Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraşlı Osman Ağa’nın orkideyi döverken tesadüfen bulduğu dondurma, eskilerde salepli karsambaç olarak bilinirdi. Keşfedilmesinden üç kuşak sonra Maraş dondurması olarak anılmaya başlanan tatlı, keçi sütü, salep ve şekerden yapılmaktadır. Geleneksel tadını sürdürmesinde ise Maraş’ta yetişen yabani orkidelerin köklerinden üretilen salebin kullanılması yatıyor. Bu özel salep dondurmanın kıvamına, aromasına ve kokusuna yansır.

Maraş Dondurmacısı Kiralama
Maraş Dondurmacısı Kiralama

İstanbul’da Maraş Dondurma Kiralama

Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada Maraş dondurması büyük bir üne salmıştır. Kahramanmaraş’ın meşhur dondurmasını en leziz haliyle üreten Nisa Organizasyon firmamız, dövme ve meyveli dondurma çeşitleriyle etkinlik ve davetlerde yer alıyor, konuklarınıza ikramda bulunmak üzere seyyar araçlarıyla hizmet veriyoruz. Firmamızın Maraş dondurmacısı kiralama hizmetlerine seyyar araba, sade ve çeşitli aromalarla hazırlanmış dondurma, kostümlü eleman, nakliye ve kurulum dahildir.

Pamuk Şeker Patlamış Mısır Kiralama
Pamuk Şeker Patlamış Mısır Kiralama

Enfes Tadı ve Kokusuyla Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmeti

Başta ülkemizin ve Kahramanmaraş’ın kültürel mirası olan Maraş dondurması, firmamızda orijinal haline sadık kalarak hazırlanmaktadır. Katkı maddesi bulunmayan ve saf keçi sütünden üretilen Maraş dondurmasının organizasyonlarda özel olarak dağıtılmak üzere seyyar araçlarımızla hizmet veriyoruz. Eğlenceli sunumlar ile servis edilen Maraş dondurması renkli görüntülere sahne olmaktadır. Hemen erimeyen ve sakız gibi uzayan kıvamda tatlı için  firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Seyyar Dondurmacı Kiralama Fiyatı
Seyyar Dondurmacı Kiralama Fiyatı

Dondurmacı Kiralama Firması

Evlerde her mevsim tüketilen dondurmaya, organizasyonlarda yaz aylarında rağbet görülmektedir. Soğuk ikramlıklardan Maraş Dondurması herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Bu da etkinlik, festival, şölen, piknik, kır düğünü, sünnet merasimi gibi organizasyonlarda en çok tercih edilen ikramlık olmasını sağlamıştır. Şakalar ve şovlarla görsel bir şölenin yer aldığı enfes tatta ve kokuda Maraş dondurmacısı kiralama hizmeti için Nisa Organizasyon firmamızın irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

Dondurmacı Kiralama Firması
Dondurmacı Kiralama Firması

Seyyar Dondurmacı Kiralama Fiyatı

Yaz aylarında serinletici etkisinin yanı sıra adeta sağlık deposu olan hakiki Maraş dondurması için keçi sütü 90 derecede kaynatılarak mikroorganizmalarından arındırılır. Ardından yeterli oranda salep ve şeker eklenerek oluşturulan karışım ortalama 6-8 saat dinlendirilir. Kıvamını alması için -6 derecede soğutulan dondurma servis için hazır hale getirilir. Sağlığınız için hijyenik bir ortamda hazırladığımız Maraş dondurması enfes tadıyla organizasyonların bir numaralı tadımlığı olmayı başarmıştır.

Maraş Dondurmacısı Kiralama Fiyatları
Maraş Dondurmacısı Kiralama Fiyatları

Maraş Dondurmacısı Kiralama Fiyatları

Nisa Organizasyon firmamızın ustaları tarafından sade ve meyveli olarak farklı çeşitlerde, tam kıvamında Maraş dondurması hazırlamaktadır. Kendi üretimimiz olan dondurmayı seyyar araçlarımızla ihtiyaç duyulan her yere getiriyoruz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun nakliye ve kurulum hizmetleri dahil çalışmalar yapıyoruz. Maraş dondurmacısı kiralama fiyatlarımız porsiyon sayısına göre belirlenmektedir. Örneğin 100 kişilik Maraş dondurması kiralama fiyatı 750 TL, 100-200 kişilik ise 1.000 TL’dir. Organizasyon tarihini, mekanı ve porsiyon adedini belirterek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Nostaljik Sokak satıcıları ve ikram arabalarımız arasında kiralık pamuk şeker arabası, kiralık patlamış mısır arabası, osmanlı macunu, osmanlı şerbetçisi ve lokmacı hizmetlerimiz vardır. Sokak lezzetleri kiralama için bize ulaşınız. iletişim 0553 241 40 67