Tasavvuf Müziği

Tasavvuf Müziği Ekibi

Sayfa İçerikleri

Tasavvuf Müziği Ekibi

Tasavvuf Müziği Ekibi ile sizlere düğün, nişan,sünnet ve konser organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Tasavvuf Müziği Ekibi kiralamak için bizimle iletişime geçiniz.

Beşeri zevklerden kaçınarak onları ilahi zevke dönüştüren, felsefi akımdan ziyade bir yaşayış tarzı olan tasavvuf, bir başka deyişle Hakk’a ulaşma yolunda kat edilen mesafedir. İnsana kulluğunu hatırlatan tasavvuf müziği, tasavvuf felsefesinden izler taşımaktadır. Kişiye inancını sorgulayarak onu düşünceler deryasına yönelten tasavvuf müziği, aslına sadık kalındığında en iyi şekilde duyguları yönlendiren bir gösteriye dönüşecektir.

En Uygun Fiyata İlahi Grubu İstanbul
En Uygun Fiyata İlahi Grubu İstanbul

En Cazip Fiyatlarla Semazen Ekibi Kiralama 200 TL den Başlıyor.

Nisa Organizasyon firması olarak Hakk’ın varlığını derinden hissedecek ve gönlünüzü ısıtacak tasavvuf müziği eserleri sunan profesyonel sanatçılarla çalışıyoruz. Davetlilerinize beğeniyle dinleyecekleri bir İslami organizasyon hazırlamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tasavvuf Grubu
Tasavvuf Grubu

Tasavvuf Müziği ve İlahi Grubu Kiralama

Tasavvuf müziği ritmin sonsuz kez tekrarını içeren, insanı düşünmekten alıkoyamayan ezgilere can veren eserlerdir. Bektaşi, Mevlevi, Nakşi, Halveti ve Kadiri gibi tasavvuf müziği çeşitleri bulunmakla birlikte sanatsal bakımdan en çok Mevlevi müziği tercih edilmektedir. Bendir, tasavvuf müziğinin olmazsa olmaz müzik aletidir. Bendirin yanı sıra kudüm, ney, nevbe ve rebab  tasavvuf müziğinde kullanılmaktadır. Tasavvuf müzik aletleri eşliğinde dillendirilen Tekke musikisi müzik türleri şöyledir:

Mevlevi (Ayin-i Şerif), Bektaşi (Nefesler, Ayn-i Cem), ve Zikir ilahileri usullü okunan Tekke musiki türleridir.

Na’t-i Peygamberi ve Duran ise usulsüz okunan Tekke musikisi türleridir.

Dini Düğün Organizasyonları
Dini Düğün Organizasyonları

Kaliteli Organizasyon için Tasavvuf Müziği Ekibi Kiralama Servisi

Nisa Organizasyon firmamız tasavvuf müziği ekibi ve ilahi sanatçıları gösterilerinde hem usulsüz hem de usullü okunan müzik türlerine yer vermektedir. Bunlardan Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif usulsüz okunurken, ilahiler ve Mevlevi müzikleri ile organizasyon sürdürülür.

Tasavvuf Müziği Sanatçıları ile İslami Organizasyon Hizmeti

Hak yolunda gidenlerin gönlüne dokunmak kadar insanları Hakk’a kavuşturmak amacıyla tasavvuf müziğinin ruha dokunur nefesini kullanan tasavvuf müziği sanatçıları, Müslüman olmayanların da hislerini harekete geçirecek tesire sahiptir.. İslamiyet’in yayılması sırasında hoş sesli hocalar tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ile tasavvuf musikisi dinleyenleri kendinden geçirmiş, Hakk’a yönelmelerini sağlamıştır. Bu gün tasavvuf musikisi duyduğumuzda kendimizi kaptırır, nereden nereye geldiğimizi, kim olduğumuzu hatırlarız.

Dini Organizasyon
Dini Organizasyon

Nisa Organizasyon Tasavvuf Müziği Ekibi

Böylesine içten bir sunuma tasavvuf müziği sanatçılarımız ile her türlü İslami organizasyonda yer vermekten mutluluk duyuyoruz. En güzel eserleri en güzel sesli ilahi sanatçılarımızla buluşturuyor, Semazen gösterileriyle kalbinizdeki tüm güzellikleri hissetmenize vesile olacak bir program hazırlıyoruz. Doğru organizasyon firması ile çalışmanın ne demek olduğunu hissedeceğiniz bir program için İslami organizasyonlarınızda tasavvuf müziği dinletisi, semazen gösterisi ve ilahi grubu hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Müzik Ekibi Orkestra Kiralama
Müzik Ekibi Orkestra Kiralama

Tasavvuf Müziği Ekibi kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Tasavvuf müziği ekibi kiralama fiyatları müzisyen sayısına ilahi sanatçısı adına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişmektedir. Nisa organizasyon iletişim hattından bize ulaşırsanız sizlere daha sağlıklı tasavvuf grubu fiyatları hakkında bilgi verebiliriz.