İstanbul Sünnet Düğün Organizasyonu

İstanbul Sünnet Düğün Organizasyonu

İstanbul Sünnet Düğün Organizasyonu

İstanbul Sünnet Organizasyon Şirketi Nisa Organizasyon Sizlere Hizmete Devam Ediyor.Geleneklerimiz ve dinimizin gereğince erkek çocukların sünnet ettirilmesi her aile tarafından önem verilen bir olaydır. Bu günü sevdikleri ile paylaşmak ve çocuğunun sünnet ettirildiğini duyurmak için aileler sünnet organizasyonu düzenlemektedir. Bu bazen sade bir etkinlik bazense çeşitli etkinlik ve gösterilerin yer aldığı organizasyon olabiliyor.

istanbul sünnet organizasyon
istanbul sünnet organizasyon

İstanbul sünnet düğün organizasyonu firmasına ihtiyaç duyduğunuzda firmamız alan süslemesi, masa ve sandalye kiralama, sünnet tahtı kiralama, animasyon gösterisi, mehter takımı kiralama, yemekli sünnet düğünü organizasyonlarına özel ekipman temini ve ikramların servisi gibi tüm hizmetleri üstlenmektedir. 

sünnet kınası organizasyonu
sünnet kınası organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonu Detayları

Nisa Organizasyon firmamız yemekli sünnet düğünü organizasyonu, İslami sünnet düğünü organizasyonu, canlı müzik eşliğinde sünnet düğünü organizasyonu düzenlemektedir. Programlarımız ve organizasyon paketlerimiz her ailenin tercihine göre şekillendirilmektedir. Sünnet organizasyonu fiyatlarımız paket hizmetlerimiz sayesinde sayısız etkinlikten  oluşurken, oldukça ekonomiktir.

Nisa Organizasyon Sünnet Resimleri
Nisa Organizasyon Sünnet Resimleri

Sünnet Düğünü için Mekan Süslemeleri

Çocuğunuza düzenlemek istediğiniz sünnet düğünü için mekan seçiminiz neresi olursa olsun her mekanı göze hitap eden bir alana dönüştürüyoruz. Maskot, isim, nazar boncuğu gibi figürleri içeren balon süslemeler, zincir balonlar, bayrak süslemeleri mekanı zenginleştirmek adına kullanılmaktadır. Sünnet tahtı ve sünnet yatağı süslemelerinde ise tüller ve yine balonlardan yararlanılmaktadır.

sünnet düğün organizasyon süslemeleri
sünnet düğün organizasyon süslemeleri
Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet çocuğunun omuzlarda taşınarak üzerinde alana getirildiği sünnet tahtı, çocuğunuzun anılarında yer edecek görkemli bir etkinliktir. Organizasyonun giriş bölümünü oluşturan bu bölümde çocuğunuz özel kıyafetli dört yeniçeri askeri tarafından taht üzerinde alana gelerek misafirleri selamlar. Paket organizasyonlar tercih edildiğinde sünnet tahtı kiralama hizmetimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabiliyorsunuz. 

Sünnet Organizasyonu İçin Sünnet tahtı Kiralama
Sünnet Organizasyonu İçin Sünnet tahtı Kiralama
Mehter Takımı Kiralama

Sünnet tahtıyla selamlama seremonisi sırasında veya seremonisinden hemen sonra mehter takımı gösterilerini sunmaktadır. Kös, davul, nakkare, zil ve çevgen gibi aletlerle çeşitli marşlarıyla dinleyenleri mest eden mehter takımı, sünnet düğününe renk katmaktadır. Davetliler tarafından da beğeniyle dinlenmektedir.

Mehter Takımı Kiralama
Mehter Takımı Kiralama
Sünnet Düğünü Gösterileri

Palyaço ve kukla gösterileri sünnet düğününün en çok sevilen etkinlikleridir. Profesyonel palyaço kostümlü ekiplerimiz çocukların eğlenceli anlar geçireceği çeşitli sürpriz ve gösteriler düzenlemektedir. Juggling (top çevirme), masal anlatma, illüzyon, yüz boyama, tiyatro gibi etkinliklerle çocukları güldürmek ve eğlendirmek için gösteri eğitimi almışlardır.

Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama
Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama

Fotoğraf ve Video Çekimi

Nisa Organizasyon firmamız, sünnet düğün organizasyonu için dilerseniz fotoğraf dilerseniz de hem fotoğraf hem de video çekimi hizmeti vermektedir. Tören sonuna kadar devam eden video çekimi takı törenini de kayıt altına almaktadır. Fotoğraf çekimi etkinlik süresince devam edebileceği gibi talep ettiğiniz belirli bir poz sayısınca tören sonunda, sünnet tahtı yanında veya sünnet yatağının önünde davetlilerle birlikte töreni ölümsüzleştiriyoruz.

Sünnet Organizasyon Firması - Nisa Organizasyon
Sünnet Organizasyon Firması – Nisa Organizasyon

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

İstanbul İslami sünnet düğünü organizasyonu konusunda firmamız ilahi sanatçısı kiralama ve tasavvuf grubu kiralama ile hizmetinizdedir. İslami geleneklere özgü sünnet düğününde dillendirilen canlı müzik etkinlikleri için sanatçılarımız gelenek ve göreneklerimizle bütünleşmiş kişilerdir. Ayrıca semazen gösterisi de İslami sünnet düğünüyle özdeşleşmiş, muazzam bir gösteri etkinliğidir. Etkinlik açılış konuşması, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, dua ve tercihine göre şekillenen gösterileri içermektedir.

İslami Sünnet Organizasyon Şirketi
İslami Sünnet Organizasyon Şirketi

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünlerinde aileler davetlilere ikramlarda bulunmaktadır. Bu ikramlar kokteyl tarzı yiyecek ve içecek veya birkaç çeşit yemekten oluşmaktadır. Firmamızın yemekli sünnet düğünü organizasyonu için anlaşmalı olduğu catering firması misafirlerinizin beğeneceği lezzetli yemekler hazırlamakta ve servis elemanlarımız duadan sonra yemekleri davetlilere servis etmektedir.

Yemekli Sünnet Organizasyonu
Yemekli Sünnet Organizasyonu

İstanbul’da Uygun Fiyatlara Kaliteli Sünnet Organizasyonu için Sünnet Organizasyon Fiyatlarımızı İnceleyebilir bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz.

Sünnet Paketlerimizi İncelemek için Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları sayfamızı inceleyiniz.