Dini Organizasyon

Dini Organizasyon

Sayfa İçerikleri

En İyi Dini Organizasyon Firması

Dini organizasyon firması Nisa Organizasyon hizmetleri dini düğün, sünnet düğünü ve kına etkinliklerinde semazen gösterileri, evlilik ile kısaslar, ilahiler, Kur’an-ı Kerim tilaveti gibi İslam’a uygun programları içermektedir. İnançlarımız doğrultusunda yürütülen dini organizasyon programı çiftlerin dünya evine girerken veya çocuğunuzun sünnet düğününü yaparken en makul olanıdır.

Dini Organizasyon
Dini Organizasyon

Kaliteli İslami Organizasyon Şirketi

Nisa Organizasyon firması olarak profesyonel müzisyen ve gösteri ekibimizle dini organizasyon hizmetlerini en kaliteli şekilde yürütüyor, mekan süslemeleri, ışık, ses, sahne kurulumu ve catering hizmetlerini layıkıyla yerine getiriyoruz.

Dini Düğün Organizasyonları
Dini Düğün Organizasyonları

Dini Organizasyon Hizmetlerimiz

Dini organizasyon düzenlemek istenildiğinde ister bir salon ister bir kır mekanı olsun, firmalar İslami gösteri ve etkinlikleri yürütmemektedir. Bunun için organizasyon firmalarından destek almanız gerekir. Hal böyle olunca İstanbul’un en iyi dini organizasyon firması olarak sizlere tüm ekipman, müzisyen ve eleman desteğini eksiksiz sağlıyoruz. Dini organizasyon türleri ve hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları
Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

Dini Düğün Organizasyonları

İslami esaslar dikkate alınarak düzenlenen dini düğün organizasyonu, gelenek ve göreneklerimizin ön planda tutulduğu etkinlik ve gösterileri içermektedir. Düzenlenecek mekanın düğün ve balo salonu olmaması yani kır düğünü konseptinde tercih edilmesi halinde organizasyon hizmetlerinden masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, mekan süsleme ve ses, ışık, sahne kurulumuna da ihtiyaç duyulmaktadır. Dini düğün organizasyonları kapsamında sunduğumuz genel hizmet içeriği şöyledir:

Sunucu kiralama

Semazen grubu kiralama

Mehter takımı kiralama

İlahi grubu kiralama

Tasavvuf grubu kiralama

Mekan süslemeleri

Masa sandalye temini ve süslemeleri

Nikah masası kiralama

Kamera ve fotoğraf

Animasyon ekibi kiralama

Catering hizmetleri

Ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu

Gelin tahtı kiralama

Dini Organizasyon Firması
Dini Organizasyon Firması

Dini düğün organizasyon fiyatlarımız tercihinize bağlı program akışına ve gösteri ekiplerinin sayısına göre farklılık gösterecektir. Paketler halinde hazırladığımız dini düğün organizasyonu hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Dini Nişan ve Kına Organizasyonları

Nişan ve kına organizasyonları evde, salonda veya uygun görülen bir mekanda düzenlenebilmektedir. Tercih edilen mekana göre firmamız en uygun ekipmanların teminini ve düzenlemesini yapmaktadır. Programın yürütülmesi adına sunucular ve servis elemanları görev alırken, ilahi grubu ve semazenlerimizle göz alıcı dini nişan ve kına organizasyonu düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Dini nişan organizasyonu hizmet içeriği şöyledir:

Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon
Nisa Organizasyon İslami Düğün Organizasyon

Açılış konuşması ve programın yürütülmesi için sunucu kiralama

Makamlı Kur’an-ı Kerim tilaveti

Evlilik ile ilgili kısalar

İlahi grubu gösterileri

Semazen gösterisi

Takı merasimi

Kapanış konuşması

İslami Kına Organizasyon Şirketi

Dini kına organizasyonlarında bayan ilahi grubu, bayan semazen ve bayan sunucu ekiplerimiz hizmet vermektedir. Resim ve video için kameraman, servis hizmetleri için garson ve Hint kınacısı olarak görev yapacak ekip arkadaşlarımız da dini organizasyonlara özel bayan olarak tercih edilebilmektedir.

Mevlitli Sünnet Organizasyonu
Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Dini Sünnet Organizasyonu

Çocuklarınız için eğlenceli birbirinden güzel oyunların bir arada bulunduğu dini sünnet organizasyonu için Nisa Organizasyon firmamızdan destek alabilirsiniz. Dini esaslara uygun şekilde yürütülen program, çocukların beğeniyle takip ettiği palyaço gösterileriyle renklenmektedir.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Patlamış Mısır Arabası Kiralama

İndirimli Dini Organizasyon Fiyatları 1500 TL den Başlamaktadır.

Firmamız dini sünnet organizasyonu kapsamında balon süsleme, sünnet tahtı kiralama, Mehter Takımı kiralama, panayır yiyecekleri kiralama, ses ve ışık sistemi kiralama, semazen ekibi kiralama, ilahi grubu kiralama hizmetlerini sağlamaktadır.

İstanbul Mehter takımı Kiralama
İstanbul Mehter takımı Kiralama

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Çeşitli dini sünnet organizasyonu paketlerimizi inceleyerek bütçenize en uygun olanı tercih edebilme fırsatınız bulunmaktadır. İstanbul’da en uygun dini sünnet organizasyonu fiyatları için Nisa Organizasyon firmamızla görüşebilir, hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri
Düğün Davet Organizasyon Hizmetleri

Dini Organizasyon Firması Nisa Organizasyon İstanbul genelinde sizlere en güzel organizasyonları sunmaya devam ediyor. Uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir İslami Organizasyon hizmeti için bizi arayınız.