Zeybek Ekibi Kiralama

Zeybek Ekibi Kiralama

Zeybek ekibi kiralama hizmetimiz şimdilik sadece İstanbul’da hizmet vermekte olup uygun fiyatlara düğün nişan sünnet ve kına organizasyonlarında sizlere hizmet vermektedir.

Geleneksel oyunlarımız arasında bulunan zeybek oyunu halkı koruyan, mert, atılgan, cesur bir adamı temsil etmektedir. Ege Bölgesi’nin yöresel halk oyunu olan en eski zeybeklere Aydın, Muğla, Denizli, Manisa ve İzmir’de rastlanır. Oyuncuların duyguları ve becerileri doğrultusunda figürler birbirinden farklılık göstermektedir.

Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları
Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

Zeybek Ekibi Kiralama İstanbul

Diz vurma, sekme ve yürüyüşler zeybeğin mertliğini, dürüstlüğünü ve güvenini simgeler. Davul, zurna, klarnet, bağlama, zil, zurna gibi müzik enstrümanlarıyla ezgiler çalınırken, kollar sağa ayak ileri ve yukarıya kaldırılır. Vücut hep dik, bakışlarsa serttir. Nisa Organizasyon firması olarak yöreye ait renkler, süslemeler, işlemeler ve aksesuarlarla İstanbul’un en iyi kiralık zeybek ekibi hizmetini veriyoruz. 

Zeybek Ekibi Kiralama İstanbul
Zeybek Ekibi Kiralama İstanbul

İstanbul Zeybek Ekibi Gösteri Programlarımız

Zeybek ekibi gösterileri solo olarak tek kişi tarafından veya birkaç kişinin çember oluşturmasıyla sergilenebilir. Kırık zeybek, kaşıkçı zeybek, teke zeybek gibi çeşitli figürlerde oynanan dans, halk oyunları gösterilerimiz arasında tercih edebileceğiniz profesyonel ekibimizce yürütülmektedir. Düğün organizasyonu, açılış organizasyonları, sünnet düğünü, kına, düğün, kültürel etkinlikler, milli bayramlar, fuar ve asker uğurlaması gibi sayısız organizasyonda zeybek ekibi gösteri programlarına yer verilmektedir.

Zeybek Ekibi Kiralama
Zeybek Ekibi Kiralama

Düğün Zeybek Organizasyonu

Nisa Organizasyon firması olarak organizasyona özel programlarda 5 kişiden 40 kişiye kadar ekip arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz. Herkesin ilgiyle takip ettiği gösteriler için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Zeybek açık veya kapalı alanda oynanabilmektedir. Kiralık Zeybek ekibi hizmetimizden yararlanmak istediğinizde profesyonel dansçılarımızla bir şölen sunuyoruz.

İstanbul Zeybek Ekibi Gösteri
İstanbul Zeybek Ekibi Gösteri

Düğünde Zeybek Organizasyonu

Zeybekler arasında liderlik yapan başkana Efe denir. Diğer zeybekler ise kızan olarak adlandırılır. Kızanların Efe’ye samimiyetle itaat etmesi, birbirine bağlı bir toplumu simgelemektedir. Tüm bu duyguları gösterilerine ve karakterine yansıtan Zeybek ekibimiz, en anlamlı programı organizasyonunuza dahil etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Kafkas Ekibi ve Horon Ekibi hizmetimizde vardır.

Düğün Zeybek Organizasyonu
Düğün Zeybek Organizasyonu

Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

Profesyonel zeybek ekibimiz, çakıcı zeybeği, harmandalı zeybeği, seğmen sekmesi zeybeği, alaylar zeybeği, ikili-dörtlü zeybek, Yörük Ali zeybeği, dağlı zeybeği gibi en meşhur zeybek oyunlarını yöresel kıyafetleriyle sergilerler. Hal, hareket ve davranışlarıyla Zeybeklerin şanını yürüten Efe ve Kızanlarımızla İstanbul’un en görkemli gösterisini sunuyoruz.

Zeybek ekibi kiralama fiyatlarımız ekip sayısına, organizasyon türüne ve süresine göre belirlenecektir. Halk oyunu ekibimize organizasyonunuzda yer vermek için Nisa Organizasyon firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kiralık zeybek ekibi için bizimle iletişime geçiniz.. İletişim 0 553 241 40 67