Sünnet Organizasyonu detayları

Sünnet Organizasyonu detayları

Sünnet Organizasyonu Detayları

Sünnet organizasyonu için tutulan mekana (düğün salonu, ev, bahçe, kır konsepti, havuz başı ve restoran gibi) bağlı olarak üzerinde durulması gereken detaylar belirlenmekte ve bir planlama yapılmaktadır. Ailelerin titizlikle yaklaştığı, her ayrıntıyı dikkate aldığı kusursuz bir organizasyon için Nisa Organizasyon firmamız tüm detayları tek tek not alarak sünnet merasimi sırasında herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan programı tamamlamanızı sağlayacaktır. Organizasyonu sizi yormadan ancak her isteğinizi eksiksiz olarak yerine getirecek şekilde geniş kapsamlı bir merasim düzenliyoruz.

Sünnet Organizasyonu Detayları
Sünnet Organizasyonu Detayları

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

Gelenek-göreneklerimize ve İslami usullere öncelik vererek düzenlediğimiz sünnet organizasyonunu, çocuğunuz ve arkadaşlarının da eğlenerek zaman geçireceği bir etkinliğe dönüştürecek aktivite ve gösterilerle zenginleştiriyoruz. İstanbul sünnet düğünü organizasyon firmaları arasında güvenilir firma profiline sahip Nisa Organizasyon, sünnet organizasyonu detaylarını önceden planlıyor, can sıkan sürprizlere yer vermiyor. Sünnet organizasyonu fiyatları konusunda aynı hassasiyeti göstererek önceden kesin bilgi paylaşımı yapıyoruz. Sünnet düğünü organizasyonu kapsamında neredeyse tüm paketlerimizde sünnet tahtı kiralama ve balon süsleme hizmeti yer almaktadır.

Balon Süslemeleri ile Mekan Düzenlemesi
Balon Süslemeleri ile Mekan Düzenlemesi

Profesyonel Firmamızca Yürütülen Sünnet Organizasyonu Detayları

Nisa Organizasyon firması olarak kaliteli malzemeler ve ürünler kullanılarak yemekli sünnet düğünü organizasyonu düzenliyoruz. İslami sünnet düğünü kapsamında Kur’an-ı Kerim tilaveti, kısa sohbet, ilahi grubu kiralama, semazen gösterisi, tasavvuf grubu kiralama hizmetleri veriyoruz. Diğer sünnet organizasyonu detayları şöyledir:

Pamuk Şeker Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Balon Süslemeleri ile Mekan Düzenlemesi

Sünnet organizasyonu için mekan düzenlemesi serpme balonlar, zincir balon, papatya balon ve nazar boncuğu balon ile profesyonel ekibimizce kısa sürede yapılmaktadır. Sünnet tahtının yerleştirileceği yer veya sünnet yatağı balon, tül, kumaş ve flamalarla özel tasarımlarla süslüyoruz. Çalışmalara başlamadan önce organizasyon tarihinden önce mekana gelerek incelemeler yapıyor, en uygun süsleme ekipmanlarını seçiyoruz.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları
Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama ve Yeniçeri Seremonisi

Organizasyonun en sevilen hizmetlerinden olan sünnet tahtı ve Yeniçeri seremonisi, sünnet düğünün önemli bir parçasıdır. Çocuğunuz mutlu bakışlar arasında salona Yeniçeri Askerleri eşliğinde getirilmektedir. 4 Yeniçeri Askeri ile sünnet tahtı kiralama fiyatlarımız 500 TL’den başlayarak modele göre daha yüksek fiyatları bulabilmektedir. Organizasyon paketine dahil edilmesi halinde daha uygun fiyatlarda hizmet almanız mümkündür.

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu
İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Düğünü için Animasyon Gösterisi

Animasyon gösterileri arasında yer verdiğimiz kostümlü ekip arkadaşlarımız palyaço gösterisi sunmaktadır. Jonglör palyaço gösterisi, eğlenceli yarışmalar, yüz boyama aktivitesi, fıkralar ve öğretici oyunlar eşliğinde profesyonel animasyon gösterisini sünnet organizasyonu paketlerine dahil edilerek çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kına Tahtı Kiralama
İstanbul Kına Tahtı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Mehter takımı gösterisi genellikle sünnet tahtı ile çocuğun alana getirilmesi sırasında ve sonrasında programın belirli bölümlerinde yer almaktadır. Özel Osmanlı kostümleriyle Mehter marşı eşliğinde bir sünnet düğünü ile Mehter takımı gösterileri yeniden hayat buluyor. Herkesin coşkuyla katıldığı marşlar eşliğinde sünnet organizasyonu için Nisa Organizasyon firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İstanbul Mehteran Takımı Kiralama
İstanbul Mehteran Takımı Kiralama

İlahi Grubu ve İlahi Sanatçıları Kiralama

İslami sünnet düğünü kapsamında yer verilen ilahi grubu ve ilahi sanatçıları 4 kişiden oluşmaktadır. Canlı müzik eşliğinde en bilinen eşsiz ilahiler seslendirilir. İslam kültüründe önemli yere sahip ilahileri tanınmış ve profesyonel ekibimizin videolarından dinlemeden kararınızı vermeyin.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Semazen Gösterisi Programı

Semazenler izleyenleri kendine çeken, ruhu dinlendiren ve sevgiliye yolculuğu anlatan gösterileriyle programın en eşsiz parçasıdır. Profesyonel semazenlerimiz gösterilerini her aşamada bir amaca yönelik olarak sergilerler. Her hareketin bir anlamı vardır. Her selamda ikili veya üçlü gruplar haline gelen semazenler sadece yaratıcıya mahsustur düşüncesiyle hareket ederler ve tek başına semazen gösterisi yapılmaz. En az iki kişilik gruptan oluşurlar. Semazen gösterisi fiyatları tek bir semazen için 200 TL’den başlamaktadır.

Semazenli İlahi Grubu Organizasyonları
Semazenli İlahi Grubu Organizasyonları

Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmeti

Nisa Organizasyon firmamız yalnızca fotoğraf çekimi hizmeti verebildiği gibi hem fotoğraf hem de video çekimi yapabilmektedir. Profesyonel kameralarla organizasyonun tamamını kayıt altına aldıktan sonra düzenlemeler yaparak çekimin en son halini kısa sürede teslim ediyoruz. Ayrıca çekilen fotoğraflardan albüm de hazırlayabiliriz.

Fotoğraf ve Video Çekimi
Fotoğraf ve Video Çekimi

En özel sünnet organizasyonu için daha detaylı bilgi bizi arayınız. İletişim : 0553 241 40 67