Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama hizmetine duyulan ihtiyaca, organizasyonun büyük veya küçük olmasına, açık veya kapalı alanda düzenlenmesine bağlı olarak farklı seçenekler değerlendirilerek çözüm üretilmektedir.

Nisa Organizasyon firmamız ses sistemi kiralama taleplerinizde nakliye ve kurulum hizmetleri dahil profesyonel anlamda destek sunmaktadır.

Kiralık Ses Sistemi İstanbul Firması

Festival, konser şenlik, kokteyl organizasyonu, açılış, düğün organizasyonu, toplantı, konferans ve daha pek çok etkinlik ve davete özel uygun ekipmanlarımız bulunmaktadır. Yüksek ses kaliteli sistemler ve son teknolojik aletlerle hem iç hem de dış mekanda ses akustiğini sağlayarak en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Pop müziği grubu kiralama
Ses Sistemi Kiralama Firması

Ses Sistemi Kiralama Hizmetlerimiz

Nisa Organizasyon firması olarak ses sistemi kiralama ihtiyacınızı alanın büyüklüğüne, sesin ulaşması istenilen davetli sayısına ve alanın açık-kapalı olmasına bağlı olarak belirliyor; size en uygun ekipmanları önererek kurulumunu yapıyoruz.

Standart hizmet içeriğinde kabin, bilgisayar, ses mikseri, mikrofon ve bellek bulunmaktadır. Profesyonel ses sistemlerinde ise sayıca fazla ve yüksek performans kalitesine sahip ekipmanlardan yararlanılmaktadır.

Ses, Işık ve Sahne Düzeni
Ses, Işık ve Sahne Düzeni

Standart Ses Hizmetleri

Açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, doğum günü partisi, sokakta ürün tanıtımı veya kumsalda, teknede, restoranda eğlence amacıyla tercih edilmektedir.

Konuşmacı veya animatörün müziği, konuşma ve tanıtımı davetlilere veya katılımcılara duyurmak istemesi amacıyla standart ses sistemi seçeneğinden yararlanılmaktadır.

Taşınabilir ekipmanlardan kullanılması fiyatların da ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Portatif ses sisteminin kullanımı da çok kolaydır. Dilerseniz firmamızdan sunucu kiralama veya animatör kiralama yaparak cihazın yönetilmesini sağlayabilir veya kendiniz de cihazı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Töreni Sahne Ses Işık Sistemi Kiralama
Mezuniyet Töreni Sahne Ses Işık Sistemi Kiralama

Profesyonel Ses Sistemi Hizmetleri

Konser etkinliği, düğün organizasyonu, festival, şenlik organizasyonu, mezuniyet balosu, kokteyl organizasyonu gibi etkinliklerde profesyonel ses sistemi kiralama hizmetlerinden yararlanılır. Açık veya kapalı alanlarda profesyonel ses kalitesiyle müzik ve ses dinletisi için uygundur.

Yüksek performanslı amfi, dijital ses mikseri, line array sistemleri ile son teknolojik aletler ve hoparlör sistemleriyle organizasyonun kusursuz bir ses kalitesiyle yürütülmesi sağlanmaktadır.

İstanbul’da Uygun Fiyatlara Kiralık Ses Sistemi

Profesyonel kiralık ses sistemi hizmetlerimizin içeriğinde sahne ve ışık sistemi kiralamaya da yer verilmektedir. DJ kiralama, sunucu kiralama, orkestra kiralama, müzik grubu kiralama ve organizasyonların her aşamasını planlamak, hazırlamak ve yürütmek amacıyla Nisa Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Müzik Ekibi Orkestra Kiralama
Müzik Ekibi Orkestra Kiralama

Profesyonel Ses Sistemleri

Nisa Organizasyon firmamız, standart ve profesyonel olmak üzere iki farklı ses sistemi kiralama seçeneği sunmaktadır. Standart ses sistemi taşınabilir ekipmanlardan oluşurken, yüksek ses kalitesinden hiçbir ödün vermemektedir.

Profesyonel ses sistemleri ise kurulum gerektiren, her bir parçanın ayrı ayrı monte edilerek en iyi ses kaliteye sahip cihazlar kullanılarak hazırlanır.

Bu nedenle kiralık ses sistemi fiyatları organizasyon türüne uygun sisteme, etkinliğin süresine ve düzenlendiği semte yani uzaklığa göre belirlenecektir.

Firmamızı arayarak fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İftar Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme
Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Süsleme

İstanbul genelinde kiralık ses sistemi nakliye kurulum ve dj hizmeti sağlıyoruz.

İletişim : 0553 241 40 67