Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu için İstanbul’da Sizlere Profesyonel Hizmetler Sunan Nisa Organizasyon Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor.

Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu
Dükkan Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonları marka bilinirliğini arttırmak ve daha büyük topluluklara erişmek amacıyla düzenlenen, bu anlamda hizmet alan kurumlar için büyük etkisi olan etkinlikleri kapsar. Hataya yeri olmayan açılış organizasyonu için konusunda güvenilir firmalarla çalışmak büyük önem taşır. Mağaza ve iş yeri açılışı gibi tanıtım organizasyonlarında süslemeler, animasyon, ses sistemi, kokteyl masası kiralama, ikramlar gibi hizmetlere yer verilmektedir. Açılış organizasyonu İstanbul ilinde paket servisler halinde sunduğumuz pek çok hizmetten uygun fiyatlarda yararlanmanızı sağlıyoruz. Tüm kurumsal organizasyonlarda olduğu açılış organizasyonu hizmetlerinde de Nisa Organizasyon firmamızı tercih ederek davetlilerinize prestijli bir etkinlik sunabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İstanbul
Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Nisa Organizasyon firması olarak göze hitap eden ve etkinlik süresince ziyaretçilerle ilgilenerek açılışın amacına uygun yürütülmesi için tüm planlamayı kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Açılışa katılanların ilgisini toplayacak gösterilere yer veriyor, kurumsal kimliğinizi yansıtacak süslemeler yapıyor, ışıklandırma ve ses sistemleri kuruyor, kurdele, makas ve tepsi hazırlıyor, reklam ve broşür dağıtımı yapıyoruz. Açılış organizasyonu detaylarından bahsedecek olursak;

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Açılış Organizasyonları için Süsleme ve Mekan Hazırlıkları

Mekanın görsel olarak düzenlenmesi için yapılan süslemeler açılış organizasyonlarının olmazsa olmaz aşamasıdır. Ziyaretçilerin dikkatini çekmekte en etkili yöntemler arasında balon ve bayrak süslemeleri yer alıyor. Süsleme konusunda gerek el pratikliği gerekse planlama konusunda profesyonel ekibimiz, iş yerinizde keşif çalışmaları yaparak işe başlıyor. Firmanızı yansıtan renkler ışığında mekanın girişi ve sokağa bakan tarafı kemer ve zincir balon süslemeleriyle renklendiriliyor. Ahize, top ve papatya balonlar gibi çeşitli koreografiler mekanın en dikkat çekici alanlarına yerleştiriyoruz. Festival havasında bir açılış organizasyonu için Nisa Organizasyon’un profesyonel ekibinin deneyimlerinden yararlandığınızda işinizi şansa bırakmazsınız.

Açılış organizasyon şirketi
Açılış organizasyon şirketi

Palyaço ve Maskot Gösterileri ile Karşılama Hizmetleri

Görsellik kadar açılış organizasyonlarında sıklıkla yer verilen gösteriler ortamı hareketlendirmekte ve ziyaretçilerin mekanda kalma süresini olumlu yönde etkilemektedir. Palyaço ve kostümlü maskot kiralama hizmetlerimiz sayesinde ziyaretçileriniz açılışın coşkusuna kapılarak, sokaktan geçen herkesin dikkatlerini iş yerinize yöneltecektir.

Açılışa Özel Ses Sistemi ve Müzik Yayını

İstanbul açılış organizasyonu söz konusu olduğunda akla ilk gelen firmalardan Nisa Organizasyon, alana ses sistemi kurarak müşteri kitlesine uygun müzik repertuarı kapsamında müzik yayını yapmaktadır. Müzik yayını açılış etkinliği süresince kesintisiz olarak devam eder.

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyonu Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri içecek ve atıştırmalık yiyecek servisini dahilinde gerçekleştirilmektedir. Davetlilerin mekanda daha fazla zaman geçirmesini sağlamak için açılış organizasyonlarında catering hizmetleri en doğru paket seçimleri arasında yer alır. Dilerseniz sunumların yapılabilmesi için kokteyl masası kiralama hizmetimizi tercih edebilir veya hosteslerimiz tarafından sunum yapılmasını talep edebilirsiniz. Lezzetlerin tümü taze olarak ikram edilir ve müşterileriniz memnun kalacağı seçenekleri içerir. Açılış organizasyonu catering hizmetleri dahilinde patlamış mısır arabası kiralama, Maraş dondurması kiralama, pamuk şeker arabası kiralama gibi sokak satıcıları da alternatif seçeneklerimiz arasındadır. 

İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu
İstanbul Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonu