Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları

Sünnet düğün organizasyon fiyatları seçilecek olan paketlere göre değişmektedir. Nisa organizasyon sizlere kaliteli sünnet düğünlerini uygun fiyatlara sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerde Sünnet organizasyonları için bize ulaşınız.

sünnet organizasyon fiyatları
sünnet organizasyon fiyatları

Sünnet olacak çocuğun özellikle 2 yaşından büyük olması halinde operasyon için psikolojik olarak hazırlanmaları gerekir. 2.5-5 yaş aralığında olan çocuklarda sünnet olma konusunda büyük korku yaşadıkları gözlenmektedir. Sünnet düğün organizasyonu düzenlemeye karar vermeden önce çocuğunuzla konuşmalı, ona gereklilikleri açıklanmalı ve müdahalenin kendisine hiçbir zarar vermeyeceği anlatılmalıdır. Çocuğunuz için hazırlayacağınız organizasyon onun kendini rahat hissetmesini sağlayacak şekilde olmalıdır. Sevdiği bir ortam hazırlanarak sağlıklı bir ortamda sünnet ettirilmelidir.

Sünnet Düğün Organizasyonu
Sünnet Düğün Organizasyonu

İstanbul Sünnet Düğün Organizasyonu

Nisa Organizasyon firmamız çocuğunuzu eğlendirecek, ona bu günün kendisi için düzenlenmiş en güzel günlerden biri olduğunu gösterecek etkinliklerle siz anne ve babalara yardımcı olacak çalışmalar yürütmektedir. Birlikte çalışma yaptığımız ekip arkadaşlarımız çocuk psikolojisinden anlayan, onlara destek olacak davranışlarda bulunarak korkularını eğlenceye bırakacak gösteri ve etkinlikler düzenlemektedir. Firmamız bu tür etkinliklerin ailelerin bütçesini sarsmaması adına sünnet düğün organizasyon fiyatları konusunda makul ücretlerle hizmet vermektedir.

Patlamış Mısır Makinesi Kiralama
Patlamış Mısır Makinesi Kiralama

Sünnet Düğün Organizasyon Hizmetleri

Sünnet düğün organizasyonunun yapılacağı mekanı balonlarla süslüyor, çocuğunuza tüm hazırlıkların kendisi için yapıldığını her adımda hissettiriyoruz. Özel ilgi göstererek ekip arkadaşlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon hazırlıyoruz. Sünnet kıyafetlerini giyen çocuğunuzu Yeniçeri kostümlü ekip arkadaşlarımız sünnet tahtı üzerinde organizasyonun düzenlendiği mekana getirmektedir. Bu sırada kendini iyi hissedeceği ve ortama adapte olacağı eğlenceli müzikler çalıyoruz. Mehter Takımımız en güzel marşları seslendiriyor.

Yemekli Sünnet Organizasyonu İstanbul
Yemekli Sünnet Organizasyonu İstanbul

Dillere Destan Sünnet Organizasyonu Yaşatıyoruz

Her çocuğun görmekten mutluluk duyacağı animatörlerimiz (palyaço veya diğer kostümlü elemanlarımız) alanda hazır olarak bekliyor ve çocuğunuz salona girdikten sonra eğlenceli gösterilerine başlıyor. Balonlarla süslenmiş mekanda palyaçolarımız yüz boyama etkinliği yapmaktadır. Sihirbaz gösterileri, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca animasyon gösterileri ile organizasyonu neşeli hale getiriyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama
Sünnet Düğünü Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama

İstanbul’da Unutulmaz Sünnet Organizasyonları Nisa Organizasyon

Nisa Organizasyon firmamız eğlence etkinliklerinin yanı sıra İslami usullere göre sünnet düğün organizasyon hizmeti vermektedir. Çocukların dikkatini çekecek gösterilere ek olarak ilahi sanatçılarımız ve semazenlerimizle gönüllere dokunan bir organizasyon içeriği hazırlıyoruz. Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla en doğru şekilde sünnet merasimini gerçekleştiriyoruz.

Kiralık Mehter Takımı İstanbul
Kiralık Mehter Takımı İstanbul

Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatlarımız

Firmamız sünnet düğün organizasyonlarını çeşitli paketler halinde hazırlamaktadır. Sünnet tahtı kiralama, 4 Yeniçeri askeri, palyaço kiralama, sosis balon dağıtımı, mekanı balonla süsleme ve volkan gösterilerinin yer aldığı sünnet düğün organizasyon fiyatlarımız 900 TL’den başlamaktadır.

Pamuk Şeker Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Pamuk Şeker Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Sünnet Organizasyon Paket Fiyatları

Bir diğer sünnet düğün organizasyon paketimizde sunucu, ilahi grubu, semazen gösterisi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve kapanış duasına yer verilir. Her iki pakette fiyatlar birbirine yakındır. Standart paketlere eklenecek diğer hizmetlerimizle birlikte sünnet düğün organizasyon fiyatları her hizmete göre değişecektir. Süper paketlere dahil edilebilecek diğer hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz:

 • Mehter takımı kiralama
 • Oyunlar ve yarışmalar
 • Ekstra süsleme hizmetleri
 • Davetli karşılama hostesi kiralama
 • Sokak satıcıları kiralama (pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası gibi)
 • Masa sandalye kiralama
 • Masa sandalye süsleme
 • İlizyonist gösterisi
 • Sihirbaz gösterisi
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Konuşma balonları
 • Kırmızı halı kiralama
 • Takı sandığı temini
Animasyon Ekibi Kiralama İstanbul
Animasyon Ekibi Kiralama İstanbul

Yemekli Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları

Mevlitli sünnet düğünlerinde aileler davetlilere yemek ikramında bulunmaktadır. Duanın okunmasının ardından hayrına dağıtılan yemeklerin taze ve lezzetli olması önemlidir. Nisa Organizasyon firmamız anlaşmalı olduğu güvenilir yemek şirketleri aracılığıyla catering hizmeti almanızı sağlayacaktır. Yemekli sünnet düğün organizasyon fiyatları tercih edilen menüye ve kişi başı sayısına göre belirlenmektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul
Sünnet Düğünü Organizasyonu İstanbul

Sünnet düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek ve talep ettiğiniz hizmetlere yönelik fiyat teklifi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.