23 Nisan organizasyonu

23 Nisan organizasyonu

23 Nisan Organizasyonu

Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ülkemizde her yıl coşkuyla kutlanmaktadır. Çocuklara yönelik aktivitelerin yer aldığı programlar hazırlanarak onlara armağan edilen bu günü doyasıya eğlenerek geçirmeleri için 23 Nisan organizasyonu kapsamında okullar, alışveriş merkezi, belediyeler için etkilik programları düzenliyoruz.

23 nisan organizasyonu
23 nisan organizasyonu

 

palyaço kiralama
palyaço kiralama

Çeşitli yarışmalar, gösteriler ve oyunlarla kendilerini mutlu hissedecekleri bir program hazırlıyoruz. İstanbul’da çocuk etkinliklerinde güvenle hizmet alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, uzun yıllardır eğlence ve gösteri programlarında yer almış olan Nisa Organizasyonu tercih edebilirsiniz.

Çocuk Eğlenceleri

23 Nisan Organizasyonu Hizmetlerimiz

Çocukların el üstünde tutulduğu, en üst makamların koltuklarına oturarak geleceği emanet edeceğimiz çocuklara verilen önemin hissettirildiği özel bir gündür.

Bu güne özel caddeler ve okullar süslenir. Evlere bayraklar asılır. Hep birlikte marşlar söylenerek 23 Nisan’ın önemi vurgulanır.

Eğlence aktivitelerine yer verilir ve çocukların gönüllerince bir gün geçirmeleri sağlanır.

Okul Etkinlik Organizasyonu

Nisa Organizasyon olarak çocuk programı kapsamında sağladığımız hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz:

Balon Süsleme:

Okullarda her öğrenci öğretmeni ve arkadaşlarıyla birlikte sınıfını balon ve flamalarla süslerler.

En güzel görsellerin buluştuğu bu günde Nisa Organizasyon firmamız okul, belediye ve AVM etkinliklerinde özel olarak balon süsleme hizmeti ve flama bayrak süsleme hizmeti vermektedir.

Ayrıca alana gelen çocuklara dağıtmak üzere AVM etkinliklerine özel firma amblemli bayrak hazırlıyor ve güler yüzlü kostümlü ekip arkadaşlarımızca çocuklara dağıtıyoruz.

Palyaço Gösterisi:

23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocukların en sevdiği gösteriler arasında palyaço gösterisi yer alır. Güler yüzlü ve çocuk ilişkilerinde iyi, oyunlar, şarkılar ve yarışmalar eşliğinde çocukları eğlendiren bir etkinlik için palyaço gösterisi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Halk Oyunları Gösterisi:

Okul etkinliklerinde öğrencilerden oluşan gösteri grupları sırayla sahne alırlar. Şiirler ve günün önlem ve anlamını anlatan yazılar okunur.

Halk oyunları gösteriler sunar. Nisa Organizasyon firmamız gerek okullarda gerekse düzenlenen tüm 23 Nisan etkinlikleri kapsamında halk oyunları ekibiyle sahne alarak profesyonel bir gösteri sunmaktadır.

Ses ve Müzik Sistemi Kiralama:

Mikrofon ve hoparlör gibi ses ve müzik sistemi kiralama hizmetimizi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında İstanbul’un her yerine nakliye yoluyla ulaştırıyor ve kurulumu yapıyoruz. 

23 Nisan organizasyonu Ekipman Kiralama:

Düzenlenecek 23 Nisan organizasyonuna katılacak olan davetliler için masa ve sandalye temini yapıyor, balon ve flama bayraklarla masa sandalye süslemesi yapıyoruz.

Sokak Satıcıları:

Çocukların severek tükettiği pamuk şeker, Maraş dondurması, patlamış mısır, Osmanlı macunu gibi panayır yiyeceklerini 23 Nisan’a özel etkinliklere dahil ediyoruz.

Yüksek kalite güvencesiyle çocukların sağlığını koruyan malzemelerle hazırlanan panayır yiyecekleri kiralama hizmetimizden uygun fiyatlarda yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi
Mezuniyet Organizasyon Şirketi

İstanbul 23 Nisan Organizasyonu

Diğer programlarımız şöyledir:

  • Jonglör gösterisi
  • Bando gösterisi
  • Mehter takımı gösterisi
  • Hacivat ve Karagöz gösterisi
  • Şişme oyun parkı kiralama
  • Sihirbaz gösterisi
  • DJ kiralama

Nisa Organizasyon firmamız avantajlı paketler hazırlayarak ihtiyaç duyulacak çeşitli ekipman ve eleman desteğini uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Pamuk Şeker Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Detaylı bilgi almak ve 23 Nisan organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.