Balon Süsleme Organizasyonu

Balon Süsleme Organizasyonu

Balon Süsleme Organizasyonu

Balon süsleme organizasyonu için gerek kişisel gerekse kurumsal etkinliklerde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinin arasında yer alıyor. Çeşitli dekorlara yer vererek süslenecek mekanı göz alıcı ve dikkat çekici bir hale getirir.

Nisa Organizasyon firması olarak etkinlik, davet, açılış, doğum günü gibi organizasyonlarınızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla görselliği ön plana çıkaran çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Orijinal balon süsleme organizasyonu fikirleri ile müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çalışmaları en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Açılış Organizasyonu

Balon Süsleme Organizasyonu Fikirleri

Açılış organizasyonları, nikah töreni, sünnet düğünü, doğum günü, kokteyl organizasyonu gibi çeşitli organizasyonlar için birbirinden farklı balon süsleme fikirleri için önceden planlama yaparak işe başlıyoruz. Rengarenk balonlarla mekanı görsel bir şölene dönüştürüyoruz.

Açılış Balon Süsleme Organizasyonu
Açılış Balon Süsleme Organizasyonu

Doğum Günü Balon Süsleme

Doğum günü için tasarlanan mekana estetik bir görüntü kazandırmakla kalmıyor üstelik, çeşitli balon etkinlikleriyle davetlilerin eğlenceli anlar geçirmelerini sağlıyor.

Sıradan süslemelerden sıkıldıysanız firmamızın birbirinden farklı balon süsleme tasarımlarına göz atabilirsiniz. Doğum günü balon süsleme organizasyonu dahilinde kostüm, kalp, hayvan figürü, isim, özel yazılı, zincir gibi birbirinden farklı görüntüler ortaya çıkarılması mümkündür.

Hem iç hem de dış mekanda balon süsleme hizmetleri veriyoruz. Sevdiklerinizi mutlu edecek bir doğum günü partisi düzenlemek isterseniz firmamızın eşsiz süsleme fikirlerini incelemeden karar vermeyin.

Süslemelerin yanı sıra etkinliği şölene çevirecek balon oyunlarına da yer verebilirsiniz. Bu etkinliklerden bazıları balon havuzu, balon şişirme oyunu ve balon yağmurudur.

Zincir balon fiyatları
Zincir balon fiyatları

Açılış Balon Süsleme

Bir iş yeri veya mağaza açılışında varlığını belli etmek, insanların dikkatini çekmek için balon süslemelerin gücünden yararlanabilirsiniz. Doğru bir planlama ile hoş bir görsel oluşturmak mümkündür.

Firmamız açılışlara özel balon süsleme için hazırlıklara başlamadan önce mekan incelemesi yapmaktadır. Böylece en doğru ve firmanızın için yararlı olacak formu ortaya çıkarıyoruz.

Doğru bir şekilde yerleştirilmesi ve kullanılacak ortama dayanıklı balon seçimi gibi ayrıntılar bir haftaya kadar bozulmadan süslemelerin zarar görmeden görselliğini sürdürmesini sağlayacaktır.

Hava şartlarına dayanıklı balonlar kullanan firmamız, uzman ekibimizin hayal gücüyle ortaya inanılmaz görüntüler çıkarmaktadır.

Market açılış organizasyonu
Market açılış organizasyonu

Açılış organizasyonlarında yalnızca görsel zenginlik yeterli değil özellikle, firmanızın kurumsal kimliğini ortaya çıkaracak renk ve tonların belirlenmesi de önemlidir.

Tabela ve logonuz göz önünde bulundurularak en firmanızın tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlayacak bir çalışma sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Açılış Organizasyon şirketi
Açılış Organizasyon şirketi

Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Firmamız sünnet düğünü söz konusu olduğunda tüm organizasyonu hazırlama hizmeti de sunmaktadır. Yalnızca balon süsleme hizmetimizden yararlanmak istediğinizdeyse planladığınız programı gözden geçirerek öncelikle keşif çalışmaları yapıyoruz.

Ardından genellikle mavi-beyaz renkler olmakla birlikte seçtiğiniz renkleri kullanarak sünnet tahtını -yatağını ve mekanı görsel bakımdan zenginleştiriyoruz.

Bu çocuğunuzun sevdiği bir maskot veya ismi olabilir. Tamamen sizin istekleriniz ve tasarımcılarımızın hayal gücü doğrultusunda ortaya çıkarılan çalışmaları içermektedir.

işyeri açılış organizasyonları
işyeri açılış organizasyonları

Organizasyonlarda Yer Verdiğimiz Motifler

Etkinlik, davet veya açılış organizasyonlarına özel birbirinden farklı örnek balon süsleme fikirlerimiz şu şekildedir:

 • Zincir balon
 • Papatya balon
 • Kemer balon
 • Nazar boncuğu balon
 • Sosis balon
 • Sütun balon
 • Maskot balon
 • Kalp balon
 • İsim balon
 • Yazı karakterli balon
 • Helyum balon
 • Uçan balon
 • Baskılı balon
Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama
Açılış Organizasyonu Maskot Kiralama

 

İstanbul’da uygun fiyatlara kaliteli açılış organizasyonu yapmak isterseniz o halde Nisa organizasyonu arayın !

Kampanyalarımız ve açılış organizasyon paketlerimiz için bize ulaşınız. Kampanya detayları ve içerikleri için AÇILIŞ ORGANİZASYONU sayfamıza bakınız.