Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Organizasyonu Fiyatları Seçilecek olan hizmetlere ve nişan organizasyonu tarihine göre değişmektedir.

Ailelerin tanıştığı, yüzüklerin takıldığı ve acı kahvenin tadına bakarak gülümseten anların yaşandığı kız istemeden sonra nişan evliliğin temellerinin ilk olarak atıldığı törendir. Gelinin evinde düzenlenebileceği gibi bir salon kiralayarak da nişan organizasyonu yapılabilmektedir. Son zamanlarda ise çiftler kendileri için anlam ifade eden bir mekanda nişan organizasyonu düzenlemektedir. Damadın ailesinin ve en yakılarının ağırlandığı bu güne gelinler özenle hazırlanmak ister. Nisa Organizasyon firmamız nişan organizasyonu konusunda profesyonellerle hizmet vererek, en iyi planlamayı yapacak, en güzel sunumları sizin için hazırlayacaktır.

nişan organizasyonu
nişan organizasyonu

Nişan Organizasyonu için Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Nişan organizasyonu kapsamında verdiğimiz hizmetler gelinin ve ailesinin töreni düzenleyeceği mekana göre belirlenmektedir. Nisa Organizasyon firmamız her türlü nişan merasimi için uygun ekipmana sahiptir. Firmamızı arayarak ihtiyacınız olan organizasyon konseptini belirterek, en iyi nişan organizasyonu fikirlerini edinebilirsiniz. Programlarımız her bütçeyi düşünerek hazırlanmış seçenekleri içerir. Nişan organizasyonu için size uygun hizmetlerin neler olduğunu gelin birlikte karar verelim.

Nişan Organizasyonu Şirketi
Nişan Organizasyonu Şirketi

Nişan Masası Kiralama: Eviniz veya özel bir mekan fark etmeden nişan merasimlerine özel süslemelerin ve ikramların yer aldığı nişan masasına ihtiyaç duyulacaktır. Sizi yansıtan renkler kullanılarak nişan masasının süsleme ekipmanlarını temin ediyoruz. İkramların sunulacağı cam fanus, masanın ambiyansını değiştirecek süs eşyaları (şamdan, mumluk gibi) nişan masası kiralama hizmetine dahil edilmektedir.

Nişan Süslemeleri: Törenin düzenleneceği mekanı ve nişan masası süslemeleri konusunda orijinal fikirlere ihtiyacınız olabilir. Firmamız çeşitli konseptler sunarak zevkinizi ön planda tutarak nişan süslemeleri hazırlamaktadır. Nişan süslemeleri gelin damat girişi süslemeleri, nişan masası arka fon süslemeleri ve resim köşesi gibi pek çok ayrıntıyı içerisine alan hizmetleri beraberinde getirir.

Nişan için İkram Hizmetleri: Nişan törenine davetlilere hoş sunumlar yapmak için menülerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu menüler ana yemekleri içerebildiği gibi hafif aperatif yiyeceklerden de oluşabiliyor. Vermek istediğiniz organizasyon türüne göre sizin için makul olan ikram hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz servis elemanlarımız törene katılan davetlilere seçtiğiniz menünün sunumunu yapmaktadır.

Resim ve Video Çekimi: Nişan törenini kayıt altına almak isteyen ve profesyonel kameramana ihtiyaç duyan çiftler için resim ve video çekimi hizmetimiz bulunuyor. Dilerseniz sınırsız dilerseniz bütçenize uygun poz sayısınca anlaşma yapabilirsiniz. Fiyatlarımız sizin bütçenize ve taleplerinize göre belirlenecek hizmetlere bağlı olarak değişecektir.

Masa Sandalye Kiralama: Evin dışında yapılacak bir nişan organizasyonuna karar verdiğinizde ihtiyacınız olacak hizmetlerden biri de masa sandalye kiralamadır. Nisa Organizasyon firmamız her bütçeye uygun modelde masa sandalye temin etmektedir. Masa sandalye süsleme dahil hizmetlerimizden de uygun fiyatlarda yararlanmanız da mümkün.

Nişan Masası Kiralama
Nişan Masası Kiralama

Nişan Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

Gelin ve ailesi tarafından düzenlenen nişan organizasyonu için firmamızdan aklınıza gelebilecek her türlü plan ve program konusunda destek alabiliyorsunuz. Nisa Organizasyon olarak sizlere hazırladığımız paket içerikleri tercih ederek ekonomik nişan organizasyonu fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Organizasyonu genişletmek ve daraltmak tamamen sizin elinizdedir. Planladığınız organizasyon konsepti için firmamızı arayarak nişan organizasyonu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nişan Organizasyon Firması Pendik
Nişan Organizasyon Firması Pendik