osmanlı şerbetçisi kiralık

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama hizmetimizle ilgili tüm sorularınız için bize ulaşınız. Osmanlı Mutfağı’nın 600 yıllık mirası olan şerbeti, ustalarımız tarafından orijinal tarifiyle sizlere sunuyoruz. Güğümlerde soğuk bir şekilde muhafaza edilen şerbetimiz, organizasyonlarınıza tarihi bir lezzet katacaktır. 

Osmanlı sofralarının vazgeçilmezi olan şerbeti:

 • Ziyarete gelen konuklara ve düğünlerde davetlilere ikram edilir.
 • Renkli ve hoş kokusuyla göze hitap eder.
 • Eşsiz tadıyla hafızalarda yer edinir.
 • Tarihi bir deneyim sunar.

Kiralık Osmanlı şerbetçisi hizmetimiz ile:

 • Organizasyonlarınıza otantik bir atmosfer katabilirsiniz.
 • Misafirlerinize unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatabilirsiniz.
 • Tarihi bir geleneği yaşatabilirsiniz.

Hizmetimiz kapsamında:

 • Geleneksel kıyafetli şerbetçilerimiz
 • Orijinal tarifle hazırlanan şerbet
 • Güğümler ve bardaklar
 • Servis hizmet
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları

Geleneksel Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmeti

Deneyimli ustalarımızın hazırladığı geleneksel Osmanlı şerbeti, düğün ve sünnet organizasyonu, Ramazan etkinlikleri, okul şenlikleri, açılış organizasyonlarına kostümlü ekip arkadaşlarımızca dağıtılmaktadır. Osmanlı geleneğini layıkıyla sürdüren firmamız, meyvelerden hazırlanan şerbeti en doğal haliyle tatmanızı sağlamaktadır.

Ramazan Şerbetçisi Kiralama

İçerisinde gıda boyası gibi herhangi bir katkı maddesi bulunmayan şerbetimizi iftar yemeği organizasyonlarınızda davetlilerinize hoş bir lezzet sunmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Osmanlı’nın günlük yaşantısında her sofrada ve ikramda yer verilen şerbet çok çeşitliydi. Üzüm şerbeti, keçiboynuzu şerbeti, koruk şerbeti, bal şerbeti, meyan kökü şerbeti, kızılcık şerbeti, karanfilli gül şerbeti ve nilüfer şerbeti sayısız seçeneklere rastlamak mümkün.

Geleneksel Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmeti
Geleneksel Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmeti

Osmanlı Şerbet Güğümü Kiralama

Osmanlıda şerbet kültürünün bu denli yaygın olmasında lezzetinin yanı sıra sağlık için yararlı bir içecek olması yatıyor. Geleneksel Osmanlı şerbeti güğümlerle dağıtılırdı.

Bu geleneği bozmuyor, davet ve organizasyonlarınıza hazırlanan Osmanlı şerbetini güğümlerden bardaklara boşaltarak dağıtıyoruz. Zaten sunumda bu ayrıntıya dikkat edilmemesi uygulamanın eksik kalması anlamına gelirdi.

Sunumun da en az lezzet kadar önemli olduğuna inanıyor şık tasarımlı güğümlerle dağıtım yapıyoruz.

Kültürümüzü yansıtmak ve devam ettirmek amacıyla özellikle yaz aylarında ve Ramazan’da ellerinde güğümle gezerek Osmanlı şerbeti dağıtan kişilere sıklıkla rastlarsınız.

Nisa Organizasyon Kiralık Osmanlı Şerbetçisi hizmetimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanabilir, internet sitemizde yer alan resimleri inceleyebilirsiniz.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları

Sokak satıcıları ve panayır yiyecekleri hizmetlerimizden olan Osmanlı şerbeti, her organizasyonda yer verilebilecek bir lezzettir.

Hakiki Osmanlı şerbeti tarifi ile hazırlanarak sunduğumuz içecek, misafirlerinizin beğenerek tüketeceği aromaları içermektedir.

Sıradan tatların dışında bir lezzet ile sunum yapmak isterseniz firmamızın özel olarak hazırladığı Kiralık osmanlı şerbetçisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Osmanlı şerbetçisi kiralama fiyatları 200 kişilik ikramlar için 7.000 TL’dir. İstanbul’un en kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı panayır yiyecekleri hizmeti için Nisa Organizasyon firmamızın iletişim numaralarını kullanarak hemen irtibata geçebilirsiniz.

Osmanlı Şerbet Güğümü Kiralama
Osmanlı Şerbet Güğümü Kiralama

Nostaljik Sokak satıcıları ve ikram arabalarımız arasında kiralık pamuk şeker arabası, kiralık patlamış mısır arabası, osmanlı macunu, osmanlı şerbetçisi ve lokmacı hizmetlerimiz vardır.

Sokak lezzetleri kiralama için bize ulaşınız. iletişim 0553 241 40 67