Lokma Döktürme Firması

Lokma Döktürme Firması

Lokma Döktürme Firması

Lokma döktürme Firması cenaze törenlerinde ve mevlit gibi özel günlerde dağıtılmak amacıyla tercih edilmektedir. Hayır lokması olarak bilinen bu tatlı hayırseverler tarafından Ramazan ayında ve Cuma günleri cami önlerinde veya bölgenin işlek yerlerinde dağıtılmak üzere döktürülmektedir.

Lokma Döktürme Hizmeti
Lokma Döktürme Hizmeti

Hem lezzetli hem de uygun maliyeti lokma döktürme hizmetine olan ilgiyi arttırmıştır.

Nisa Organizasyon firmamız hayır işlemek istediğinizde kendine ait lokma arabasını getirerek yerinde pişirim yapıyor, sıcak bir şekilde sunumunu gerçekleştiriyor. 

Lokma Döktürme Hizmeti İstanbul
Lokma Döktürme Hizmeti İstanbul

Lokma Döktürme Firması İstanbul

Hayrına lokma döktürme söz konusu olduğunda hijyenin ön planda olması gerekir. Pişirim yapılacak kazanlar, sunum yapılacak olan ekipmanlar insan sağlığını tehdit edecek unsurlar içermemelidir.

Firmamız özel lokma yoğurma makinesinde hazırladığı lokmaları organizasyonun düzenleneceği mekanda hijyen kurallarına dikkat ederek pişirmektedir. Galoş ve eldiven giyen ustalarımız yerinde pişirdiği lokmaları tek kullanımlık tabaklara aktarmaktadır.

Yılların verdiği tecrübeyle müşterilerimize en lezzetli lokmayı yapmayı vaat ediyoruz. Yerinde pişirilen bir tatlı olması nedeniyle çevreden geçenlerin de gönül rahatlığıyla tüketmesi mümkün oluyor. Çünkü araçlar pişim aşamasını görmenize olanak verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Seyyar Lokma Arabası Kiralama
Seyyar Lokma Arabası Kiralama

Seyyar Lokma Arabası Kiralama

Lokma döktürme okul, cami, düğün yerleri, cenaze ve şehrin herhangi bir sokağında kurularak dağıtımı yapılmaktadır. Kalabalık topluluklara dağıtım söz konusu olduğunda ekonomik seyyar lokma arabası kiralama fiyatlarıyla en çok tercih edilen hayır tatlısıdır.

Geçmişi Osmanlı’ya kadar dayanan lokma döktürme hizmetinden sünnet töreni ve düğün gibi özel etkinliklerde de yararlanmak mümkün oluyor.

Ancak en çok tercih edildiği zamanlar Cuma günleri ve cenaze törenleridir. Dağıtımın hayrına ulaşabilmesi için lezzeti ve kıvamı yerinde tatlı tattırmanız önemlidir.

Nisa Organizasyon İstanbul’da lokma döktürme hizmeti veren ve kaliteli hizmeti benimseyen bir firmadır. Lokmanın problemsiz bir şekilde dökümünü gerçekleştiriyor ve dağıtımını yapıyoruz.

Lokma Döktürme Hizmeti Fiyatları
Lokma Döktürme Hizmeti Fiyatları

Lokma Döktürme Firması Fiyatları

İstanbul’da çok sayıda lokma döktürme hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu nedenle hangisiyle anlaşacağınıza karar vermeden önce firmanın önceki çalışmalarına göz atmanızda fayda var. Özellikle video çekimleri lokma döken firma hakkında genel bir bilgi edinmenizi kolaylaştırır.

Lokma döktürme fiyatları porsiyona göre belirlenecektir. Firmamız alana önceden hazırlanmış hamur, çatal, tabak ve peçete ile gelmektedir. Bu nedenle herhangi bir ekstra çalışmaya ve masrafa gerek duymadan paket servis halinde hizmet almanız mümkün olacaktır.

Kaliteli malzemelerle hazırladığımız lokmaları gönül rahatlığıyla dağıtıyor, hayrınıza vesile olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Lokma döktürme firması ve fiyatları hakkında firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Lokma Döktürme Fiyatları
Lokma Döktürme Fiyatları

Hayır Lokması Döktürmek İstediğinizde Bizimle İletişime Geçiniz.

500 Kişilik Lokma   5.000 TL

1000 Kişilik Lokma 7.000 TL