belirlemek ve onların ilgisini çekecek bir konsept oluşturmak önemlidir.
 • Bütçenizi detaylı bir şekilde planlamak ve buna uygun bir paket seçmek faydalı olacaktır.
 • Mekan seçimi açılışın konseptine ve davetli sayısına uygun olmalıdır.
 • Tarih ve saat seçimi davetlilerin katılımını etkileyebileceğinden dikkatli yapılmalıdır.
 • Program akışı ilgi çekici ve akıcı olmalıdır.
 • Teknik ekipmanların kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak önemlidir.
 • Lezzetli ve taze ikramlar sunmak davetliler üzerinde güzel bir etki bırakacaktır.
 • Promosyon ve reklam faaliyetleri ile açılışınızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Nisa Organizasyon ile Hayallerinizdeki Açılışa Bir Adım Daha Yaklaşın!Accounts

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 1

10.000 TL


2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

30 Metre Zincir Balon Süslemesi

21 Adet Papatya Balon Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti


Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 2

15.000 TL


2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

50 Metre Zincir Balon Süslemesi

25 Adet Papatya Balon Süslemesi

100 Mt. Flama Bayrak Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

4 Adet Süslü Kokteyl Masası

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti


Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

AÇILIŞ ORGANİZASYON

PAKET 3

20.000 TL


2 Adet Palyaço ( Broşür Ve Anons )

Patlamış Mısır Arabası (Sınırsız )

50 Metre Zincir Balon Süslemesi

25 Adet Papatya Balon Süslemesi

100 Mt. Flama Bayrak Süslemesi

Kapı Kemer Balon Süslemesi

4 Adet Süslü Kokteyl Masası

Profesyonel Ses Sistemi

Kurdela-Makas-Tepsi

2 Adet Volkan 

2 Adet Konfeti


Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

Açılış Organizasyonu

İşletmeleriniz, mağazalarınız, dükkanlarınız ve diğer kurum ve kuruluşlarınız için açılış organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Organizasyona dair aradığınız tüm işlemler, tek bir firma ile artık sizlerle. Alanında tecrübeli ekiplere sahip organizasyon firmamız, sizlere her şey dahil paketlerle hizmet veriyor.

Dilediğiniz herhangi bir açılış etkinliğinde süslemelerden tutun da servis hizmetlerine ve sahne hizmetlerine kadar organizasyona dair tüm  işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Uygun fiyatlar, İstanbul’un tüm noktalarında sizlerin yanında olan ekibimiz ve bünyemizde yer alan organizasyon malzemeleri ile sektörün lider ismi olmaya devam ediyoruz.

Karşılama Hostesi Kiralama
Karşılama Hostesi Kiralama

Açılış Organizasyonu Hizmetleri

Açılış organizasyonlarında en önemli hususlardan birisi dış ve iç mekan süslemeleridir. Daha çok zincir balon süslemeleri ile mağaza önü ve talebinize göre cadde ve sokak süslemeleri ile misafirlerinize adeta görsel bir şölen sunulur.

Tüm süsleme hizmetlerimiz, deneyimli ekibimiz tarafından A’dan Z’ye gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra misafirlerinize sunmak istediğiniz ikramlıklar, taze olarak yine talepleriniz doğrultusunda zengin alternatiflerle temin edilir.

Ayrıca ses sistemi, bistro masalar, sunucu, alternatif seçeneklerimizle kültürümüzü yansıtan sokak satıcıları (pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti, vb.), servis elemanları gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Profesyonel açılış organizasyon firması olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Açılış organizasyonu hizmetlerimizin detayları hakkında bizimle iletişim kanallarımızı kullanarak  irtibata geçebilirsiniz.

Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu

Açılış Organizasyon Ücretleri

Gerek küçük ölçekli, gerekse büyük ölçekli işletmeler için açılış organizasyonu hizmeti sunan firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Açılışlarınız için misafirlerin karşılanmasından, servis hizmetlerine, taze ve lezzetli ikramlıkların sunumuna, iç mekan ve dış mekan süslemelerine kadar tüm organizasyon hizmetleri ile karşınızdayız.

Açılış organizasyon fiyatları için İstanbul’da en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bistro Kokteyl Masa Kiralama
Bistro Kokteyl Masa Kiralama

2024 Açılış Organizasyon Paket Fiyatları

Açılış organizasyonlarında İstanbul’un en köklü firması olarak sizlere daima ekonomik alternatiflerle çözüm sunuyoruz. 2024 açılış organizasyon paket fiyatlarımız 8.500 TL’den başlamaktadır.

Bu paket dahilinde: broşür dağıtımı ve anons yapan 2 adet palyaçomuz, 30 metre uzunluğunda zincir balon süslemeleri, 21 adet papatya balon süslemeleri, kapı kemeri balon süslemeleri, kaliteli ses sistemi, volkan ve konfeti gösterileri, kurdele, makas ve tepsi gibi açılış için gerekli olan malzemelerin temini de yapılmaktadır.

Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama
Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama

İş Yeri Açılışları için Profesyonel Organizasyon Firması

Yeni bir iş yeri açılışı, yeni bir mağaza şubesi açılışı ve işletmeleriniz için tanıtım niyetiyle düzenlemek istediğiniz organizasyonlarınızda sizlerin yanındayız. İyi bir tanıtımın, ileriki süreçler için faydalı bir etkinlik olduğunu yılların verdiği organizasyon deneyimi ile gözlemledik.

Sizler de misafirlerinizi ve davetlilerinizi bu özel günde profesyonel organizasyon firması eşliğinde ağırlamak istiyorsanız, hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taleplerinizi, istek ve önerilerinizi deneyimli ve özverili ekibimizle birlikte hayata geçirerek; unutulmaz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz.

zincir balon süsleme firması
zincir balon süsleme firması

Açılış Organizasyonlarında Tercih Edebileceğiniz Ekstralar

Yankı uyandıran bir iş yeri açılışı için sizlere etkinlik süresince davetlilerinizi neşelendirebilecek birçok ekstra hizmet sunuyoruz.

Mehter takımı kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, pamuk şeker arabası kiralama, maraş dondurması standı kiralama, bardakta mısır arabası kiralama, zeybek ekibi  kiralama gibi kültürel etkinliklerine yanı sıra damak zevkinize uygun sınırsız hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Daha ekonomik bir açılış organizasyonu için hazır paketlerimizden birisini de tercih edebilirsiniz. Taleplerinize göre hazırlayacağımız ekstra hizmetler için farklı ücretlendirmeler uygulanmaktadır. Davetli sayısına, etkinlik gün ve saatine, süsleme hizmetine ve daha birçok parametreye göre ücretlerde değişkenlik olabilmektedir.

işyeri açılış organizasyonları
işyeri açılış organizasyonları

Firmanızın kurumsal kimliğine en uygun seçenekleri bir araya getirerek göz alıcı bir açılış organizasyonu düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Nisa Organizasyon firması olarak müşterilerimize külfet olmayacak şekilde açılış organizasyon fiyatları hazırlıyoruz. Balon süslemeler, bayrak ve flama süslemeler, palyaço gösterileri gibi hizmetlerimizden indirimli fiyatlarda yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu

İstanbul’da En Uygun Açılış Organizasyon Fiyatları

Firmamız standart açılış organizasyonu hizmetleri arasında balon süsleme, palyaço kiralama, kurdele kesimi,  profesyonel ses sistemi ve DJ kiralama hizmeti yer almaktadır. 

İndirimli açılış organizasyon fiyatlarımız 8.500 TL’den başlamaktadır. Özellikle palyaço kostümlü elemanlarımız açılışa özel fiyatları anons ederken bir yandan broşür dağıtımı yapmaktadır.

Açılış Organizasyonu İstanbul
Açılış Organizasyonu İstanbul

Balon süsleme hizmetlerimiz papatya balon ve zincir balon süslemesi şeklinde olup farklı konseptlere uygun süsleme seçeneklerimiz de mevcuttur. Ayrıca Ziyaretçilerinize ikramda bulunmak isterseniz kokteyl masası kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Paketlere kokteyl masası, volkan ve konfeti gösterisi, flama bayrak süsleme ekleyerek, süsleme ekipmanlarını genişlettiğinizde 15.000 TL’den başlayan İstanbul’da en uygun açılış organizasyon fiyatlarıyla destek sunuyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Açılış organizasyonlarında tercih edilen bir diğer hizmet seçeneği ise sokak satıcılarıdır. Patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu, pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti gibi alanlarda sınırsız dağıtım imkanıyla ziyaretçilerinize ikramda bulunuyoruz.

dükkan balon süslemesi
dükkan balon süslemesi

Renkli gösteriler yer alsın isterseniz Mehteran Takımı gösterilerimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Baskılı balon, lokma arabası, uçan balon, tahta bacak ve semazen gösterileri gibi sayısız hizmet yelpazesiyle açılış organizasyonlarına renk katacak gösteriler için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Açılış Balon Süsleme Organizasyonu
Açılış Balon Süsleme Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Planlama ve Yürütme

Firmamız yalnızca ekipman desteği sunmakla kalmıyor, organizasyonun düzenleneceği tarihten önce mekanda incelemelerde bulunarak detaylı bir planlama yapıyor. Gerek görürseniz broşür basımını yapıyoruz.

Açılış günü geldiğinde açılış konuşması için ses sistemi ve kürsü hazırlıyoruz. Kurdele kesiminden sonra ziyaretçilere açılan firmanın iç görsel çalışmalarını üstleniyoruz.

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu
Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Mekanın gerek iç gerekse dış süslemeleri firmanızı yansıtan renklerle süsleniyor. Ziyaretçilere sokak satıcılarımız içecek ve yiyecek dağıtımı yaparken, firmanızın ambleminin basılı olduğu balonları çocuk ziyaretçilere dağıtıyoruz.

Açılış organizasyon şirketi
Açılış organizasyon şirketi

Nisa Organizasyon firmamız her bütçeye uygun çalışma yürütecek ekipman ve servis elemanı desteğine sahiptir. Süslemeler profesyonel tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır.

Anons yapan elemanlarımız işinin ehli kişilerdir. Kesinlikle herhangi bir amatörlükle karşılaşmadan her şeyin seyrinde ilerlemesini sağlıyoruz.

Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları ekonomik standart paketlerden lüks paketlere kadar değişen ücret tarifesine sahip. Bu nedenle detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.