Kafkas Ekibi Kiralama

Kafkas Ekibi Kiralama

Kafkas Ekibi Kiralama

Kiralık Kafkas Ekibi Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Kafkas ekibi en az 4 kişiden oluşuyor olup isterseniz bay bayan karışık ekipte kiralayabilirsiniz.

Dans Ekibi Kiralama Fiyatları
Dans Ekibi Kiralama Fiyatları

Güneydoğu Anadolu bölgesiyle özdeşleşen Kafkas dansı, Kuzey ve Güney Kafkas yöresi olarak iki grupta birleşir. Gürcü, Çeçen ve İnguş Kuzey Kafkas, Azeri oyunları ise Güney Kafkas yöresine aittir. Kafkas dansı yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyaya nam salmış ve beğeniyle izlenen bir danstır.

İstanbul Kafkas Ekibi Kiralama
İstanbul Kafkas Ekibi Kiralama

Kadın ve erkeğin birlikte sahne aldığı Kafkas dansı, kadına duyulan saygıyı, kadın ve erkeğin birlikte hareket ederek yaşamı sürdürmesini ve cesareti temsil etmektedir. Kadının naif hareketleri, erkeğin atik ve cesur tavırlarının ön plana çıkarıldığı gösteride profesyonel Kafkas ekibimizle sahneye çıkıyor, dansın yüzyıllardır süregelen tarihsel hareketlerini sergiliyoruz.

Kafkas Ekibi Kiralama Fiyatları
Kafkas Ekibi Kiralama Fiyatları

Kafkas Ekibi Gösteri Programlarımız

Davet, konser, düğün organizasyonu, eğlenceler, milli bayramlar, sosyal faaliyetler ve hatta spor müsabakalarında gösteri sunmak amacıyla profesyonel Kiralık Kafkas ekibi hizmetimiz tercih edilmektedir. Kafkas yörelerinin tümüne hakim olan dans ekibimiz, özel kıyafetleriyle organizasyonlarınızda yer almaktadır.

Kafkas Ekibi Kiralama
Kafkas Ekibi Kiralama

Dans Ekibi Kiralama Fiyatları

Kafkas dans gösterisinde erkek hiçbir şekilde temasta bulunmadan kadını geriden ve sol yanından takip eder. Bu tıpkı bir kartalın sülünü gökte kovalaması gibidir. Erkeğin elleri açık ve sağ eli gökyüzünü, sol eli ise kadını koruyacak şekilde bir anlatıyla hareket eder. Minik adımlar ve alkışlarıyla dans eden kadın narin görünümlüdür. Erkek her daim kadının koruyucusudur ve sırtını asla kadına dönmez. Kafkas ekibi gösteri programlarımızda Şeyh Şamil, Maral oyunu, Vağzalı, Ayşat, Terekeme, Gelin Havası, Gazağı, Tamara, Kıskanç gibi yöreye ait çeşitli figürlerin yer aldığı çeşitli oyunları sergiliyor, unutulmaz bir program sunuyoruz.

Kiralık Kafkas Ekibi Fiyatları
Kiralık Kafkas Ekibi Fiyatları

Kafkas Dans Ekibi Kiralama

Nisa Organizasyon firmamız profesyonel dans ekibiyle davet, açılış ve organizasyonlara katılarak göz alıcı bir gösteri sunmaktadır. Kendine özgü figürleri olan Kafkas dansını evrensel boyuta taşıyarak kültürümüzü en iyi şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Duygu ve düşüncelerin dansa yansıması olarak nitelendirilebilecek gösterilerden Kafkas dansı, unutulmayacak bir organizasyon isteyenler için kaçırılmaz bir hizmettir.  İstanbul içinde Kafkas dans ekibi kiralama konusunda destek almak isterseniz firmamızın iletişim numaralarını en az 1 hafta öncesinden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız.

Düğünde Kafkas Dans Ekibi
Düğünde Kafkas Dans Ekibi

Kafkas Ekibi Kiralama Fiyatları

Kafkas dansı ekibimiz en az 3 erkek ve 1 kadın dansçıdan oluşmaktadır. Organizasyonun büyüklüğüne ve talebinize göre dansçı sayısını 4-6-8 çifte kadar arttırabiliyorsunuz. Firmamız 30 kişilik Kafkas dans ekibiyle hizmet vermektedir. Düğün, kına ve nişan gibi organizasyonlarda çiftlerin özel bir gösteri sunmak istemesi halinde Kafkas dans koreografi eğitimi de veriyoruz.

Kafkas Dans Ekibi İstanbul
Kafkas Dans Ekibi İstanbul

İstanbul Kafkas Ekibi Kiralama

Standart Kafkas ekibi kiralama hizmeti 3 çift (6 kişi) olarak sahne alacak şekilde belirlenmiştir. Dilerseniz CD’den dilerseniz canlı müzisyenlerimizle bir gösteri programı hazırlanmaktadır. Kafkas ekibi kiralama fiyatlarımız tercih edilen hizmetin içeriğine göre belirlenecektir. Nisa Organizasyon firmamızın iletişim numarasını arayarak Kafkas ekibi kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Kafkas Ekibi
İstanbul Kiralık Kafkas Ekibi

Ayrıca Nisa Organizasyon sizlere zeybek ekibi ve horon ekibi kiralama hizmeti de sağlamaktadır. Kiralık Kafkas Dans Ekibi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşınız. İletişim : 0553 241 40 67