Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri

Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri

Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri

İstanbul’da Hayalinizdeki Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri: Nisa Organizasyon

Uzman ekibimizle birlikte, hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için her türlü detayı titizlikle planlıyor ve uyguluyor.

Hizmetlerimiz:

Düğün konsept danışmanlığı
Mekan seçimi ve rezervasyonu
Dekorasyon ve süsleme
Catering hizmeti
Ses ve ışık sistemi
Müzik ve eğlence
Fotoğraf ve video çekimi
Gelinlik ve damatlık seçimi
Davetiye ve nikah şekeri
Transfer ve konaklama
Balayı planlama

Nisa Organizasyon’u tercih etmeniz için nedenler:

Deneyimli ve profesyonel ekip
Yüksek kaliteli hizmet anlayışı
Geniş bir yelpazede hizmet seçenekleri
Uygun fiyatlar
Müşteri memnuniyetine önem verme

Nisa Organizasyon, her bütçeye ve zevke uygun düğün ve davet organizasyonu hizmeti sunmaktadır. Ekip, isteklerinizi ve hayallerinizi dinleyerek size özel bir organizasyon planı hazırlar.

Düğün Davet Nişan organizasyonlarında sizlere hizmet veriyoruz. Düğün hazırlıkları geniş kapsamlı bir planlamayı da beraberinde getiriyor.

Davetlilere servis edilecek menü, fotoğraf çekimi, gösteriler, organizasyon süresince davetlilerin ağırlanması ve hatta DJ’ler tarafından seslendirilecek müzik seçime kadar çok sayıda detayla uğraşmamak için nisa organizasyon hizmetinizde.

"

İstanbul’da düğün organizasyon hizmetleri

Masa sandalye Süsleme, Masa Sandalye Kiralama Ve Nikah Masası Kiralama Nisa Organizasyon Farkıyla Hizmetinizde.

İstanbul’da düğün organizasyon hizmetleri sunan Nisa Organizasyon, profesyonel anlamda her aşamayı siz telaşa kapılmayın diye kusursuzca yürütmektedir.

Yalnızca nasıl bir düğün hayal ettiğinizi bizimle paylaşmanız bu özel gününüzü eğlenerek geçirmeniz için yeterlidir. Her düğün konseptine uygun ekipman, eleman ve servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Planlamaların her aşamasında fikir paylaşımı yapıyor, gösteriler için önceden prova imkanı sunuyor ve stressiz bir düğün günü geçirmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Düğün nişan kına sünnet organizasyonları için Nisa Organizasyon sizlere hizmet veriyor.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla düğün organizasyonu için uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Düğün Mekanı Süslemeleri
Düğün Mekanı Süslemeleri

Nisa Organizasyon Olarak Üstlendiğimiz Organizasyon Hizmetleri

Ekibimiz, sevdiklerinizle unutulmaz bir organizasyona tanıtlık etmeniz ve beraber eğlenceli zaman geçirmeniz için düğünün her detayını üstlenmektedir.

Nisa Organizasyon olarak üstlendiğimiz organizasyon hizmetleri çok detaylı olup, tercihlerinize göre özel olarak şekillendirilmektedir.

İçinizden geçen düğünün tüm incelikleri birlikte aşılabilir hale getiriyoruz. Düğün organizasyon hizmetlerimizden bahsedecek olursak aşağıda sizlere maddeler halinde sunmaktayız.

"Organizasyon Hizmetleri

Düğün Mekanı Süslemeleri ve Ekipman Temini

Çiftlerin belirlediği düğün konseptine göre düğün mekanı süslemelerinin yanı sıra masa, sandalye, nikah masası gibi ekipman temini yapıyoruz.

Tercih ettiğiniz mekanı gerekli ekipmanlarla donatarak masal kitaplarının sayfalarından dökülmüşçesine büyülü bir hale getiriyoruz. Tüller ve çiçeklerle göz alıcı ve bir o kadar da sadeliğin ön planda olduğu organizasyonlar, profesyonellerin dokunuşlarıyla şekilleniyor.

"düğün organizasyon

Gelin yolu süslemeleri, masa sandalye giydirme, nikah masası süsleme, şamdan ve sufle kiralama, takı alanı süsleme, resim köşesi gibi her ayrıntı çiftlerin tercihlerine göre özel olarak belirleniyor ve profesyonel ellerde şekil buluyor.

"

Fotoğraf ve Video Çekimi

Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız video çekimi, kaliteli ve doğal fotoğraf kareleri ile düğün organizasyonu süresince her anı kayıt altına almaktadır. En güzel kareleri bir araya getirerek unutulmaz törenin bir kopyasını size teslim ediyoruz.

Tebrik ve takı töreni sırasında özenli kayıt alıyor, konsepte uygun resim köşesinde mutluluğunuzu paylaşan tüm davetlilerinizle birlikte çekilen fotoğraflar sayesinde töreni adeta ölümsüzleştiriyoruz.

Masa Sandalye Temini-Masa Süsleme-Kumaş Süsleme-Sandalye Süsleme-Sahne Kurulum-Işıklı Podyum-Ses Sistemi-Şamdan Çiçek Süsleme-Gelin Yolu-Konfeti -Volkan-Supla-Peçete-Işıklı Perde-Masa Süsleme.Düğün organizasyonu için gerekli A dan Z ye Herşey

Fotoğraf ve Video Çekimi
Fotoğraf ve Video Çekimi

Ses, Işık ve Sahne Düzeni

Çiftlerin düğün veya balo salonu dışında özel bir alanda düğün planlaması yapması halinde ihtiyaç duyulan ses, ışık ve sahne düzenini eksiksiz olarak kuruyoruz.

Müzik repertuarı geniş olan müzisyenlerimiz, çiftler ve davetliler için özel müzikleri seslendirmektedirler. Düğünler için dj kiralama, masa kiralama, sahne kiralama, ses sistemi kiralama ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz.

Ses, Işık ve Sahne Düzeni
Ses, Işık ve Sahne Düzeni

Nisa Organizasyon organizes magnificent wedding organizations in Istanbul.

Düğün Etkinlik ve Gösterileri

Nisa Organizasyon bünyesinde faaliyet gösteren ekiplerimizce düğününüzde yer verebileceğiniz çeşitli gösteri seçenekleri bulunmaktadır.

Çiftler tarafından özellikle tercih edilen gösteriler arasında konfeti ve volkan şov yer alırken talep edilmesi halinde Horon, Zeybek veya Kafkas ekibi kiralama hizmetlerimizden yararlanarak, düğününüzde özel gösterilere yer verebiliyorsunuz.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Ayrıca İslami düğünler için semazen ekibi ve ilahi grubu hizmeti de sağlamaktayız.Takı töreni sırasında çocuklar için palyaço gösterileri, gelin ve damadın belirlediği eğlenceli koreografiler gibi daha nice sürpriz düğün etkinlik ve gösterileri töreni renklendirmenizde büyük rol oynayacaktır.

Düğün Etkinlik ve Gösterileri
Düğün Etkinlik ve Gösterileri

Catering Hizmetleri – İkram ve Sunumlar

Davetlilerinize ikramda bulunabilmeniz adına Nisa Organizasyon alternatifi bol menü seçenekleri sunmaktadır. Enfes lezzetlerin usta elle tarafından hazırlandığı özel yemekli menüler ve kokteyl menü seçeneklerimizin içeriği çiftler tarafından özel olarak da belirlenebiliyor.

Ziyafet tadında bir sunum için birbirinden enfes tatlarda ve hoş sunumlarıyla Nisa Organizasyon’un catering hizmetlerine göz atmadan geçmeyiniz. Düğün organizasyonları için garson ve hostes kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Masa Sandalye Süsleme

Nisa Organizasyon düğün organizasyonu için sizlere unutulmaz hizmetler sunmaya bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Nisa Organizasyon Hizmetlerimizi incelemeyi unutmayınız.

Nişan Organizasyonu Masa Süsleme
Nişan Organizasyonu Masa Süsleme

Düğün Davet Hizmetleri

Nişan Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu
Sünnet Koltuğu Süsleme
Taht – Tahterevan Organizasyonu
Yeniçeri Volkan Show
Mehter Takımı
Masa Süsleme
Sandalye Süsleme
Organze Hizmetleri
Saten Örtü Süsleme
Ranner Kapak Örtü Süsleme
Şamdan Hizmetleri
Çiçek Süsleme
Pasta Organizasyonu
Fanus Mum Ayna Süslemeleri
Masa Temini
Sandalye Temini
Mekan Temini
Tül Süsleme
Balon Süsleme
Karşılama ve Yer Gösterme Hizmetleri
Işık Şelalesi
Konfeti Shov
Orkestra Organizasyonu
Işık Sistemi Hizmetleri
Lazer Şhow
Barkovizyon
Fotoğraf ve Kamera Hizmetleri
Gobo
Takip Işığı
Davetiye Hizmetleri
Animasyon Hizmetleri
Palyaço Show Gösterileri
Sihirbaz Jonglör Gösterileri
Aşuk Maşuk Gösterileri
Karagöz Hacivat Gösterileri

Nisa Organizasyon ile hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için:

Web sitesi: https://www.nisaorganizasyon.com/
Telefonla ulaşabilirsiniz: +90 553 241 40 67
E-posta gönderebilirsiniz: nisaorganizasyon2@gmail.com