Mehter Takımı

Mehter Takımı

Sayfa İçerikleri

Mehter Takımı Organizasyonu

Mehter takımı organizasyonu hizmetimiz şimdilik İstanbul genelinde olup uygun fiyatlara Mehter takımı organizasyonu sunmaktayız.

Milli ve manevi duyguların ön planda olduğu organizasyonlarda yer alan Mehter Takımı, Türk ordusunun en güçlü silahlarından biriydi. Osmanlı Dönemi’nde askerlerimizin duygularını harekete geçiren, savaşın seyrine büyük katkıda bulunan Mehter Takımı organizasyonu kös, çevgen, davul, trompet, zil, zurna gibi çalgılarla ve Türk milletinin zaferlerini konu alan ezgileriyle günümüzde halen varlığını sürdürüyor ve sürdürmeye de devam edecektir.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları İstanbul

En Uygun Mehter Takımı Kiralama 1000 TL den Başlıyor.

Nisa Organizasyon firmamız ordumuzun en kıymetli bando takımını profesyonel ekibiyle davet, etkinlik ve şenliklerde yeniden canlandırmaktan gurur duyar. Organizasyonlarınızda Mehter Takımı’na yer vermek isterseniz firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik ve Organizasyonlar için Mehter Takımı

Görkemli bir etkinlik düzenlemek istediğinizde uzman ekip kadromuzla İstanbul’da Mehter Takımı kiralama hizmeti veriyoruz. Dinlemek ve izlemekten büyük keyif aldığımız Mehter Takımı gösterileri düğün, sünnet töreni, gelin çıkarma, Ramazan etkinlikleri ve asker uğurlama kapsamında çeşitli organizasyonlarda yer verilmektedir.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

Osmanlı Dönemi’nin bandosu günümüzde aynı görevi sürdürmese de halen aynı coşku ve heyecanla dinlenmektedir. Bu heyecanı davetlilerinize yaşatmak, onlara keyifle izleyecekleri bir organizasyon düzenlemek için firmamızın profesyonel anlamda sergilenen Mehter Takımı organizasyonu kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Mehter Takımı
Sünnet Düğünü Mehter Takımı

Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu

Mehter takımının en çok hayat bulduğu organizasyonların başında sünnet düğünü ve Ramazan etkinlikleri gelmektedir. İş yeri açılışı söz konusu olduğunda da yine ziyaretçilerin  veya yoldan geçenlerin dikkatini çekmek amacıyla Mehter Takımı’nın muazzam gösterisinden yararlanılmaktadır. Her türlü organizasyonu şenlendirecek olan bu gösteriler için Nisa Organizasyon’un uzman ve tecrübeli ekibini tercih ederek sorunsuz bir program sürdürmenin rahatlığını hissedeceksiniz.

Mehter Takımı Kiralama
Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Programı Nasıl Yürütülür?

Mehter Takımı organizasyonu programı kapsamında gösterileni sergilemek için kendine özel yürüyüşüyle alana gelir. Bu yürüyüşte asla geri adım yoktur, daima ileri gidilir. Besmele ve sağ ayakla başlanarak, her üç adımda bir sağa ve sola selam verilir. Bu selam Rahim Allah ve Kerim Allah manasına gelir. Mehter takımı marşlar eşliğinde enstrümanlarıyla alana yönelir. Davul, zil, trompet, nakkare ve zurna takımın olmazsa olmaz enstrümanlarıdır.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Organizasyonu

Nisa Organizasyon Mehter Takımımız programa besmeleyle başlar ve yürüyüşün bittiği yerde çember oluşturarak Türk Halk ve Sanat Müziği başta olmak üzere çeşitli marşları dile getirir. Firmamız 8-10 kişiden oluşan Mehter Takımı organizasyonu ile uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim sayesinde en anlamlı gösteriyi en doğru şekilde sergilemektedir. Mehteran Takımımız nota ve makam bilgisine sahip, profesyonellerden oluşmaktadır. Organizasyonu en iyi şekilde yürütmek için firmamızın Mehter Takımı kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz.  

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama
İstanbul Mehteran Takımı Kiralama

İstanbul Mehter Takımı için bize ulaşınız. Uygun fiyatlara mehter takımı kiralama hizmeti hemen arayınız.