Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama Yapmak İstediğinizde Nisa Organizasyon İstanbul’da Her yere Hizmet Vermekte.

Her yaştan çocuğun eğlenerek zaman geçirmesini sağlayan şişme oyun parkı çocuk şenlikleri, doğum günü organizasyonu, 23 Nisan etkinlikleri, sünnet organizasyonu gibi çocuğa yönelik tüm organizasyonlarda tercih edilmektedir.

Dev kaydırak, trambolin, tırmanma piramidi, top havuzu, langırt gibi çeşitli oyunların her yere kurulabilecek özellikte olan şişme oyun parkı, çocuklara düzenlenebilecek en güzel etkinlikler arasında yer almaktadır.

blank
Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama İstanbul

Çocukların yaş gruplarına uygun oyun parkı hazırlayarak onlara günün keyfini çıkaracakları bir etkinlik oluşturabilirsiniz. Açık havada düzenlenecek etkinliklerle sıklıkla tercih edilen bu oyun parkı çocuklar tarafından ilgi büyüktür.

Bu tarz etkinliklerde güvenliğin ön planda olduğunu bilerek bilgili ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışmalar yürütüyoruz. Güvenle eğlenebilmeniz için Nisa Organizasyon firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’un her yerine nakliye araçlarımızla taşıma yapıyor, etkinlik öncesinde planlama yaparak tüm kurulum hizmetlerini üstleniyoruz.

Etkinlik süresince her oyunun başında bir ekip arkadaşımız çocuklara yardımcı olmaktadır. Onların güvenliği her şeyden önemlidir. Bu nedenle şişme oyun parkı kiralama hizmeti alırken tercih ettiğiniz firmanın kaliteli ve güvenilir hizmet verdiğinden emin olmalısınız.

Firmamızı arayarak ihtiyacınıza göre şekillenecek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

blank
Şişme Oyun Alanı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Etkinlik Seçenekleri

Çocukların en sevdiği oyunları kolaylıkla bir araya getirebileceğiniz şişme oyun parkı, diledikleri gibi eğlenebilecekleri etkinlik seçeneklerini içermektedir.

Nisa Organizasyon firması olarak sunduğumuz şişme oyun parkı seçenekleri şöyledir:

Tırmanma Piramidi: Çocukların kas sistemini hareket geçiren bir oyundur. Güvenliğin ön planda olduğu tırmanma piramidinde basacak yerler çocukların yaşına göre ayarlanmıştır. 

Yalnızca çocukların değil her yaştan insanın ilgisini çeken bir oyundur. Rampada yükseklere doğru tırmanırken heyecanlı bir etkinlik onları bekliyor olacaktır.

Rodeo: Çocukların şişme bir boğanın üzerinde oturarak düşmeden en uzun süre kalmaya çalıştıkları bir oyundur. Zor olduğu kadar eğlenceli olan rodeo oyunu yetişkinlerin de ilgisi çekmektedir. Güvenliği sağlamak adına boğanın üzerinden şişme balonların üzerine düşüklerinden çocukların herhangi bir yara alması mümkün değildir.

Salto Trambolin: Sağlan yaylar ve iskelet sistemine sahip olan trambolin oyununa eğlence etkinliklerinde sıklıkla rastlanır. Çelik halatlara bağlı, bel ve bacakları saran emniyet kemeriyle çocukların güvenliği sağlandıktan sonra yumuşak zeminde zıplayarak oynan bir oyundur. Bu oyunda bakalım ne kadar yükselebileceksiniz.

Şişme Kaydırak: Çeşitli boy ve ebatlarla kurulumunu yaptığımız şişme kaydırakta çocuklarınız eğlenerek zaman geçirecektir. Yumuşak bir malzemeden yapılması ve kaydıktan sonra yumuşak bir zemine ulaşılması gibi özellikleri nedeniyle şişme kaydırak her yaştan çocuk etkinliklerinde kullanılabilir.

Şişme Yastık Savaşı: Bir direk üzerinde oturan çocuklar ellerinde yastıklarla birbirlerini düşürmeye çalışırlar. Bu sırada etrafında tezahüratlar eşliğinde oyuna kendini kaptıran çocukları rekabet dolu anlar bekliyor olacak.

Bunge-Run: Esnek bir ipe bağlanarak kulvarın sonuna ulaşmaya çalışan çocuklar, yarışmanın ön planda olduğu bir oyunla karşı karşıya kalır. Ellerindeki topları potaya atmaya çalışan çocuklar, birlikte hem yarışacak hem de eğlenecektir.

Engel Parkuru: Çeşitli engelleri aşarak parkurun sonuna ulaşmaya çalışan çocuklar yarışı kaydıraktan kayarak bitirmektedir. Zevkli olduğu kadar maceralı bir oyundur.

Şişme Oyun Alanları Kiralama
Şişme Oyun Alanları Kiralama

Nisa Organizasyon firmamızın güvenliğin ön plana alarak tüm kontroller yapıldıktan sonra kullanıma açtığı şişme oyun parkı ile eğlenceli dolu bir etkinliğe hazır olun.

Şişme oyun parkı kiralama fiyatları ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Kiralama İstanbul